Мамопластика операція: редукционная, аугментационной, лазерна ендоскопічна, без імплантів, Маскулінізірующіе. Реабілітаційний період, ускладнення

0 1

Мамопластика операція: редукционная, аугментационной, лазерна ендоскопічна, без імплантів, Маскулінізірующіе. Реабілітаційний період, ускладнення

Що потрібно знати про редукционной маммопластике

Редукційна маммопластика не менше популярна, ніж збільшення молочних залоз. Реабілітація після процедури – період систематичного відновлення тканин, що травмувалися після операційного втручання. Вважається, що зменшення молочних залоз – одна з найбільш травматичних операцій на молочні залози, тому що передбачає усунення досить масивного обсягу тканин, особливо якщо хірург використовує розріз у вигляді якоря.

Лікарі успішно виконують всі необхідні дії, знаючи хірургічні тонкощі. Лікар повинен врахувати анатомічні особливості клієнта і зробити все допустиме, щоб не допустити ускладнень.

Редукційна маммопластика допоможе створити красиву, маленьку молочну залозу, про яку мріють багато дівчат, що страждають на рідкісне аномальне явище, чіткий з великими розмірами грудей.

Якщо жінка прийняла рішення зробити молочні залози в кілька разів менше, вона повинна обов’язково вивчити і дотримуватися всі терапевтичні рекомендації, дізнатися думку пластичного хірурга з цього приводу. Важливо підготуватися не тільки до операції, але і правильно себе вести в реабілітаційний період.

Реабілітація після мамопластики

Перші 24 години пацієнт повинен перебувати під наглядом фахівців, щоб ті могли контролювати його загальний стан, вчасно проводити необхідні аналізи і спостерігати за реакцією організму на видимі зміни.

Коли анестезія перестане діяти, біль буде досить відчутною, тому небажано терпіти її, а краще відразу взяти кілька знеболюючих капсул, що допоможуть повернути жінку до звичного життя і усунути біль. У п’яти відсотках випадків жінку просять побути в клініці ще кілька днів, щоб зрозуміти динаміку розвитку ситуації. Головне для неї – скласти список речей, які можуть їй знадобитися на операції і через кілька діб після неї.

Перші 30 днів реабілітації. Протягом декількох тижнів можна спостерігати виражені набряки, ореолу і зона соска втрачають свою чутливість. Пальпації дуже болючі, тканини занадто щільні. Цей стан вважається нормою і може усунутися спеціальної терапією, яку призначає хірург. Також жінці призначається курс антибіотиків, протизапальних препаратів, які суттєво знімуть набряклості і больові відчуття.

Протягом двох тижнів рекомендується повністю виключити будь-яку фізичну активність, повноцінно спати, дотримуватися ряду обмежень. У цьому випадку пацієнт зможе швидше відновити пошкоджені тканини і повернутися до нормальної життєдіяльності.

Це варто знати

Хірург повинен рекомендувати різноманітні мазі та інші препарати, що пацієнт зможе наносити самостійно. Шви знімаються на протязі двох тижнів. Ця маніпуляція проводиться в умовах стаціонару.

 • Перші 30 днів. Протягом цього періоду пацієнт повинен максимально захистити пошкоджені зони. Рекомендується придбати післяопераційне білизна, яке буде підтримувати молочні залози, фіксуючи їх в заданому положенні. Також білизна прискорить загоєння швів і перешкоджає їх раптового розбіжності, що цілком можливо після операції, якщо жінка, яка не поставиться до процедури серйозно.

Всі тридцять днів необхідно обмежити фізичну активність, стежити за принципами здорового харчування, раціон якого складається лікарем. Набряклі тканини почнуть відновлюватися через півтора місяці після втручання.

Як швидко вдається відновити пошкоджені тканини? Все залежить від віку жінки і стану її здоров’я. Також важливі застосовуються методи і хірургічні розрізи. Якщо хірургом використовувався розріз у вигляді якоря, він буде довше гоїтися.

 • Перший квартал після операції. За цей час жінка вже має повернутися до своїх занять, але протягом цього часу більшість обмежень залишаються актуальними.

