Голковколювання для схуднення. Відгуки, як робиться в вухо, на тілі, користь і шкода акупунктури

0 18

Голковколювання для схуднення. Відгуки, як робиться в вухо, на тілі, користь і шкода акупунктури

Голковколювання для схуднення. Як робиться в вухо, на тілі, користь і шкода акупунктури, відгуки

Голковколювання – один з методів нетрадиційної медицини, який прийшов до нас з Китаю. В якості профілактики ожиріння його стали застосовувати відносно недавно. Ця практика є різновидом рефлексотерапії, яку спочатку використовували для лікування патологій внутрішніх органів і систем.

Сенс процедури для схуднення полягає в корекції нервових імпульсів, що посилаються в мозок від ЦНС. Концентрований вплив на певні точки сприяє прискоренню обміну речовин і зниження апетиту.

У Росії ця методика досі вважається псевдонаукової, тому її застосовують лише в приватних клініках і медичних центрах. Ціни за процедуру становлять від 1500 до 2500 руб.

Переваги і недоліки методу

Голковколювання для схуднення, як і будь-який інший метод пасивної боротьби із зайвою вагою, має свої переваги і недоліки.

переваги:

 • усуває першопричину виникнення надлишкової ваги, а не її наслідки;
 • відновлює обмін речовин, що дозволяє досягти хороших результатів у схудненні людям з уповільненим метаболізмом;
 • сприяє очищенню організму від шлаків і виведенню зайвої рідини;
 • вплив на певні акупунктурні точки може повністю придушити залежність від їжі;
 • не має побічних ефектів (при професійному проведенні процедури);
 • на відміну від медикаментозної терапії не викликає звикання.

недоліки:

 • процедура може бути вкрай неприємна для людей з низьким больовим порогом, тому перш ніж оплачувати курс, рекомендується відвідати пробний сеанс;
 • для досягнення результату необхідно пройти тривалий і дорогий курс лікування;
 • якщо надмірна вага становить понад 10 кг, терапія не дасть належного ефекту без дотримання режиму харчування і помірних, але регулярних фізичних навантажень;
 • після завершення голкотерапії необхідно відстежувати зміни ваги, при активному наборі маси рекомендується повторити курс;
 • проводити процедуру може тільки сертифікований фахівець;
 • щоб убезпечити себе від потрапляння інфекції при проколі шкіри, перед кожним сеансом необхідно проводити гігієнічні процедури.

показання

Голковколювання показано зневіреним пацієнтам з низькою мотивацією, які страждають надмірною вагою від переїдання, пов’язаного з підвищеним почуттям голоду або постійними стресами. Викид таких гормонів як адреналін і кортизол, який неминучий при схудненні, викликає підвищений апетит.

Голковколювання розслабляє нервову систему, знижує рівень стресу, усуває підвищену збудливість, внаслідок чого організм менш болісно реагує на обмеження в їжі.

Крім боротьби із зайвою вагою голкорефлексотерапія може бути показана в наступних випадках:

 • порушення роботи опорно-рухового апарату;
 • захворювання ендокринної системи;
 • розлади шлунково-кишкового тракту;
 • респіраторні захворювання та багато іншого.

За допомогою голковколювання можна вилікувати близько 500 захворювань, але найбільшого результату ця практика дозволяє досягти при терапії патологій ОДА. Перш ніж приступити до курсу рефлексотерапії необхідно пройти медичний огляд на предмет відсутності протипоказань.

Протипоказання

Голковколювання для схуднення відносно безпечний метод лікування, однак є деякі абсолютні протипоказання, які виключають можливість його застосування.

Протипоказання:

 • харчові розлади (булімія, анорексія);
 • порушення роботи системи кровотворення;
 • ниркова, печінкова і серцева недостатність;
 • розлади імунної системи;
 • онкологи і доброякісні пухлини;
 • захворювання нервової системи (епілепсія, судоми);
 • інфекції та респіраторні захворювання в гострій формі.

