Ліпофілінг грудних залоз. Фото до і після, що це за операція, ефективність, види імплантів, вартість, реабілітація, наслідки, ускладнення, відгуки

0 25

Ліпофілінг грудних залоз. Фото до і після, що це за операція, ефективність, види імплантів, вартість, реабілітація, наслідки, ускладнення, відгуки

Ліпофілінг грудей (молочних залоз): суть, і переваги, проведення, результат і реабілітація

Ліпофілінг грудних залоз – це один з методів корекції форми і розміру грудей, при якому хірург робить трансплантацію жирової тканини пацієнтки з тих місць, де її достатньо або навіть надлишок, в область молочних залоз шляхом ін’єкції обробленої клітинної маси. Зазвичай джерелами жиру стають стегна, сідничні зони, передня черевна стінка самої жінки.

Ліпофілінг активно застосовується пластичними хірургами для корекції форм і обсягів самих різних областей тіла – губи, вилиці, груди, сідниці. Прихильники методу назвуть масу переваг липофилинга проти звичайної імплантації силіконових протезів, проте противників від цього менше не стає, і суперечки щодо плюсів і мінусів липофилинга не вщухають. Проте, далеко не кожна жінка вирішується на установку імплантів, тому альтернативні методи збільшення грудей набирають популярність.

Будь-який спосіб корекції чого б то не було має і плюси, і мінуси, багато що залежить від грамотності та досвіду хірурга, очікувань пацієнта, індивідуальних обставин, проте липофилинг безумовно заслуговує на увагу якщо не як можливість радикальних змін, то принаймні як прекрасний спосіб поліпшити, скорегувати, привести до гармонії те, чим нагородила природа.

Ліпофілінг багато в чому схожий з іншими способами контурної пластики, наприклад – введенням філерів, проте на відміну від цієї методики липофилинг безпечніше, адже імплантується власна жирова тканина, яка не може і не повинна бути відірвана.

Ліпофілінг грудних залоз неможливий без ліпосакції, бо жир для пересадки потрібно «добути» не де-небудь, а в тілі пацієнтки. І якщо процес забору тканини для трансплантації досить травматичний і вимагає реабілітації, то сама процедура моделювання грудей жиром переноситься цілком легко завдяки відсутності розрізів тканини і гояться швів. Крім того, саме поєднання цих двох дій робить особливо привабливим липофилинг для жінок із зайвою вагою: знаходячи красиву груди, пацієнтка в той же час позбавляється від непотрібних запасів жиру в проблемних місцях.

Методика липофилинга не так вже й нова: вперше його здійснили у Франції повіка тому і цілком успішно. У міру розвитку медичної техніки, у хірургів з’явився вакуум-аспіратор для відсмоктування жиру. Апарат полегшив процес ліпосакції, проте липофилинг після цього став не настільки ефективним через масивного руйнування липоцитов, які після операції в короткий термін виводилися з організму.

Коли пластичні хірурги зрозуміли, що зниження ефективності процедури пов’язано із застосуванням вакуумної аспірації жиру і повернулися до ін’єкційного способу отримання трансплантата, процедура липофилинга знову показала відмінні результати. Крім вакууму, жир боїться контакту з повітрям, від якого теж ретельно оберігається тканину під час липофилинга.

Переваги та недоліки липофилинга грудних залоз

Ліпофілінг грудей набув популярності серед інших методів пластики грудей завдяки вагомим перевагам :

 • Фізіологічність – власний жир добре сприймається тканинами, що не відторгається і не викликає алергії, тому приживлюваність його куди вище, ніж синтетичних матеріалів;
 • Результат можна помітити досить швидко і він наближається до природного вигляду органу, без контурирования, як це трапляється при протезуванні; на дотик молочна залоза буде такою ж, як і без операції, що вигідно відрізняє липофилинг від протезування силіконовими імплантами;
 • Мінімальна і безболісна реабілітація без болю, рубцювання, гематом;
 • Відсутність післяопераційних рубців і яких би то не було слідів від операції;
 • Може застосовуватися як проміжний етап перед імплантацією при збільшенні розміру грудей, при цьому не так буде помітна різниця між первинними обсягами і отриманими;
 • Одночасно коригуються контури в тих частинах тіла, де є зайві жирові відкладення;
 • Допомагає скорегувати форму при вже встановлених імплантатах.

Разом з тим, як і у будь-який інший пластики, у липофилинга є деякі мінуси :

 1. Ефект недовговічний, у випадку з грудьми бездоганний результат зберігається близько двох років, після закінчення яких належить або нова корекція, або імплантація;
 2. Обмежені можливості методики, так як за допомогою липофилинга можна збільшити груди максимум на 1-1,5 розміру;
 3. Необхідність наявності хоча б мінімальної кількості зайвого жиру, який можна було б застосувати для трансплантації.