Під забороною теплові процедури в будь-якому вигляді. Чи не дозволено також відвідувати басейн, парити ноги або якимось чином перегрівати організм. Але, у цього правила є винятки, якщо їх вважатиме за потрібне ввести лікар, грунтуючись на стрімке одужання. В цей же час не потрібно активно займатися прибиранням в будинку, мити підлогу, піднімати важкі сумки, робити різкі рухи. Це тільки посилить процес реабілітації, який і так протікає, не так стрімко, як хотілося б.

 • Перші 6 місяців після операції. За цей час жінка вже може провести оцінку перших результатів. За цей час, якщо всі обставини зіграли в її користь, і все пройшло без ускладнень, тканини вже регенеруються, заживають рубці. Можна сказати, формується нова молочна залоза. Але цей процес може затягнутися ще на 3 місяці або на півроку.

наслідки пластики

Редукційна маммопластика – досить серйозна операція. Для її проведення хірург використовує анестезію, до того ж вона виділяється досить тривалим періодом реабілітації. В процесі операції хірург впливає і працює з живими тканинами, травмує їх, що стає причиною руйнування їх цілісності і порушення кровотоку. Тому після операції цілком очікувані такі наслідки:

 • тканини набрякають, що стає причиною появи синців і гематом в області грудей;
 • біль генерується не тільки в одній ділянці, вона може зачіпати інші зони, сусідні тканини і навіть віддавати на руки;
 • соски і вся молочна залоза стає нечутливою;
 • в тканинах можуть початися запальні процеси, що спричинить порушення кровотоку;
 • шви можуть ставати дуже грубими і приносити неприємні відчуття.

Післяопераційний період після редукційної мамопластики

Відновлення буде завершено успішно і без негативних проявів, якщо пацієнт відповідально поставиться до всіх прописаним реабілітаційним рекомендацій. При хірургічному способі зменшення грудей необхідно дотримуватися такі обмеження:

 • спеціальну білизну, яке рекомендує носити лікар, не можна знімати;
 • коли жінці можна сходити в душ, як правило, водні процедури допускаються через 5 днів;
 • рекомендується зменшити фізичну активність або займатися нею помірно;
 • протягом 12 місяців заборонено лягати на живіт;
 • молочну залозу бажано не чіпати, краще щоб все пальпації проводив хірург, що перед цим одягне стерильні рукавички;
 • якщо перед операцією жінка курила, на рік їй важливо позбутися від цієї звички.

Якщо груди була зменшена хірургічним способом, це не означає, що рік жінка зобов’язана дотримуватися постільного режиму. Активність вітається і навіть вкрай необхідна, але тільки помірно і тільки через 30-50 днів, коли місце розрізу вже буде не таким чутливим.

Час реабілітації важливо для того, щоб тканини швидше зажили і сформувалися нові клітини. Якщо місце розрізу дуже сильно болить навіть через 40 днів після операції, хірурги рекомендують проводити незначну гімнастику, що тільки поліпшить самопочуття жінки.

Редукційна маммопластика, як і всі інші типи хірургічного втручання, можуть позитивно, або вплинути на гормональний цикл. Адже організм перебуває в особливому стресі і відчуває максимальне навантаження, тому жінка повинна бути готовою до збоїв в роботі системи. Через місяць-два цикл стане колишнім, тому не рекомендується переживати з цього приводу і приймати якісь небезпечні препарати. Головне – вчасно відвідувати хірурга і терапевта, які будуть контролювати здоров’я жінки в період реабілітації.

відновлює білизна

Якщо жінка перенесла редукційну маммопластику, в момент пробудження після наркозу, вона повинна надіти білизну. Його заборонено знімати навіть під час сну, адже спеціальні волокна і фіксація захищає пошкоджені тканини від можливих травм. В білизна шви ніколи не розійдуться, відновиться кровотік, який в кілька разів прискорить регенерацію, молочна залоза буде зафіксована в необхідному положенні.

Як доглядати за місцями, де робилися надрізи

Під час операції лікарі використовують спеціальні шовні конструкції, що міцно фіксують краю порізів. Шви знімаються лікарем через тиждень-два після операції. Навіть якщо все пройшло успішно, пацієнт повинен самостійно контролювати шовную зону, наносити на неї антисептичні розчини і засоби, що швидше активізують епітеліальний зростання. Крім того, хірурги настійно не рекомендують займатися лікуванням самостійно: лікар сам вкаже, які препарати необхідно для цього придбати, на що звернути увагу, що самостійно можна робити, а що не можна.