Протипоказання для проведення сеансів голковколювання. У таких випадках необхідно підбирати інші варіанти способів схуднення

Відносні протипоказання, при яких можливість проведення терапії розглядається в індивідуальному порядку:

 • сильне фізичне або психологічне перевтома, виснаження;
 • менструації у жінок;
 • м’язова дистрофія;
 • розсіяний склероз.

Також є ряд місцевих обмежень. Постановка голок заборонена:

 • в акупунктурних точках на обличчі та голові дітей до 7 років;
 • в місцях будь-яких ушкоджень шкірного покриву;
 • на ділянках варикозних сіток;
 • в місцях розташування шрамів і рубців.

Голкотерапія протипоказана вагітним і годуючим жінкам, а також людям старше 70 років.

Які обстеження необхідно пройти

Голковколювання дуже делікатна процедура. Не так важливо, призначена вона для схуднення або для лікування остеохондрозу. У будь-якому випадку необхідно буде представити довідки про відсутність патології крові, вірусних, онкологічних та венеричних захворювань.

На першій консультації для постановки точного діагнозу і визначення подальшого лікування лікар може попросити надати результати МРТ, УЗД або рентгена. Якщо ці обстеження не були до цього зроблені, рефлексотерапевт випише необхідні напрямки.

підготовка

Голковколювання вельми специфічна процедура, тому до неї треба готуватися не тільки матеріально, а й психологічно.

Щоб гроші не були витрачені даремно, перед оплатою курсу рекомендується провести наступні дії:

На сеанс голкотерапії можна приходити в стані алкогольного сп’яніння, сильного фізичного перевтоми або після внутрішньовенного введення лікарських препаратів.

Процедуру рекомендується проводити через 2 години після їжі. Щоб сеанс пройшов успішно потрібно постаратися максимально розслабитися і чесно відповідати лікаря на питання про відчуття і самопочуття.

процедура покроково

Обстановка в кабінеті голкорефлексотерапевт повинна сприяти максимальному фізичному та емоційному розслабленню. Необхідно підтримувати комфортну температуру. У холодному приміщенні можливі спазми судин і м’язів, які знижують ефективність лікування. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план постановки голок.

Процедура проходить в кілька етапів:

 1. Лікар розповідає пацієнтові про хід процедури, можливих відчуттях і пост ефекти.
 2. Пацієнт роздягається до білизни (ставити голки через одяг заборонено) і лягає на кушетку, приймаючи положення, вказане лікарем.
 3. Терапевт повинен розпакувати комплект голок в присутності пацієнта, щоб продемонструвати їх стерильність.
 4. Місця постановки голок обробляють антисептичним розчином.
 5. Лікар акуратно вводить голки в намічені точки. Введення може проводитися з легким підкручуванням або без нього. Глибина і кут установки голок варіюються. Під час сеансу терапевт може нагрівати голки різними методами, обертати їх і міняти глибину проникнення, для досягнення кращого результату.
 6. Спеціаліст повинен задавати питання про самопочуття пацієнта, на які необхідно відповідати максимально чесно, не боячись показати свою слабкість. Якщо больовий синдром після введення голки не проходить протягом 2 хвилин, необхідно сказати про це. Під час першого сеансу пацієнт повинен постійно перебувати під наглядом лікаря. Якщо відчувається погіршення самопочуття, процедура припиняється.
 7. Після завершення сеансу лікар акуратно виймає голки, які не вийшли самостійно, і знову обробляє місця уколів антисептиком. При правильно проведеній процедурі на шкірі залишаються невеликі почервоніння, які проходять через кілька годин.

Тривалість сеансу залежить від мети проведення терапії та місця постановки голок і становить від 20 до 45 хв. Після процедури пацієнта вкривають і дають відпочити 15-20 хв.

відновлення після

Голковколювання для схуднення безпечна процедура, яка при професійному виконанні не має побічних ефектів. Однак не можна виключати можливість ускладнень і мати уявлення як боротися з їх наслідками.