Для підвищення ефективності липофилинга грудних залоз багато хірурги вводять в груди не тільки жир, але і стовбурові клітини, що дозволяють поліпшити регенераторний потенціал і трофіку, знизити відсоток зруйнованих липоцитов, однак цей підхід все ще перебуває в стадії випробувань і обговорень результатів між фахівцями.

Показання та протипоказання до липофилинг грудей

Показанням до липофилинг грудей вважають:

 • Асиметрію грудних залоз як після годування грудьми, перенесених операцій або травм грудей, захворювань (пухлина, абсцес), так і в порядку індивідуальної анатомічної особливості;
 • Бажання жінки трохи збільшити об’єм грудей, скорегувати її форму, в тому числі, після сильного зниження ваги, але без застосування штучних матеріалів;
 • Необхідність згладити контури раніше встановлених силіконових імплантів;
 • Медичні протипоказання до імплантації зважаючи на ризик виникнення злоякісної пухлини, коли методом вибору стає липофилинг.

Протипоказання не відрізняються від таких при інших хірургічних маніпуляціях:

 1. Гострі інфекції до повного одужання;
 2. Важкий цукровий діабет;
 3. Вагітність і лактація, причому після грудного годування і до операції повинен пройти як мінімум рік;
 4. Онкологічне захворювання;
 5. Патологія згортання крові;
 6. Психічні відхилення;
 7. Важкі захворювання внутрішніх органів (легень, печінки, нирок);
 8. Менструація через підвищеної кровоточивості;
 9. Запалення, гнійничкові ураження шкіри в області ін’єкцій;
 10. Патологія молочних залоз (фіброаденома, мастопатія, запальний процес).

Підготовка до липофилинг грудей і техніка його проведення

Ліпофілінг, хоч і малоінвазивна, але все ж операція, яка займає в разі грудних залоз тривалий час, вимагає анестезії і правильної підготовки, від якої буде залежати кінцевий результат.

Перед ліпофілінга пацієнтка розмовляє з хірургом, обговорюючи найбільш хвилюючі питання як підготовки, так і післяопераційного періоду, передбачуваний і бажаний ефект від процедури. Багато фахівців проводять комп’ютерне моделювання результату, який можна буде отримати.

Лікар обов’язково з’ясовує всю інформацію про хронічні захворювання, перенесені раніше втручаннях, наявності патології самих грудних залоз. Пацієнтка зобов’язана повідомити про всі препарати, що приймаються і наявності алергії. Якщо до липофилинга грудних залоз були якісь хірургічні операції, то фахівець з’ясує реакцію на наркоз в минулому.

Не менш, ніж за 2 тижні до процедури скасовуються кроверазжижающие кошти. Бажано хоча б на час позбутися від шкідливих звичок, якщо такі є. Особливо важливо не курити, так як куріння істотно порушує кровообіг і регенерацію в тканинах.

Перед операцією чекають стандартні обстеження : кров, сеча, флюорографія, аналізи на ВІЛ, гепатити, сифіліс, визначення групи крові і резус-фактора, згортання. В обов’язковому порядку призначається консультація мамолога та ультразвукової огляд молочних залоз для виключення патології.

Сама операція липофилинга молочних залоз включає три основних етапи:

 • Забір жирової тканини за допомогою ліпосакції;
 • Підготовка отриманої тканинної маси для пересадки;
 • Введення жиру в область молочних залоз.

Не менш важливим, ніж сама трансплантація, етапом є паркан жиру, адже від якості отриманої тканини так чи інакше залежить кінцевих результат. Цей етап становить ліпосакція, в ході якої хірург акуратно за допомогою канюлі витягує жир з тих місць, де його досить або навіть багато. Як джерело жирової тканини можуть бути використані відразу кілька областей тіла, але найбільш «зручними» вважаються боки, стегна з внутрішньої сторони, сідниці, живіт.

Коли жирова маса отримана, належить її очистити від крові, плазми, зруйнованих в ході ліпосакції клітин. Це робиться за допомогою центрифуги. Від якості трансплантата буде залежати ефект липофилинга. Погано очищений жир не тільки швидше зруйнується в місці подальшого введення, а й може стати причиною серйозних наслідків: утворення грудок, які надзвичайно складно усунути, гематом, запалення.