Коли вже звернути увагу на результат

Тканини молочної залози повністю відновляться через 6-12 місяців. Але перший ефект жінці вдасться розгледіти вже через квартал після операції. Період реабілітації досить тривалий – до півтора років.

Лікувальні препарати

Редукційна маммопластика проводиться з використанням анестезії, тому на деякі засоби жінці варто звернути увагу ще за кілька годин до процедури. Що щодо періоду відновлення? Всі лікарські препарати ділять на кілька груп.

оглушити біль

Ці кошти необхідні в першу чергу, коли вийде наркоз, адже відчуття будуть вкрай неприємними. Хірург працює з м’язами, судинами і шкірою. Звичайно, він не зможе обійти стороною больові рецептори. Саме вони передають сигнали про травму, і мозок починає діяти. Особливо сильним є больовий поріг перші 72 години після втручання, в цей час пацієнтові рекомендують знаходиться в стаціонарі. Біль краще приглушити знеболюючими препаратами. Через чотири доби дискомфорту стане менше, але зняти найменше його прояв вкрай необхідно. У цьому пацієнту допоможуть активні речовини «Кетанова», «Кеторола».

антибіотики

Якщо тканини були пошкоджені, хірург не може виключити ризик, що всередину потрапили небезпечні бактерії. Щоб запобігти можливій вірусну інфекцію, а також нагноєння місць порізів, пацієнт зобов’язаний пропити курс антибіотиків. Вибір здійснює лікар, але, як правило, спектр їх дії широкий.

Препарати проти вірусної активності

Герпетические ускладнення ніхто не відміняв, тому заразитися яким-небудь захворюванням цілком можливо. До того ж сама редукційна маммопластика вкрай негативно впливає на захисні функції організму, імунні клітини неактивно борються зі шкідливими тілами. Запобігти розвитку небезпечної проблеми можна противірусними препаратами.

Засоби, що служать відмінними антисептиками

Цими препаратами, гелями, мазями необхідно обробляти місце порізів. Небезпека проникнення інфекції вкрай велика, особливо в тому місці, де є видимі і невидимі пошкодження. Тому сліди порізів необхідно обробляти спеціальними розчинами, що призначаються фахівцями. А поверх мазі накладається пластир.

Засоби для загоєння місць порізів

Їх раціонально використовувати в останню чергу, коли відбудеться зрощення тканин, а рубці будуть максимально м’якими. Для цього рекомендується використовувати активні речовини «Контрактубекс», «ДЕРМАТІКС», «Ферменкол».

Кожен організм – унікальний, і він може сам диктувати свої правила гри під час реабілітації. Жінці головне не сподіватися виключно на свої сили, дозволити собі трохи розслабитися. Організм відновиться сам, головне йому в цьому не заважати.

Аугментационной маммопластика – тренд чи необхідність?

Неприваблива форма грудей або її маленькі розміри доставляють суттєвий дискомфорт тим жінкам, які стикаються з цією проблемою.

Єдиним методом для виправлення дефекту є пластична операція по збільшенню молочних залоз або аугментационной маммопластика.

Зміст статті:

Визначення і суть

Здійснюється це за допомогою спеціальних імплантів, більшість з яких неможливо на дотик відрізнити від природної залози.

Операція налічує кілька методик, завдяки чому кожна жінка може добитися пишних грудей з мінімальною кількістю наслідків.

Показання та протипоказання

Аугментационной маммопластика є інвазивним втручанням. Під час операції порушується безліч кровоносних судин і інших тканин, тому реабілітаційний період добре зможе перенести тільки повністю здоровий організм.

Якщо є бажання збільшити груди, необхідно ознайомитися з повним списком показань і протипоказань до проведення маммопластики.

Коли слід вдатися до подібного втручання:

 • психологічний дискомфорт жінки через маленькі груди;
 • візуально помітна асиметрія;
 • втрата привабливої ​​форми після вагітності і вигодовування;
 • відновлення втраченої грудей через операцію;
 • молочні залози непропорційні тілу.

Нерідко жінки середнього віку також вдаються до аугментационной маммопластике. З роками груди втрачає свою привабливість і пружну форму, що можна легко поправити за допомогою цієї операції.

