Ознаки любові хлопця до дівчини, закоханість

0 11

Ознаки любові хлопця до дівчини, закоханість

Зустріч очима обпекла спалахом. Сковзнуло по зоровому нерву, і вже в грудях підірвало: він! Захоплення змінилося переляком. Надія – мороком порожнечі. Чи не зганьбитися б. Станеш пильно дивитися і говорити лішнеее – отпугнешь. Непристойно. Але мовчки очікувати чоловічої активності – допустити ймовірність втратити назавжди. Любить чи ні? Знати б точно ті самі ознаки любові чоловіка до жінки …

Як поводиться закоханий хлопець, коли точно закоханий? Уявляєш себе поруч з тим самим казковим принцом з плоті і крові. Мужній. Вродливий. Розумний. А сама – рис, як я виглядаю? Чи подобаюся йому? Що він відчуває, коли проходжу повз? Може, переодягнути сукню, вище каблук? Від думки про майбутню близькості в області горла запурхали метелики. Закоханість то закриває доступ повітрю, то насичує запахом щастя. Тремтиш від неясності.

Як поводиться закоханий чоловік? Таємниця за сімома печатками. Гори прочитаної літератури, фільми, розповіді подруг не допомагають – кожен раз губишся в здогадках. Розмова хитромудрі і непередбачуваний. Дурна поспіх при відповідях. Важко визначати, що ховається за спробою розсмішити. Чи то завчив фразу-штамп, то чи намагається незрозумілою зачарувати? А може бути, він боязкий, розгублений, просто не вміє доглядати? Про що говорить цей погляд закоханого чоловіка: відрепетирувані перед дзеркалом або такий завжди?

Давайте познайомимося з можливістю розпізнавати точно і безпомилково ознаки закоханого чоловіка. Зробимо це за допомогою тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана. У наших руках, шановний «слабка стать», нарешті з’явився унікальний інструмент пізнання себе та інших – системний психоаналіз. Завдяки йому ви будете знати відразу, без тестових опитувань та довгої «притирання», що відчуває закоханий чоловік. Отже.

Ми всі різні, або Чуттєві ознаки любові чоловіка до жінки

Психіка керує людиною незалежно від свідомого бажання. Не завжди бажання споглядати закоханий погляд чоловіка все життя втілюється в реальність. Кожному траплялося дуже сильно чогось хотіти, а отримувати банальне «хочеться – перехочеться!». Справжні бажання і властивості приховані від самої людини. Не дає пані Природа при народженні кожного з нас інструкцій, надрукованих на папері. Але взагалі-то вони є. Зберігаються в загальному банку колективного несвідомого.

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана розкриваються вісім груп властивостей і бажань, по 36 в кожній. Ці групи називаються векторами. Знання властивостей психіки дає математично точне розпізнавання зсередини, що відчуває закоханий чоловік. Який саме він? Які будуть реакції на слова і дії жінки? Кожен реагує на ситуацію і людини по-різному, в залежності від векторів. По суті, це спосіб гарантовано створювати прекрасні взаємини з людьми. У тому числі і щасливі парні відносини.

Багато статей можна знайти в інтернеті на тему «ознаки любові чоловіка до жінки», але в них не сказано головне:

Те, як веде себе чоловік, повністю залежить від самої жінки і її станів.

Можна гадати на ромашці любить – не любить … Залиште це дівчаткам-підліткам. Справжня жінка знає: «Чи любить він?» – це всього лише питання, наскільки ви розумієте чоловіка і розбираєтеся чи в «Системно-векторної психології».

У цій статті ми будемо говорити не тільки про ознаки любові чоловіка до жінки, але ще і про те, як зробити цю любов можливою. Адже ви хочете, щоб хлопець сходив від вас з розуму все життя? Любив, любив, носив на руках?

Бути щасливою і коханою дівчиною?

Від чого залежить закоханість, симптоми

Перше: запах

Люди сигналізують про себе дрібними молекулами запахів – феромонами. Не дивуйтеся, дівчата, тваринна природа побудована на запахах. Вомероназальний орган, не так давно відкритий вченими, приймає їх і передає в мозок сигнал: ця людина небезпечний, нейтральний, засмучений або закоханий. Наші почуття, стану мають запах. Перевірити феномен можна з поведінки собаки, якої ми боїмося. Загравання з нею, бадьорий крок повз і наспівування пісеньки не рятують. «Псина» чує наш страх і починає гавкати. Чи помічали?