Третій етап – введення жирової маси в область молочних залоз ін’єкційним шляхом, через тонкі голки, симетрично зліва і справа при спочатку однаковому розмірі грудних залоз. Жир розподіляється під шкірою, між м’язовими волокнами і під м’язами, але не вводиться в залізисту тканину. Для збільшення розміру грудей необхідно близько 300 мл жиру на кожну залозу.

техніка липофилинга грудних залоз

Хірург, який проводить операцію липофилинга молочних залоз, повинен точно розрахувати обсяг тканини, який доцільно трансплантувати. Якщо жиру буде багато, він швидше зруйнується і виведеться, що призведе до недостатньо вираженого ефекту або навіть його відсутності. У зв’язку з цим деяким пацієнтам рекомендують збільшувати груди за два сеанси липофилинга, але меншими дозами тканини, ніж за один, але з максимальним об’ємом трансплантата.

Відео: ліпосакція і липофилинг грудей

Післяопераційний період і відновлення

Післяопераційний період у пацієнток, які перенесли липофилинг грудних залоз, проходить, як правило, сприятливо і займає не більше 3 тижнів. У перший час можливі деякий дискомфорт і навіть хворобливість через набряк і ін’єкційних проколів, однак вони не вимагають специфічного лікування і проходять самостійно. При високому ризику інфекційних ускладнень з профілактичною метою можуть бути призначені антибактеріальні засоби.

Фахівці в галузі пластичної хірургії рекомендують після липофилинга грудних залоз дотримуватися деяких правил:

 1. Для зменшення набряклості можна прикладати прохолодні компреси;
 2. На 2-3 тижні потрібно буде обмежити підйоми тягарів і сильні фізичні навантаження, повністю виключити будь-які механічні дії на область молочних залоз;
 3. Спати слід тільки на спині;
 4. Не можна відвідувати лазню і сауну, лежати в гарячій ванні до повного відновлення.

Ефект після липофилинга грудей можна буде оцінити найраніше через 2-3 місяці, а через півроку остаточно піде набряк, розсмокчеться частина липоцитов, які зруйнувалися після трансплантації, і груди прийме остаточний вигляд.

Хорошим результатом липофилинга вважається ситуація, коли зруйнувалося мінімум клітин, а розмір грудей став більше на 1-1,5, хоча в більшості випадків спад липоцитов досягає щонайменше 30%. Цей момент безпосередньо залежить від акуратності і професіоналізму хірурга.

Ліпофілінг зважаючи малоінвазивної вважається безпечною методикою збільшення грудей, але наслідки виключити повністю неможливо. Чим вища кваліфікація і досвід лікаря, тим менш імовірні і ускладнення.

Серед наслідків , які виникають після будь-якого втручання і липофилинга в тому числі, можливі гематоми, сильний набряк, больовий синдром, запалення в місці проведення ін’єкцій. Вони зазвичай не вимагають радикального лікування і проходять за час реабілітації.

Є і специфічні побічні ефекти, характерні саме для липофилинга грудей – комкование жиру, яке не завжди вдається усунути навіть хірургічно, асиметрія після нерівномірної резорбції трансплантата, фіброзірованіе з утворення дрібних рубців і деформацій через введення надмірного обсягу жирових клітин. Ці ускладнення більш вірогідні при поганій підготовці трансплантата, порушення техніки його введення, недотриманні пацієнткою приписів хірурга (наприклад, тиск на груди, травми, сон на животі і т. Д.).

Ліпофілінг проводиться тільки на платній основі, оскільки це не та операція, яка ставить за мету поліпшити або зберегти життя і здоров’я, а будь-яка косметологічна процедура – справа добровільна і, як правило, дороге.

Ціна на липофилинг коливається в залежності від кваліфікації хірурга, рівня клініки, вартості обладнання та препаратів для знеболення. В середньому липофилинг грудей обійдеться в 100-160 тисяч рублів, тобто ціна операції наближається до такої при маммопластике имплантами середньої цінової категорії.

Результат корекції грудей залежить не від ціни на процедуру, яка може бути і завищена, і занижена, а від якості виконання і досвіду лікаря, тому не варто спиратися на ціну при виборі клініки. Важливо дізнатися про репутацію фахівців, кількості ускладнень, думці самих пацієнтів, які пройшли операцію у конкретного хірурга.

Відгуки після липофилинга грудей залежать від якості виконання маніпуляції, яке, в свою чергу, визначається акуратністю і досвідом лікаря. Більшість жінок цілком задоволені результатом, відзначають його природність і коротку і швидку реабілітацію.