Інвазивне втручання в організм забороняється при наступних станах:

 • вагітність, годування грудьми;
 • гормональний збій;
 • наявність в організмі інфекції;
 • знижений імунітет;
 • онкологія;
 • хвороби з порушенням згортання крові;
 • цукровий діабет;
 • ВІЛ, гепатит та інші важкі захворювання;
 • непереносимість анестезії;
 • психічні та неврологічні хвороби;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • ниркова, печінкова недостатність;
 • вік до 18 років.

Заходьте сюди якщо цікавить питання: чи можна збільшити груди за допомогою йоду.

Правила підготовки

Які дослідження необхідні:

 • аналіз крові (біохімічний, група і резус, на цукор, на згортання і інфекційні ураження);
 • загальний аналіз сечі;
 • флюорографія;
 • електрокардіограма;
 • консультація мамолога та мамографія.

Якщо є які-небудь хронічні захворювання, рекомендується взяти висновок про тривалість ремісії. З усіма пройденими аналізами необхідно відвідати кабінет лікаря-терапевта для того, щоб він підтвердив безпеку майбутньої операції.

За півтора тижні до збільшення грудей слід обмежити:

 • вживання алкоголю;
 • куріння;
 • стреси, нервове напруження;
 • використання кроверазжижающие лікарських засобів.

Операцію не рекомендується проводити при менструації, а також, якщо температура тіла підвищена без будь-яких видимих причин.

способи доступу

Щоб розташувати імплант, фахівець виконує розріз в певній зоні. Існує 3 способи для подальшого доступу та формування кишені. Положення майбутнього шва вибирає хірург, враховуючи особливості організму.

Види розрізів:

 1. Субмаммарний. Хірургічний доступ здійснюється через розріз під грудьми, де утворюється природна складка. Надалі імплант поміщається під м’яз, а зверху нього розташовується сама молочна залоза.
 2. Аксилярний (Пахвовий). Передбачає розташування шва в області пахвової западини. Операція вважається досить складною, тому виконати її якісно може лише досвідчений хірург.
 3. Періареолярний. Такий спосіб розрізу має на увазі його розташування по нижній межі ореоли. Через деякий час після загоєння, шов стає практично повністю непомітним.

У цій статті ми розповімо, як повернути форму грудей після пологів.

Види і розташування імплантів

Існують різні види імплантів, які припускають деякі відмінності на дотик. Відрізняються вони не тільки наповнювачем, але також текстурою поверхні.

За наповненню імпланти бувають:

Незалежно від складу, завжди використовується когезивних (в’язкий) гель. Це попереджає ризик його витікання в тканини молочної залози при розриві імпланта.

Розташувати ендопротез можна в різних шарах тканин. Від цього залежить їх фіксація і форма нової грудної залози.

Види розташування:

 1. Субфасциальную – імплант знаходиться під м’язом. Це допомагає не тільки ретельно закріпити його в груди, але також робить його повністю непомітним.
 2. Поджелезістое – ендопротез встановлюється відразу за протоками молочної залози. При такому способі імплант неприродною форми буде помітний.

Результат після пластики також залежить від форми протеза. Виробники пропонують круглу і каплевидную форму, з яких другий варіант є більш природним.

алгоритм дій

Пацієнтка приїжджає в клініку напередодні або відразу в день операції. У ніч перед маммопластику фахівець може запропонувати седативний засіб для хорошого сну і зняття напруги перед процедурою.

З ранку медична сестра оцінює стан організму – вимірює температуру, артеріальний тиск.

За кілька годин анестезіолог проводить бесіду з клієнткою і з’ясовує наявність будь-яких захворювань, що допомагає йому підібрати підходящий варіант наркозу. У призначений час пацієнтка направляється в операційну:

Виконується премедикація і наркоз. Вона являє собою введення заспокійливих лікарських засобів, які допомагають підготувати організм до серйозних снодійних препаратів.На цьому етапі проводяться всі підготовчі процедури – встановлюються катетери, тіло підключається до апаратури для контролю стану. Вводиться повноцінний наркоз.
Сама операція. Пластичний хірург здійснює розріз в обраній раніше області. Потім за допомогою спеціальних інструментів акуратно від’єднуються тканини, щоб сформувати кишеню для подальшої установки імпланта.