Жінка від чоловіка чекає захищеності і безпеки. Це відчувається нею як бажання перебувати весь час поруч саме з цим чоловіком. При цьому запах готовність вступити в стосунки повинен бути йому приємний, бажаний. Він буває у жінок хорошим і не дуже. Залежить від стану, в якому вона перебуває: стрес, радісне очікування, роздратування, фізичне нездужання, політ фантазії – все має свій запах.

Більш докладно про запахи, користь і шкоду духів можна послухати на тренінгу. Коротко: духи підсилюють запах. Не рекомендується жінці користуватися парфумами, коли вона знаходиться в поганому внутрішньому стані. Тому як в цьому випадку закоханий хлопець розвернеться, толком не познайомившись. У будь-якому випадку після тренінгу, завдяки відновленню внутрішньої гармонії, запах стає здоровим і привабливим, як у чоловіків, так і у жінок.

Жінка, яка перебуває в хороших емоційних станах, пахне привабливо, і чоловік відгукується: йому приємно перебувати поруч з нею.

Друге: розвиток властивостей

Розглянемо аспекти станів на прикладі зорового вектора. Люди із зоровим вектором товариські, яскраві, демонстративні, добрі. Цінують красу, завдяки образному інтелекту роблять красивим і світ навколо. Сенсом їхнього життя є любов. Мають колосальну амплітудою емоційності. Поставлене ним природою кореневої страх смерті (страх за себе), при правильному розвитку в дитинстві, перетворюється в співчуття, співпереживання.

Бажання помічати всі тонкощі життєвих колізій, печаль або сумніви тих, хто поруч, проливати разом з іншими людьми сльози в разі сумних подій – такі «зрітельнікі». Читаючи в дитинстві казки, вони подумки приміряють на себе образи Герди або Кая, Буратіно або Мальвіни. Серцем зливаючись з героєм, страждаючи і співчуваючи йому, долають власні страхи, рятують з полону друзів, перемагають злого Карабаса або Снігову Королеву. Друзі та подруги називають їх «жилеткою», «плечем».

Любов до людей – показник високого розвитку психіки людини. Запах таку людину буде залучати добротою, бажанням допомогти страждаючим, слабким і самотнім. Це свідомо виключає грубе, агресивна поведінка, байдужість в парних стосунках. Коли чоловік закоханий сам, будучи розвинений – він, звичайно, шукає вміє любити жінку. Саме такі пари ми зазвичай помічаємо і милуємося їх красивими відносинами.

Якщо емоційність жінки не була розвинена, її запах – істеричною, командуючою, яка потребує уваги тільки собі, вічно всім незадоволеною, в дурних страхах і фобіях – ні за що не притягне чоловіка зі здоровою психікою. Справжнє, сильні відчуття не зародиться. Найчастіше такі жінки притягують у своє життя садистів – володарів анального вектора, що знаходиться в стані фрустрації. На тренінгу прекрасно опрацьовуються будь-які стани, повертається здоров’я тіла і психіки.

Третє: різниця зсередини

В пару завжди притягуються протилежні за властивостями партнери. Так задумала природа – об’єднати властивості двох, збільшити ймовірність виживання. Наведемо приклад, як веде себе закоханий хлопець з анальним вектором. Це завжди грунтовні, ґрунтовні люди. Турбота про свою сім’ю – їх головна цінність. Вони господарські і домовитись. Але повільніше, ніж представники інших векторів, приймають рішення. Довго аналізують, сумніваються, думають, а чи варто починати відносини в принципі. Терплячі самі і чекають цього від інших.

Доглядаючи, надають допомогу жінці в життєвих справах. Від природи мають «золотими руками». Очікують у відповідь розуміння і похвали. Можуть зробити ремонт, прокляття в будинку поличку, допомогти в навчанні. Обов’язково стануть порівнювати дівчину з мамою – найбільш значущим для них людиною в житті. Їм зовсім не просто одружитися. Справжні перфекціоністи, вони вибирають дружину одну і назавжди. Так і кажуть: «на все життя». Вірність, відданість, турбота – ознаки любові чоловіки з анальним вектором до жінки.