гематома

Виникає в разі пошкодження кровоносних судин під час маніпуляцій голкою. При виникненні гематоми в перші години рекомендується прикласти до ушкодженого місця лід, а потім, для поліпшення розсмоктування зробити легкий масаж і теплий компрес.

кровотеча

При пошкодженні великої кровоносної судини, потрібно негайно вийняти голку, притиснути місце проколу стерилізованих ватним тампоном до повної зупинки кровотечі і потім застосувати розсмоктує гематоми засіб, наприклад, гепариновую мазь.

Залишкові неприємні відчуття

Роздратування і відчуття ломоти в місцях уколів можливі у людей з низьким больовим порогом або при занадто глибокої постановці голок. Позбутися від дискомфорту допоможе розслабляючий масаж.

системна реакція

За статистикою 10% пацієнтів після сеансу голковколювання відчувають втому і хворобливі відчуття, порівнянні з пост ефектом від інтенсивного фізичного тренування. В цьому випадку рекомендується ставити зігріваючі компреси на акупунктірованную зону або приймати теплі ванни з сіллю Епсома.

Сіль Епсома – це природний мінерал, який має низку терапевтичних властивостей, необхідних для реабілітації організму після стресу.

Дія солі Епсома:

 • сприяє розслабленню м’язів;
 • заспокоює нервову систему;
 • зміцнює судини;
 • активує детоксикацію організму;
 • покращує кровообіг;
 • благотворно впливає на стан шкіри.

Купувати цю чарівну сіль для ванн краще в фірмовому інтернет магазині, щоб не зіткнутися з підробкою. Вартість 1 кг становить 500 руб.

Пошкодження внутрішніх органів

При занадто глибокому введенні голок не виключено пошкодження внутрішніх органів. Найчастіше відбувається прокол легені, який можливий при постановці голки, як з боку спини, так і з боку передньої стінки ребер.

Перші симптоми – утруднення дихання, пов’язане з потраплянням повітря в плевральну порожнину, блідість і синюшність шкірних покривів. У цьому випадку потрібна негайна допомога лікаря і приміщення хворого в стаціонар.

На час реабілітації після пневмотораксу необхідно утриматися від фізичних навантажень протягом 3-4 тижнів і повністю відмовитися від куріння (якщо ця шкідлива звичка була).

Як довго збережеться результат

Голковколювання для схуднення націлене не тільки на зниження ваги, але і на правильну психологічну установку, що сприяє збереженню результату на довгі роки.

Професійно проведена терапія дає наступний ефект:

 • зниження апетиту і поява швидкого насичення;
 • прискорення метаболічних процесів;
 • відновлення нормального функціонування внутрішніх органів.

Правильне харчування і регулярні фізичні навантаження, дозволять не тільки закріпити отриманий після курсу процедур результат, але і поліпшити його. При дотриманні рекомендацій лікаря ефект збережеться на довгі роки. Однак якщо розслабитися і повернутися до колишніх харчових звичок і малоактивній способу життя, зайві кілограми не змусять себе довго чекати.

можливі ускладнення

Більшість проблем, що виникають під час або після проведення процедури голкотерапії, обумовлені низьким рівнем підготовки спеціаліста.

Відсутність необхідного професіоналізму у персоналу загрожує наступними наслідками:

 1. Перелом голки, пов’язаний з неправильною установкою, помилкою при виборі розміру або низькою якістю металу. Видалити зламаний кінчик можна тільки за допомогою хірурга.
 2. Застрявання голки в тілі, яке можливо при сильному м’язовому спазмі або в разі потрапляння голки в кістку.
 3. Пошкодження великих кровоносних судин, чревате появою підшкірних крововиливів або відкритих кровотеч.
 4. Довготривалий дискомфорт після закінчення процедури, пов’язаний із занадто сильним натиском при установці голок.
 5. Занесення інфекції, яке не виключено при використанні погано простерилізованого обладнання.
 6. Втрата свідомості. Можлива, якщо пацієнт прийшов на сеанс голодним, в стані сильного емоційного стресу або після важких фізичних навантажень. Також непритомний стан може бути викликано підвищеною чутливістю пацієнта до уколів і проведення процедури під час рясних менструацій.
 7. Пошкодження внутрішніх органів.