Кров зупиняється припіканням. Потім фахівець дістає з індивідуальної стерильної упаковки майбутній ендопротез, і поміщає його в груди через розріз, встановлюючи на потрібне місце.

реабілітація

Повний термін реабілітації становить півроку. Коригуючий білизна потрібно носити близько 4 тижнів, а протягом місяця виконувати інші рекомендації фахівця.

загальні рекомендації

Підсумковий результат залежить не тільки від кваліфікації хірурга, але також від дій жінки в період реабілітації. Всі вказівки доктора необхідно точно дотримуватися, так як після втручання висока ймовірність розвитку ускладнень.

Рекомендації для реабілітаційного періоду:

 1. Знеболення. Перші кілька днів жінка зіткнеться з сильним болем у грудях, тому є необхідність в прийомі анальгезирующих засобів. Також обов’язкові антибіотики, щоб знизити ризики інфекційних проблем.
 2. Набряклість. Щоб зняти набряк тканин, потрібно на 2 тижні відмовитися від теплових процедур, фізичного навантаження, гарячих ванн. Посилювати біль і сприяти розвитку ускладнень може сексуальне збудження, тому на період носіння компресійного білизни необхідно обмежити контакти.
 3. Білизна. Носити підтримує корсет буде потрібно протягом 4-8 тижнів, знімати його можна тільки з дозволу лікаря.
 4. Масаж. Після установки імплантів рекомендується виконувати масаж грудей для запобігання капсулярною контрактури. Робити це можна тільки після консультації з хірургом, але не раніше, ніж через 2 тижні.

харчування

Раціон повинен допомагати організму відновиться в прискореному режимі. Щоб зняти з нього зайве навантаження, необхідно віддати перевагу легкій їжі.

Дієта повинна складатися з великої кількості фруктів, вітамінізованих коктейлів і продуктів, що містять залізо. Після такого серйозного втручання рекомендується з’їсти щось солодке, також велику користь принесе гранатовий або яблучний сік.

Доглядати за післяопераційною раною необхідно правильно. Це запобіжить не тільки гнійні ускладнення, але також відіб’ється на якості зажівшего шва. Більшість хірургів віддають перевагу саморозсмотуваний ниткам, які не вимагають зняття.

Приблизно через тиждень буде потрібно тільки видалити вузлики, що виступають назовні. Попередити формування грубого рубця допоможе накладення пластиру для фіксації шва, а також носіння спеціального корсета.

Перші кілька днів рекомендується обробляти шов розчином зеленки і перекисом водню. Потім необхідно перейти на мазь з вмістом декспантенола – він сприяє швидкій регенерації клітин і загоєнню тканин.

Коли відпадуть скоринки, можна почати використовувати Контрактубекс для попередження утворення видимого рубця.

Наслідки і ускладнення

Хороший фахівець завжди попередить пацієнтку про всі можливі ризики та ускладнення після операції.

Наслідки після аугментационной маммопластики:

 1. Інфікування рани . Розвивається через неправильного підходу до асептики і антисептики, а також при недостатньому догляді за раною. Запалення усувається антибактеріальними засобами, а якщо є гній, буде потрібно повторне втручання.
 2. Капсулярна контрактура. Пояснюється індивідуальними особливостями організму. Усувається за допомогою масажу, лікарських препаратів, а на важкій стадії – видаляється хірургічним шляхом.

Також після операції спостерігається набряклість, болючість і поява гематом. Це є нормальною реакцією організму на інвазивне втручання. Усувається за допомогою виконання всіх рекомендацій, про які попереджав хірург.

Ціна запитання

Середня вартість на аугментационной маммопластику коливається в межах 200-350 тисяч рублів.

Більшість клінік пропонують послугу «Все включено», яка має на увазі попередню консультацію лікарів, саму операцію, перебування в лікарні і компресійний корсет.

На формування ціни також впливає досвід і стаж хірурга, його популярність.

Відгуки

З кожним роком все більше жінок вирішується на збільшення грудей. Звичайно, перед операцією їм цікаво почути досвід від тих пацієнток, які вже пережили цей етап.

Обов’язково поділіться в коментарях своєю думкою, якщо ви вже піддавалися маммопластике.