Якщо був поганий досвід, то приймати рішення можуть роками. Вони взагалі живуть минулим. Властиве їм аналітичне, схильне до узагальнень мислення дає остаточний висновок по єдиному невдалому випадку. Змінила дівчина, не дочекалася з армії – і ось вже всі жінки для нього стають однаковими, вірити їм не можна. При цьому саме хлопець з анальним вектором від природи є найкращим чоловіком, батьком і сином. Відповідальний, сумлінний, надійний і прямолінійний. Він сам страждає, коли відносини з протилежною статтю не складаються.

Хлопець з шкірним вектором – повна протилежність. Сенсом його життя є «користь-вигода, статус-гроші». Закохавшись, він стане віддавати від себе те, що цінує сам. Ресторани, подарунки, поїздки для зміни вражень будуть запропоновані вам в якості сигналу про серйозність намірів. Амбітні, спортивні, змагальні. Нададуть вам можливість пишатися їхніми досягненнями.

Годинники, машини як підтвердження статусу – тема для розмов. Такий чоловік бере в дружини жінку, яка здатна зберегти все, що їм видобуто, – чесну, вірну, схильну до сталості. Частенько закохується в струнких, гарних, схожих на моделей дівчат. Цим підтверджує свій статус в суспільстві. Хоча швидко втрачає інтерес до неї і шукає нову.

Хлопець-володар зорового вектора – це емоційний феєрверк і свято. Запросить на всі види багатолюдних розваг. Вас буде переслідувати його закоханий погляд – купати, пестити і «топити», граючи. Очі – ерогенна зона зрітельніка. Світло і колір, союз інтелекту і краси – це книги, театр, видовища, шоу. Ознаки закоханого чоловіка із зоровим вектором – суцільна романтика в стосунках. Такому чоловікові постійно потрібно все більше емоцій, тому жінці бажано бути готовою до того, що партнер може задивлятися на що проходять повз дівчат і по-справжньому захопитися іншою. Потрібно бути завжди поруч. Він добрий і чуйний. Саме він стане говорити зрозумілою вам мовою любові. Компліменти сиплються з його вуст як з рогу достатку.

Чоловік із зоровим вектором не нехтує обговоренням одягу, спільними походами в торгові центри. Модно і нарядно виглядати буде дуже важливо обом. Потрібно відповідати. Зоровий закоханий хлопець обожнює робити сюрпризи: здивує несподіваною появою, вискочивши в середині переходу в метро, ​​підловивши по дорозі додому, і стане радіти як дитина. Відшукає для вас рідкісні записи улюбленого співака, квітка, прикраса. Погляд закоханого чоловіка, що володіє зоровим вектором, ні з чим не переплутати.

Четверте: емоційний зв’язок як база довгострокових відносин

Звичайно, ми не можемо в короткій статті описати всі ознаки любові чоловіка до жінки: для кожного вектора і їх поєднань вони свої. Зате вкажемо загальні для всіх ознаки, за якими жінка зможе визначити, чи подобається вона.

Це величезна тема – їжа в житті людини. Треба розуміти, що вона вписана в ритуал залицяння на генетичному рівні. Якщо вас запрошують в кафе або ресторан, то це означає, що ви дуже цікаві чоловікові. Розділити трапезу – це інтимно для двох, потрібно вести себе належно. Загальний стіл об’єднує, мирить в разі сварки, зближує. Існують правила пристрою сімейного столу, виконання яких гарантовано зберігає сім’ю, але про це в іншій статті.

емоційний зв’язок

Напевно ви помічали, що у кого-то прекрасна емоційна атмосфера у відносинах, а у кого-то вічні розборки один з одним. Це залежить від жіночого вміння створювати емоційний зв’язок. Вона гарантує довготривалі, добрі відносини, взаємоповага і любов. Створювати її не складно, головне – не затягувати. Справа в тому, що заснована на взаємній потяг пристрасть вщухає приблизно через три роки. Подальший розлучення може стати притчею во язицех. Але коли чоловік закоханий по-справжньому, на рівні емоцій, душі – ви не розлучитеся ніколи.