Щоб уникнути неприємних наслідків, необхідно з усією відповідальністю підійти до вибору фахівця, який буде проводити процедуру. Рекомендується почитати відгуки про роботу обраного майстра і попросити пред’явити сертифікати, що підтверджують наявність необхідної кваліфікації. Займатися рефлексотерапією може тільки лікар з вищою медичною освітою.

Голковколювання для схуднення допомагає пацієнтові впоратися зі стресом, який відчуває організм при введенні обмежень.

Після курсу процедур можна досягти непоганих результатів, однак ця методика не дає гарантії збереження ефекту без докладання якихось зусиль.

Відео на тему: голковколювання: що лікує і як працює

Як працює голковколювання:

Користь і шкода голковколювання для схуднення

Голковколювання для схуднення стало застосовуватися відносно недавно. Результати, які отримують люди з надмірною вагою після процедур рефлексотерапії, забезпечили популярність даного методу.

Метод голковколювання дуже популярний серед всіляких програм нетрадиційної медицини. Подібне лікування досить ефективно при різних хронічних захворюваннях, травмах, а також для активізації процесу схуднення.

Історія голкотерапії

Голковколювання зародилося в Китаї. Досвід, накопичений і узагальнений китайським народом в області нетрадиційної медицини, став застосовуватися, в першу чергу, в країнах Сходу (зокрема, в Індії), а пізніше зацікавив Європу і Америку. Лікарі ставилися до нетрадиційного лікування скептично, однак, результати, які були досягнуті фахівцями, говорили самі за себе.

Проблема надмірної ваги хвилювала людей в усі часи, незалежно від національності, статі та віросповідання. Як з’ясовується, метод акупунктури може допомогти і в цій галузі.

Що являє собою метод

Тонкі спеціалізовані голки здатні впливати на певні точки, що відповідають за роботу різних органів. Нервові закінчення реагують на вплив ззовні і активізують роботу організму, який задіює внутрішні енергетичні ресурси для самолікування.

Слово «акупунктура» народилося завдяки злиттю двох понять: «пункт» – точка і «акус» – голка. На думку китайців, енергія протікає в тілі по певних каналах. Якщо правильно встановити голки, можливо запустити енергетичні потоки в ту область тіла, яка страждає від захворювання.

користь голковколювання

Цей метод абсолютно безболісний і не вимагає особливої ​​підготовки. Однак він працює лише в тому випадку, якщо дотримуватися певних правил. Саме тоді голкотерапія приносить ту саму користь, про яку так мріє кожен, хто бажає вилікуватися від певних захворювань або схуднути.

 • Схуднення за допомогою голковколювання – швидкий і дієвий спосіб, що вимагає від пацієнта лише терпіння і уважного виконання рекомендацій фахівця.
 • Голкотерапія абсолютно безпечна. Якщо акупунктурою займається фахівець, пацієнтові не загрожують ніякі протипоказання.
 • При грамотному проведенні акупунктури запускаються обмінні процеси, очищається організм, втрачаєш зайві кілограми.
 • Метод позитивно впливає на психологічний стан, покращує настрій, піднімає загальний тонус.
 • Голковколювання активізує кровообіг, а також роботу серцевого м’яза.
 • Запускає регенерацію клітин і процес омолодження.
 • Процедура проводиться в зручних умовах для пацієнта. Це свого роду відпочинок і релаксація.

Схуднення за допомогою голкорефлексотерапії

Будь-який процес, що протікає в організмі людини, регулюється центральною нервовою системою. При комплексній дії на певні біологічно активні точки можна нормалізувати обмін речовин, що відповідає за позбавлення від зайвого жиру, і запустити процес схуднення.