Що таке аугментационной маммопластика і як вона проводиться? Ціни, реабілітація та ускладнення

Маленькі груди нерідко є приводом для переживань у жінок, доставляючи естетичні незручності і психологічний дискомфорт.

Виправити ситуацію і подарувати прекрасній статі надзвичайну привабливість можливо за допомогою пластичної операції по збільшенню грудей. У цій статті докладно описується процес проведення аугментационной маммопластики і реабілітаційні заходи після процедури.

Що це таке?

Аугментационной маммопластика – пластична операція, що дозволяє скорегувати форму, збільшити молочні залози і зробити фігуру пропорційної. Суть процедури полягає у встановленні в тканини грудей імплантатів .

Пропонуємо переглянути відео про те, що таке аугментационной маммопластика:

показання

 • Виражена асиметрія молочних залоз.
 • Деформація грудей після вагітності, годування дитини.
 • Гіпоплазія – недорозвинення залозистої тканини.
 • Птоз – сплощення і опущення органу разом з сосково-ареолярную комплексом.
 • Часткове або повне видалення молочних залоз.

Протипоказання і обмеження

 1. Онкологічне захворювання.
 2. Запальний процес, вірусні інфекції.
 3. Погана згортання крові.
 4. Серцева недостатність, ішемія, порушення серцевого ритму.
 5. Ендокринні захворювання в стадії декомпенсації.
 6. Алергічна реакція на матеріал імплантату, непереносимість наркозу.
 7. Вагітність, грудне вигодовування і термін менше 6 місяців після припинення лактації.
 8. Недостатність власних тканин.

за наповненню

Залежно від внутрішнього наповнювача ендопротези можуть бути :

силіконові

Капсула з еластомеру, заповнена желеподібним гелем.

переваги :

 1. природний вигляд грудей;
 2. імплантати практично не схильні до деформації;
 3. малу вагу, що зменшує ризик зсуву ендопротеза з плином часу.

недоліки :

 • довгий післяопераційний рубець;
 • труднощі виявлення можливого внутрікапсульного розриву при візуальному огляді, що вимагає регулярного магнітно-резонансного сканування;
 • розвиток капсулярною контрактури – потовщення фіброзної тканини навколо ендопротеза, що призводять до його здавлення і деформації молочних залоз.

сольові

Капсула, зовнішня оболонка якої є силіконовий каучук, в якості наповнювача використовується стерильний сольовий розчин.

переваги :

 1. Невисока вартість у порівнянні з силіконовими виробами.
 2. Розчин вводиться в оболонку після її установки на місце, тому післяопераційний рубець невеликий.
 3. Розрив ендопротеза виявляється легко без додаткового сканування. У разі псування імплантату витікання і потрапляння в тканини фізіологічного розчину не є небезпечним для здоров’я.
 4. Низький ризик розвитку потовщення фіброзної тканини.

недоліки :

 • часте зміщення і деформація вироби;
 • не підходять для значної корекції маленькі груди або жінкам після мастектомії – ендопротез буде занадто помітний.

гідрогелеві

Найбезпечніші вироби, заповнені рослинним компонентом – карбометілцеллюлозой.

переваги :

 1. в разі пошкодження ендопротеза гідрогель не представляє небезпеки для здоров’я і розсмоктується в тканинах, розпадаючись на воду, вуглекислий газ і глюкозу;
 2. мінімальний ризик розвитку капсулярної контрактури;
 3. природність форми грудей;
 4. тривалий термін служби.

До недоліків вироби цього типу можна віднести високу вартість імплантатів.

по розташуванню

субфасціальних

Імплантат розміщують між залізистої тканиною і фасцією грудної м’язи (поверхнева пластина, що покриває великий грудний м’яз). Спосіб дозволяє поліпшити фіксацію і запобігти зсуву імплантату, зменшити візуалізацію краю протеза.

Поджелезістие

Метод дозволяє розташувати імплантат під молочною залозою, над грудним м’язом. Спосіб установки рекомендований жінкам з великим об’ємом залозистої тканини і тим, хто займається бодібілдінгом (скорочення м’язів грудей під час занять може деформувати імплантат).

Набряк тканин після хірургічного втручання незначний . До недоліків способу відноситься високий ризик контрактури і візуальна визначність контурів протеза.