Це робиться поволі, з бажанням розпізнати ближче і тонше відчути свого коханого. Для початку ви ділитеся своїми власними емоційними переживань, спогадами дитинства, тим, що нікому іншому не посміли б сказати. Викликаючи відповідну відвертість, вислуховуючи і співпереживаючи, ви залучати до таємничий внутрішній світ один одного. Одним з головних ознак закоханого чоловіка є його готовність відкритися своєї єдиної.

Знання тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана гарантовано допоможуть вам створити таку пару, про яку одного разу складуть легенди … Чого ми вам і бажаємо!

«… Величезне спасибі Вам за таку колосальну інформацію! Одночасно з дівчиною пройшли Ваш тренінг більше року тому. Результати приголомшливі. Тренінг дав абсолютне розуміння один одного і гармонію у відносинах! На базі усвідомлення недостач, бажань, емоцій, станів один одного змогли розвинути відносини до таких божевільних висот, яких до тренінгу навіть не могли собі й уявити! Це знання безцінне. »

Приходьте на безкоштовний онлайн-тренінг Юрія Бурлана, дізнайтеся ще більше цікавого про пристрій парних відносин.

Ознаки кохання чоловіка до жінки

Як зрозуміти, що чоловік любить тебе?

Ми завжди в очікуванні любові. І ось вона приходить до нас, і наша сіра життя розцвічується яскравими квітами. Любов змінює наші думки, почуття нас захоплюють, світ сприймається по іншому. Канал зв’язку між почуттями і розумом припиняє своє існування, через це є небезпека переплутати флірт або захоплення і справжню любов. Адже сердечне ловлення і серйозне почуття ми будемо переживати однаково. А наше хворе свідомість не в змозі відрізнити одне від іншого.

Любов з першого погляду чи раптова закоханість перетворює нас майже в безумців і рабів. Але десь на задвірках нашої свідомості жевріє інстинкт самозбереження. Саме він народжує в нас бажання розуміти почуття коханого чоловіка. Хочеться бути впевненою, що ти не тільки любиш, але і любима. Як же зрозуміти, що тебе любить той, кому ти безроздільно віддаєш своє серце? Чи є взагалі ці ознаки любові чоловіка до жінки?

Одразу слід обумовити такі моменти, які стосуються любові. Чому? Життя любові підпорядковується своїм законам, з якими ми не бажаємо рахуватися.

Вона горить яскравим полум’ям, на жаль, зовсім недовго. Від сили рік, а в кращому випадку два. Далі відбувається з любов’ю закономірна метаморфоза: почуття згасає або засинає. Тому і ознаки любові чоловіка до жінки на різних етапах взаємин будуть неоднаковими. Нас же цікавить початковий етап любовних відносин.

Про кохання чоловіче

«Слабка стать» в оцінці психології чоловіків часто помиляється

Дівчатам і жінкам слід розуміти, що вони несвідомо чекають від чоловіка того ж сприйняття світу і відносин, почуттів і переживань, як у них. Жінки сподіваються, що їхні обранці будуть розуміти їх і стануть такими, якими їх хочуть бачити жінки. На жаль, чоловіки не здатні відповідати очікуванням і вимогам «слабкої статі». Просто вони інші. Вони складніше.

Якщо ми закохані, то у відповідь очікуємо такого ж почуття.

Існує точка зору, що жінки закохуються з більшою готовністю, її почуття яскравіші і сильні. Але багато досліджень говорять про те, що саме чоловіки більш влюбчіви. Не варто їх судити, з цим нічого не поробиш.

Тут важливу роль відіграє потреба чоловіка в самоствердженні. І в стосунках з жінками для нього на першому місці прагнення самоствердитися: він підкорювач жіночих сердець. Тому чоловіки відчувають страх отримати відкоша. А це відкриває дорогу таким почуттям, як ревнощі, невпевненість в собі, незахищеність і вразливість. Стан тривожності може зашкалювати. Але крім цього чоловіка значно повільніше виходять зі стану закоханості і, будучи відкинутими, переживають це надзвичайно гостро.