Активні точки для зниження апетиту знаходяться в вушній раковині, тому тонкі одноразові голки вставляються в край і мочку вуха.

В результаті рефлексотерапії відбуваються такі зміни:

 • активізуються функції очищення;
 • знижується апетит;
 • змінюється гормональний фон;
 • налагоджується робота органів травлення;
 • запускаються ті процеси, які були порушені через неправильний спосіб життя.

Що відбувається в результаті: відео

Дієта при голкотерапії

Дотримання дієти при акупунктурі забезпечує більш швидкий результат. Ніяких складних вимог не висувають. На думку фахівців, в процесі використання будь-якого методу для схуднення за допомогою акупунктури, необхідно відмовитися від важкої їжі, збільшити вживання чистої питної води без газу і, по можливості, давати організму фізичні навантаження.

Якщо говорити про «важких» продуктах, то до них відносяться всі борошняні та кондитерські вироби, жирне м’ясо, сало, жирні сорти риби, снеки, кава, солодкі газовані напої, фастфуд.

Різні способи акупунктури

Фахівці в цій галузі на базі основного методу голковколювання створювали свої програми. Комплексний вплив на різні енергетичні точки давало різні результати.

Програма схуднення Мухіної

Методика схуднення Мухіної полягає в стимуляції певної точки, яка розташовується над мочкою вуха. Процес досить тривалий, голка закріплюється в зручному положенні на півроку, в тій точці, яка відповідає за апетит людини.

Щомісяця необхідно отримувати консультацію фахівця, який визначає, наскільки ефективно здійснюється вплив на організм. Але однієї рефлексотерапії тут недостатньо. Протягом цього часу необхідно дотримуватися певні обмеження в харчуванні і не забувати про фізичні вправи.

програма фалева

Метод спрямований на придушення голоду шляхом самостійного впливу на певну точку, яка теж знаходиться в зоні вушної раковини. Голка з плоским наконечником поміщається в дану точку приблизно на 1 місяць.

Пацієнт самостійно стимулює точку, що відповідає за регуляцію відчуття голоду, перед кожним прийомом їжі шляхом тиску на голку. Причому, натискання на голку виробляються в ритмі биття серця.

Класична голкотерапія для скидання ваги

Спеціаліст встановлює одноразові голки в область живота, ніг і рук пацієнта. Процедура для схуднення триває протягом 1 години. Щоб отримати ефективний результат, необхідно виконати курс голковколювання, що складається з 10 сеансів.

Протипоказання

Для схуднення за допомогою голковколювання необхідно добре себе почувати і бути здоровим на період проведення заходів. Не можна ігнорувати протипоказання. Щоб не нашкодити організму, перед процедурами необхідно отримати консультацію лікаря.

Рефлексотерапія протипоказана при наступних проблемах зі здоров’ям:

 • будь-які захворювання, пов’язані з пухлинами;
 • захворювання крові – гемофілія, лейкемія;
 • всілякі інфекції, загострення гострих респіраторних захворювань;
 • післяопераційний період;
 • вагітність і період лактації;
 • психічні та психологічні відхилення.

«Мінуси» методу голковколювання

 • Проводити процедуру може тільки фахівець, самостійно в домашніх умовах її провести неможливо.
 • Якщо надмірна вага більше 10 кг., Рефлексотерапія може допомогти тільки в комплексі з дієтами і фізичними навантаженнями.
 • Після процедур необхідно продовжувати стежити за вагою. При подальшому активному наборі зайвих кілограмів необхідний повторний курс.
 • Чутлива шкіра може зреагувати на голковколювання негативно. Слід провести пробний сеанс, щоб переконатися у відсутності реакції шкірних покривів.
 • Перед кожним сеансом голкотерапії необхідні гігієнічні процедури, щоб убезпечити себе від інфекцій і запальних процесів.