Вибір способу установки залежить від бажання жінки і рекомендацій хірурга, заснованих на детальному вивченні антропометричних особливостей пацієнтки.

Як проходить підготовка до операції?

Перед проведенням операції хірург проводить бесіду з пацієнткою з обговоренням мети, результату, вибору виду імплантатів і способу їх установки. Лікар призначає клінічне обстеження :

 • загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз венозної крові на згортання, на ВІЛ, вірусний гепатит, РВ;
 • загальний аналіз сечі;
 • рентгенограма органів грудної клітки;
 • електрокардіограма;
 • огляд гінеколога, мамолога, УЗД молочних залоз.

Додатково необхідна консультація анестезіолога з метою виявлення алергічних реакцій на медикаменти. За 14 днів до операції жінка повинна виключити прийом алкоголю, лікарських препаратів, що розріджують кров, відмовитися від куріння. За 8 годин до початку процедури пацієнтці роблять очисну клізму і обмежують прийом їжі і рідини.

хід операції

 1. Перед початком операції лікар відзначає контури майбутніх розрізів на молочних залозах жінки.
 2. Пацієнтці вводять заспокійливий препарат (у вигляді ін’єкцій).
 3. Жінку укладають на операційний стіл і проводять загальну анестезію: роблять внутрішньовенну ін’єкцію, після засипання пацієнтки наркотичний засіб подається за допомогою інтубаційної трубки або ларингеальной маски. У рідкісних випадках, за бажанням жінки, може бути використана місцева анестезія.
 4. Відповідно до намічених лініями хірург робить розрізи, готуючи кишеню для установки імплантату.
 5. Лікар встановлює тимчасовий ендопротез (сайзер) і оцінює результат, приводячи пацієнтку в вертикальне положення. При необхідності вносяться корективи в обсяг сайзера.
 6. Після примірки та видалення сайзера хірург встановлює постійний імплантат.
 7. Виконується зашивання ран, установка дренажної трубки і накладення пов’язки.

На пацієнтку надягають спеціальну білизну, що фіксує положення грудей. Середня тривалість операції складає 3 години.

Більш детально про те, як проводять операцію по збільшенню грудей і які види імплантів бувають, а також про реабілітацію і ускладненнях читайте в цьому матеріалі.

Реабілітація: правила догляду і обмеження

На другу добу робиться перев’язка, лікар проводить огляд і оцінює успішність операції. У разі задовільного результату подальше відновлення пацієнтки буде проходити вдома (як зрозуміти, що пластика грудей невдала?). Спати на протязі 14-20 днів необхідно на спині , повертатися на живіт можна не раніше, ніж через 6 місяців після операції. Компресійну білизну жінка повинна носити місяць.

Щоб уникнути розвитку запального процесу, больових відчуттів лікар призначає прийом антибіотиків, болезаспокійливих препаратів, застосування антисептичних засобів і силіконового лейкопластиру для обробки і захисту швів (знімають через 7-14 днів). А подібні про види швів і як довго вони гояться, який догляд потрібен і як прибрати шрами, читайте тут.

У післяопераційний період (3-4 місяці) заборонено відвідування сауни, спортзалу, носіння важких предметів більше 2 кг, підйом рук вище голови, загоряння.

Ефект проведеної процедури проявиться через 3 місяці , остаточне приживлення імплантату відбувається через рік.

Ускладнення і побічні ефекти

 • Розвиток капсулярною контрактури.
 • Крововилив, об’ємний набряк.
 • Асиметрія імплантатів, витікання наповнювача ендопротеза.
 • Ускладнення, пов’язані з анестезією.

Більш детально про наслідки маммопластики читайте тут.

Ціна в Москві і Спб

Залежно від виду використовуваних імплантатів і надаються клінікою послуг (стаціонар, комп’ютерне моделювання результатів) вартість процедури по збільшенню грудей в клініках Москви і Санкт-Петербурга коливається від 95 000 рублей до 300 000 рублів .

Молочна залоза після аугментационной маммопластики виглядає природно і натурально, не доставляючи жінці відчуттів дискомфорту. Необхідно пам’ятати, що бюст більш другого розміру потребує підтримки, тому, щоб уникнути зсуву і опущення імплантату бажано носити підтримує білизну і щодня доглядати за шкірою грудей.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.