Жінки помиляються, коли стверджують, що поведінка чоловіків в любовних відносинах завжди логічно і зрозуміло. Зовсім не зрозуміло. Якщо ще врахувати властивості темпераментів і особливості прояву різних рис характеру. Те, як любить холерик, ніколи любити не зможе флегматик, а тим більше меланхолік. А нам жінкам так потрібні єдині ознаки любові! Ще цікавіша психологія любові.

Поведінка закоханого чоловіка

Які ж ознаки любові чоловіка до жінки?

 • Закоханий чоловік починає піклуватися про те, як він виглядає в очах коханої. У нього з’являється інтерес до своєї зовнішності. Адже необхідно сподобатися своїй обраниці.
 • Якщо чоловік прагне завоювати серце своєї коханої, він починає цікавитися її захопленнями, турботами і справами і демонструє готовність розділити їх разом з нею, допомогти у важких ситуаціях.
 • Закоханий чоловік прагне пригнічувати свої шкідливі звички, управляти негативними емоціями, щоб сподобатися своїй коханій. Це свідчить про те, наскільки високо він вас цінує.
 • Багато чоловіків дарують квіти, подарунки, які є звичайним ритуалом залицяння, проявом уваги. Але тут багато що залежить від виховання і від звичаїв в батьківській родині. Якщо такі знаки уваги не надавалося значення, то дорослі чоловіки або соромляться, або не вміють це робити, або бояться здаватися надмірно сентиментальними.
 • Якщо чоловік закоханий, він прагне, як можна більше часу проводити з коханою. На ранній стадії взаємовідносин це проявляється дуже яскраво. Але коли він розривається між своїми друзями і вами, подумайте, яке місце або яку роль ви граєте в його житті в даний момент. Але пам’ятайте, що все життя він не буде тільки з вами, та й ви втомитеся від його постійної присутності.
 • Задоволення і радість від спілкування з вами. Якщо він готовий слухати вас годинами, розповідати про себе, ділитися своїми планами і інтересами, сумнівами і страхами, то ви йому цікаві, можливо, він вас любить.
 • Контакт очей – важлива ознака любові. Сильно люблячий чоловік постійно стежить очима за коханою, не звертаючи уваги на оточуючих. Йому дуже важливо постійно бачити її.
 • Освідчення в коханні. Воно є важким для більшості чоловіків. Зазвичай він не ризикують до тих пір, поки не буде впевнений у партнері. Пам’ятайте, що ці слова про любов говорять не часто.
 • Прояв ніжності. Це так важливо для жінки, але, на жаль, не кожен чоловік здатний висловити або проявити її. Справа в тому, що чоловіки – глибоко чуттєві, дуже ранимі, тривожні створення, але вони зовсім не здатні ці свої якості демонструвати ні відповідною поведінкою, ні діями.

Вони часто побоюються показати свою любов, щоб, не дай Боже, не бути відкинутими. Тому багато хто з чоловіків поводяться стримано, щоб оточуючі не здогадалися про їхні почуття. Ну а як би ви поставилися до чоловіка, що сурмлять на кожному розі про свою любов?

 • Прояви сексуального потягу. Без цього всі вище сказане швидше є ознаками дружби. Чоловік відчуває непереборне бажання торкатися ваших рук, обіймати, пестити, цілувати …. Але і він може помилятися щодо вас: відчуваючи сексуальні потреби, він може щиро повірити в любов до вас. Так гормони грають нами і нашими долями.
 • Були часи, коли одним з ознак любові було знайомство чоловіки з батьками коханої. Це нібито свідчить про серйозність намірів щодо дівчини чи жінки. Може бути. Але зараз це не завжди так. Часи змінилися. Для багатьох молодих людей це вже не обов’язковий елемент.
 • Багато хто вважає, що ознакою любові чоловіка може бути знайомство дівчини з друзями, батькам і родичами. Але далеко не кожен чоловік готовий на це.

Чи не пройдіть повз своєї долі

Але найголовніше – слухайте своє серце. І якщо закралися сумніви, то обов’язково проаналізуйте вище наведені ознаки. І не забувайте, що здатність любити у всіх, в тому числі і у чоловіків, різна. Не може сила і глибина почуття бути у всіх однаковими.