Відгуки тих, що худнуть, які пройшли рефлексотерапію

Якщо у вас є прагнення скинути кілька кілограмів, слід пройти процедуру і отримати власний досвід схуднення таким способом.

Причина набору зайвої ваги може бути різною. Щоб з’ясувати її, досить звернутися до фахівців і пройти обстеження. Метод голковколювання здатний вплинути на причину виникнення проблеми та допомогти усунути її.

Не варто забувати про те, що успіх процедури залежить від фахівця. Необхідно звернутися до грамотного досвідченого лікаря, який допоможе позбутися від зайвих кілограмів і дасть детальну консультацію щодо зміни способу життя і супроводжуючих дієт. Довіра цілителя, який проводить сеанс, прискорить і підвищить ефективність процесу схуднення.

Голковколювання для схуднення: акупунктурні методики для скидання зайвої ваги

Багато людей, які бажають знизити вагу, вибирають таку методику, як голкорефлексотерапія. Східна медицина обіцяє не тільки допомогти позбутися від зайвих кілограмів, але знайти активність, бадьорість і гарне самопочуття. Методика голковколювання отримує позитивні відгуки і дарує очевидну користь, але голковколювання для схуднення має використовуватися виключно відповідно до показань.

Що таке голковколювання

Комплекс процедур, що передбачає введення голок в активні точки на тілі, називається акупунктурою. Голкотерапія для схуднення широко застосовується в китайській, корейській медицині. Відповідно до теорії голкорефлексотерапії і Су Джок, кожному органу людини відповідає певна область на кисті руки і стопі, впливаючи на які під час сеансів можна домогтися лікувального ефекту. Аналогічні точки розташовані на вушній раковині – тому часом пропонується носити спеціальну сережку для схуднення.

Користь і шкода для схуднення

Лікування ожиріння за допомогою процедур голкотерапії щадне в порівнянні з жорсткими дієтами, токсичними ліками, вимотує спортом. Голкорефлексотерапевт вводить спеціальні голки в потрібні точки, впливаючи на зони апетиту або прискорюючи обмін речовин в організмі. Після сеансів голковколювання для схуднення людина швидше починає відчувати почуття ситості, його метаболізм перебудовується на спалювання надлишків жиру. Ефект схуднення помітний після перших двох-трьох сеансів. Всього за допомогою голковколювання можна скинути до 20-30 кілограмів.

Боротьба із зайвою вагою за допомогою голкотерапії вважається відносно безпечною, однак існують нюанси:

 • Контролювати зниження ваги і обмін речовин з використанням акупунктури повинен тільки досвідчений акупунктурщік.
 • Підхід спрямований на мобілізацію внутрішніх ресурсів, тому для схуднення важливо впливати на потрібні точки.
 • Неправильно поставлені голки заподіють шкоди здоров’ю.

Ще один нюанс застосування голковколювання для схуднення: тільки одних голок недостатньо. Не можна сподіватися, що десять, п’ятнадцять сеансів акупунктури назавжди змінять організм, можна буде без обмеження вживати в їжу жирне і солодке. Якщо не дотримуватися оптимального режиму харчування, після лікування голковколюванням все скинуті за допомогою голок кілограми згодом повернуться.

Протипоказання

Акупунктура вважається безпечною в порівнянні з консервативною медициною. Однак у голковколювання існує ряд протипоказань. Перед тим як записуватися на сеанси голкотерапії, необхідно проконсультуватися з лікарем, переконатися, що відсутні хвороби, які забороняють даний вид методики для схуднення. Список несумісних з акупунктурою захворювань включає наступні стани:

 1. Печінкова, серцева, ниркова недостатність.
 2. Пухлини – доброякісні та онкологія.
 3. Розлади харчової поведінки: булімія, анорексія.
 4. Анемія середнього, важкого ступеня.
 5. Епілепсія, судомний синдром.
 6. Цукровий діабет.
 7. Не рекомендується голкотерапія для схуднення при вагітності, при лактації, при лихоманці.