А трапляється й таке: ви знайомитеся з чоловіком, а він не такий, як ви, як все, і зовсім не підходять його залицяння під ознаки любові. От не вміє він доглядати красиво; не про це ви мріяли. А в результаті ви втрачаєте гідного людини.

Висновок: придивляйтеся до чоловіків, будьте обережні, щоб не пройти повз своєї долі. А чи є ознаки любові чоловіка до жінки? Вони завжди є. Тільки чи можна їм довіряти? Серце має підказати. Обов’язково почитайте статтю як вибрати другу половину.

Казка про втрачене кохання

Женя і Лена. Їх любов почалася після дев’ятого класу. Дивувалися всі: ну що він, вродливий юнак знайшов в цій маленькій, рудоволосої дівчині. Після закінчення школи вона вступила до інституту, а він пішов в армію. Минуло два роки, їх зворушливі стосунки тривали. Йшлося вже про весілля. І раптом вибухнула катастрофа: Олена оголосила, що більше не любить Женю. Це було дуже тяжке потрясіння для юнака. Він не розумів нічого: «Що я зробив не так? Чому? ». Його заспокоювали друзі і близькі. Він був реально хворий. Через три місяці настало одужання. Все минуло. А Лена? Вона прозріла через рік. Її любов раптом прокинулася. Почалися страждання.

Пройшли роки. Женя полюбив знову. У нього сім’я. А Лена? Їй сорок років. Вона одна. Чому так сталося? Олена і Женя затрималися на першій стадії любові, не встигли зробити крок в нові мудрі відносини.

Ознаки любові (психологія). Як розпізнати справжнє кохання

Література, кіно, телебачення буквально переповнені темою романтичної любові у всіляких її проявах. Про неї складаються вірші, їй присвячуються пісні і балади. І коли приходить час, і серце починає тремтіти від хвилювання, дуже легко сплутати справжнє кохання з покликом плоті. І навіть якщо зі свого боку ви повністю впевнені, що ваше почуття саме що ні на є справжнє, то як розпізнати це в своєму предметі захоплення? За якими прикметами визначити щирість почуттів? Що є ознакою любові?

ознаки закоханості

Коли гормони людини дозрівають в достатній мірі, приходить час любити. Напевно, кожна доросла людина пережив цей чудовий життєвий етап. І завжди, перш ніж прийде справжня любов, з’являється закоханість. Ці неясні томління, захоплюючий інтерес до предмету своєї уваги, солодкі мрії і гіркі розчарування залишають в душі приємний слід, що викликає з роками позитивні емоції і легку посмішку. Але чи кожна закоханість переростає в глибоку любов?

Далеко не кожне перше почуття стає великою любов’ю. Закоханість – це як проба сил, розвідка боєм, коли приміряєш до себе приємного тобі людину.

Коли приходить закоханість, починають проявлятися перші ознаки любові:

 • людина вам дуже подобається, з ним приємно знаходитися поруч і хочеться продовжити ці спільні миті;
 • думки про кохану викликають радість і посмішку;
 • його поява супроводжується викидом в кров адреналіну – відчуття лоскочуть метеликів в районі живота;
 • здається, що весь він складається з достоїнств і повністю позбавлений недоліків;
 • це самий пріоритетний і авторитетний для вас людина на землі;
 • хочеться доставляти йому радість і дарувати щастя;
 • для нього нічого не шкода, все можна віддати не замислюючись;
 • з цією людиною ви плануєте спільне майбутнє.

Однак перша гаряча закоханість далеко не завжди закінчується щасливим шлюбом, навіть якщо він був зареєстрований. Адже закоханість – це ідеалізація партнера, підгонка його під свою мрію про ідеального чоловіка або ідеальну жінку з тими рисами характеру, якими наділило їх ваша уява. А дійсність часто дуже відрізняється від нашого про неї уявлення. Тому палаючі щирою закоханістю пари з часом починають розуміти, що не так уже й ідеальний їх обранець, і сім’я розпадається. Для того щоб розпізнати справжнє кохання, потрібно звертати увагу на деякі ознаки.

Людство здавна мучить питання, як можна розрізнити в ході перебігу закоханості і гарячого захоплення протилежною статтю справжнє почуття, яке дозволить створити на його основі міцну і щасливу сім’ю. Психологія має власний погляд на цю тему. Фахівці всього світу прийшли до єдиної думки, що ознаки любові в психології зводяться до кількох відчуттів, що створює платформу для справжніх почуттів.

закоханість

Закоханість – емоційний стан, коли обранець всупереч сигналам розуму наділяється виключно позитивними якостями, а негативні не тільки ігноруються, а й взагалі до уваги не беруться. Закоханість у кожного триває по-різному – від трьох тижнів до декількох місяців. Але рано чи пізно вона обов’язково проходить, оскільки це проміжний стан, а не глибоке почуття. І ось тоді з очей ніби падає раптово пелена і твій обранець постає в усій своїй справжньою красі з усіма його вадами та недоліками. І якщо побачене не викликає різкого відторгнення і залишається привабливим для іншої половини, то це, швидше за все, і є справжня любов.

прихильність

Прихильність – це усталена звичка бути завжди поруч, бачити симпатичного тобі людини і мати можливість довготривалого спілкування. На основі цього почуття було побудовано чимало по-справжньому щасливих шлюбів, адже ніщо не здатне так об’єднати двох різних людей, як загальний інтерес і спільну справу. Спочатку виникає захопленість рішенням цих загальних робочих або наукових проблем, а потім починають проявлятися ознаки любові. Але тут варто мати на увазі, що спільна робота може закінчитися і разом з нею пропадуть об’єднують подружжя чинники. Так що якщо крім роботи двох більше ніщо не пов’язує, шлюб може втратити свою актуальність. Тому в шлюбах, заснованих на прихильності, потрібно знаходити інші, не менш важливі точки дотику, і тоді ваш союз буде успішний.

захопленість

Захопленість найчастіше проявляється по відношенню до блискучих особистостей – зіркам кіно або естради, знаменитим художникам або режисерам, науковим світилам, музикантам, літераторам і іншим процвітали в житті людям, що викликає захоплення оточуючих. Закохані жінки і чоловіки часто жертвують своєю особистою кар’єрою для забезпечення успішної творчості обранця. В основі цього почуття закладено щире захоплення здібностями улюбленого і його досягненнями. Можна щасливо прожити життя в такому шлюбі, але за умови, що обслуговує генія половину родини не обтяжує таке другорядне становище.

емоційний контакт

Емоційний контакт – такий прояв любові найближче до справжнього почуття, бо на цьому рівні налагоджується зв’язок безпосередньо з внутрішньою сутністю людини, а не його зовнішньою оболонкою. Закохані люди починають глибше відчувати своїх партнерів і розуміти причини тих чи інших їх вчинків і дій. Такі сім’ї виходять більш орієнтованими один на одного, їх відносини засновані на повному взаєморозумінні та взаємопідтримки.

Любов і її прояви

Є й інші ознаки, за якими можна розпізнати закоханих. І перший з них – це постійне бажання тримати свою половину за руку, як би підсвідомо боячись її втратити. Іноді любов виникає раптово, потужним кругообігом захоплюючи нас в захоплюючу подорож, і тоді нам не до сумнівів і пошуку ознак любові. Але частіше зустрічається некваплива любов, яка визріває поступово. Їй потрібен час для того, щоб зміцніти. Стрімка має властивість швидко народжуватися, але й не менш швидко проходити. А ось вистраждана повільна любов має дуже багато шансів на успішне подружжя.

Коли всередині зароджуються сумніви, чи дійсно ця людина буде гідним супутником життя, він починає аналізувати свої відносини і вишукувати ознаки любові у себе і обранця. В активі майбутнього союзу виявляються такі важливі людські почуття, як довіра, захоплення, визнання, радість спільного буття, в пасиві ж – боязнь бути відкинутим, страх майбутньої відповідальності перед іншою людиною і залежність від нього, побоювання в тому, що обидва не готові до такого серйозного кроку, як одруження. Ось при таких сумнівах слід звернути увагу на невербальні ознаки любові. Їх ми розглянемо далі

невербальні ознаки

Існує безліч невербальних способів проявити свою любов, коли соромишся сказати про це прямо. Виявляються вони в основному на ранніх стадіях відносин, коли люди тільки придивляються один до одного. Якщо ви хочете переконатися в тому, що дійсно небайдужі якійсь людині, навчитеся розшифровувати ці завуальовані знаки уваги і любові. Слід сказати, що невербальні ознаки для чоловіків і жінок різні відповідно до їх натурою, але є деякі загальні, однаково проявляються у представників обох статей.