Голковколювання при схудненні

Існує кілька основних способів голкотерапії з метою зниження ваги. За канонами східної медицини і філософії вважається, що на тілі людини налічується близько тисячі активних точок. Грамотне вплив на певні з них сприяє або зменшення апетиту і швидкому насиченню, або прискоренню метаболізму. Для акупунктури використовуються стерильні голки з благородних металів.

класичне

Традиційний підхід з китайської медицини або корейський аналог Су Джок терапія має на увазі роботу голками з кожним з механізмів, що викликають ожиріння. Сеанси процедур для схуднення спрямовані на корекцію апетиту, зменшення почуття голоду, прискорення метаболізму. Для позбавлення від надлишків рідини задіюються точки, що відповідають за видалення застояної лімфи. При акупунктурі збільшується температура тіла, що теж сприяє схудненню.

Для досягнення потрібного ефекту потрібно не менше 10-15 сеансів голковколювання. Кожен триває близько сорока п’яти хвилин. Частоту і інтенсивність визначає лікар-иглорефлексотерапевт. Зниження маси тіла починається після перших двох-трьох, в подальшому спостерігається зменшення ваги до 15-20% від початкового. Якщо пацієнт відзначає погіршення самопочуття, побічні ефекти, лікування голками необхідно припинити.

метод фалева

Цей спосіб не вимагає відвідування численних сеансів. Він зручний тим, що одномоментно в вухо ставлять спеціальну сережку. Прикраса діє на точку, що відповідає за насичення. Завдяки сережці апетит людини значно зменшується. Метод ефективний, отримав багато позитивних відгуків, але необхідний постійний контроль свого стану у фахівця.

метод Мухіної

Підхід до контролю ваги за допомогою золотої голки Мухіної аналогічний методиці Фалева. По виду спеціальне прикраса нагадує пірсинг, встановлюється в горбок хряща вушної раковини. Тут розташовується точка, що відповідає за швидке насичення. Під впливом золотий голки людина зменшує порції їжі вдвічі, іноді більше. Носять лікувальний прикраса максимум рік. Метод акупунктури проводиться під наглядом лікаря.

Ціна на голковколювання для схуднення

Вартість на сеанси акупунктури в Москві коливається від 2000 рублів до 4500 за один сеанс. Голковколювання для схуднення в Санкт-Петербурзі обійдеться приблизно стільки ж. При покупці повного курсу голкотерапії можливі знижки. Ціна залежить від кваліфікації, досвіду лікарів. Багато хто вважає, що лікуватися дешево – небезпечно для здоров’я, тому варто вибирати місця, де процедури обійдуться відносно дорого. Пацієнту слід попросити у фахівців акупунктури дипломи та сертифікати, що підтверджують кваліфікацію.

Відео: золота голка для схуднення

Відгуки

Я сильно поправилася після пологів, важила близько 90 кг. Не вистачало сили волі сісти на дієту. Як тільки закінчила годувати грудьми, вирішила спробувати голковколювання. Після чотирьох-п’яти сеансів у акупунктурщіка помітила, що стрілка вагів значно зрушилася в потрібну сторону. Всього втратила 15 кілограмів, апетиту не було взагалі.

Валентина, 36 років

Із зайвою вагою борюся все життя, пробувала різні дієти, такі дієти, спортивні навантаження. Ефект завжди був тимчасовий. Вибрала акупунктуру: золоту голку в вухо. Не можу сказати, що чудодійний засіб, але кілограмів п’ять скинула за три місяці.

Євгенія, 23 роки

В черговий раз поставила собі за мету «схуднути до літа». Вирішила спробувати голковколювання, спеціальну сережку, яка нібито прибирає апетит, розганяє метаболізм. Прикраса красиве, але, мабуть, на цьому все. Ніякого ефекту зниження ваги від акупунктури не помітила. Краще спорту в поєднанні з правильним харчуванням нічого не придумали.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.