Найбільш очевидна ознака любові – це мимовільний рум’янець, який з’являється при вигляді предмета ваших зітхань або навіть тоді, коли про нього хтось говорить. Це свідчить про те, що людина вам небайдужий і займає всі ваші думки і почуття. До них же відносяться змінився голос і прояв незручності. Іноді, намагаючись приховати свою зацікавленість в людині, ми починаємо прикидатися і демонстративно робити вигляд, що він нам байдужий або, більш того, чіплятися до нього, навіть ображати, як це робить маленький хлопчик, проявляю свою любов до дівчинки дерганием за кіски.

Невербальні ознаки у чоловіків

Далі розглянемо невербальні ознаки любові, властиві виключно хлопцям і виключно жінкам. Якщо чоловік загорівся пристрастю до дівчини, для нього дуже важливими стають такі зовнішні прояви його зацікавленості:

 • дотику – тілесний контакт з коханою їм просто необхідний;
 • знаходження в полі зору свого предмета;
 • демонстративне байдужість;
 • пропозицію своїй допомоги в якомусь чоловічому справі – піднести, пересунути, прибити, підняти і так далі;
 • прояв інтересу в різних питаннях про улюблену до неї і людям, її знають;
 • бажання фізичного контакту – обійми, поцілунки, притискання, дотик ногою, рукою та інші види контакту, в тому числі і секс;
 • безмежна довіра до коханої жінки, аж до заперечення очевидних фактів.

Невербальні ознаки у дівчат

Зовсім інші ознаки любові у жінок. Як відомо, жіноча логіка – це відсутність будь-якої логіки, тому й ознаки її любові можуть бути іноді дуже суперечливими, але наочними. Ці ознаки у жінок виявляються так:

 • гра очима;
 • залучення до себе уваги;
 • надмірна турбота і опіка;
 • скромність і сором’язливість;
 • світіння зсередини або крайня неуважність;
 • прояв уваги до справ свого чоловіка;
 • підвищена увага до свого зовнішнього вигляду і гардеробу;
 • загадковість в поведінці;
 • плавність і жіночність рухів;
 • прояв сексуальності.

Як розпізнати справжнє кохання?

Доктор Рей Шорт, прагнучи допомогти закоханим провести дослідження свого почуття, дає кілька важливих порад:

 • зрозуміти, що найбільше притягує вас в людині. Якщо це фізичні дані, то швидше за все ви просто захоплені, а ось якщо вас цікавить він як особистість, то це любов;
 • якщо любиш по-справжньому, то в обранцеві подобається абсолютно все, навіть його недоліки здаються милими і приємними, а коли подобається тільки сексуальна фігура або гарне обличчя, то це почуття швидкоплинно, а любов несправжня;
 • швидкий початок любовної історії майже завжди захоплення, справжня любов проявляється неспішно, але грунтовно;
 • якщо почуття то гасне, то розгорається з новою силою – це швидше за все захопленість, а постійні ніжні і теплі почуття свідчать про справжнє кохання;
 • коли любов справжня, прагнеш стати краще, поверхневе захоплення не породжує прагнення до вдосконалення;
 • при справжні почуття розлука лише підсилює значимість об’єкта любові, в інших випадках навіть недовге розставання здатне охолодити почуття;
 • справжня любов безкорислива і націлена на надання радості своїй половинці, а замішана на матеріальних благах любов дуже тендітна і розвалиться при перших ознаках фінансових неприємностей.

висновок

Вивчивши інформацію, за якою можна судити про силу любові, ви могли зрозуміти, що йти на поводу у своїх тимчасових пристрастей не варто. Так як це марна трата часу і сил. Шукайте свою справжню любов і нехай ваше життя буде щасливим і благополучним!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.