Пацієнтки заздалегідь попереджаються, що в процесі приживлення жирових клітин деяка їх частина може загинути, тому результат буде не зовсім таким, як очікувалося. Крім того, ліпофілінга неможливо збільшити груди більш ніж на півтора розміру. Проте, негативні відгуки в зв’язку з недостатньою ефективністю липофилинга з цих причин або у зв’язку з розбіжністю очікувань і результату мають місце бути.

Частина негативних відгуків пов’язані з неякісно виконаної процедурою, коли в грудях залишилися грудки жиру, вона стала несиметричною або горбистої. Ці наслідки не означають, що липофилинг – погана чи небезпечна операція. Швидше, вони ще раз підтверджують, що перед будь-яким втручанням потрібно дуже відповідально підійти до питання вибору клініки і власного здоров’я.

Відео: пластичний хірург про липофилинг грудей

Відео: пластичний хірург про липофилинг і імплантатах

Метод збільшення грудей ліпофіллінг – операція з мінімальними наслідками

Щоб збільшити розмір грудей, не обов’язково поміщати в неї силіконові імпланти. Є така процедура, як липофилинг – операція менш травматична, але допомагає вдосконалити зовнішній вигляд молочних залоз за допомогою природного матеріалу. Після неї груди виглядають пишніше, а інші частини тіла, навпаки, втрачають непотрібних обсягів. Як проводять маніпуляцію, якими ще перевагами володіє липофилинг?

Читайте в цій статті

Методика проведення процедури

Збільшення грудей і вдосконалення форм за допомогою введення власного жиру є малоінвазивне втручання. Точний результат забезпечується кількома його етапами:

 • Викачування жирової тканини. Матеріал, який потім буде введений в молочні залози, повинен бути власним. Його забирають з зовнішніх ділянок зони сідниць, живота або стегон. Метод водоструминної ліпосакції, застосовуваний при цьому, дозволяє максимально зберегти обсяг жирової тканини, цілісність клітин і стерильність. На тілі роблять розрізи менше 5 мм, в які ставлять канюлі з заокругленим наконечником, а не гострі голки, як багато хто думає. Це дозволяє обійтися без пошкодження судин і нервових закінчень. Спеціальний розчин, що подається апаратом, робить жирові відкладення менш щільними. Їх витягують, як шприцом, забезпечуючи збереження цілих, стерильних клітин. Коли матеріал взято, місця проколів заклеюють антисептичним пластиром.
 • Доведено жирової тканини до готовності до пересадки. Отриманий в результаті ліпосакції матеріал необхідно обробити. На даний момент він містить зайві домішки природного і синтетичного походження. Щоб позбутися від них, жир поміщають для очищення в медичну центрифугу. Там же призначені для введення в груди тканини обробляються полегшує їх приживлення розчином.
 • Наповнення біоматеріалом молочних залоз. Підготовлений жир вводять ін’єкційно. Для досягнення результату, розподілу донорського матеріалу рівномірно його розташовують за подобою сот. Жирова тканина міститься в м’язове простір, що і дає ефект збільшення. Коли необхідну кількість буде введено, операція завершується. Точки проколів захищають антисептичним пластиром.

Власне, для більшості жінок питання, як збільшити груди за допомогою жиру, зведений до того, що пацієнтка засне на короткий час і прийде до тями вже з удосконаленими формами.

Ліпофілінг грудей

анестезія

Операція разом з ліпосакції може тривати до 2,5 годин. І з самого початку передбачає пошкодження живих тканин. Природно, весь процес повинен відбуватися під дією знеболювальних ліків. Є кілька варіантів анестезії, вибір яких залежить від передбачуваного обсягу роботи. Це може бути поєднання інгаляційної подачі ліки і внутрішньовенної. Ліпосакцію допустимо зробити під місцевим наркозом.

переваги

Збільшити груди на кілька розмірів за допомогою введення власної жирової тканини не вдасться. Тим не менш, багато жінок вважають за краще коригувати форми саме цим способом, а не имплантами. Все тому, що липофилинг має деякі переваги перед маммопластику силіконом:

 • груди, набуваючи новий розмір, що не втрачає природного вигляду, залишається м’якою на дотик;
 • шкіра в області декольте стає свіже і еластичнішою за рахунок йдуть всередині регенеративних процесів;
 • відновний період значно коротше, переноситься легше;
 • больові відчуття після операції менш інтенсивні і тривають недовго, так що можна не брати таблеток;
 • ймовірність появи рубців і шрамів після процедури практично відсутній, так як пошкодження тканин під час втручання мінімальні;
 • результатом операції стає не тільки пополневшей груди, але і поліпшений зовнішній вигляд живота, сідниць, стегон;
 • відсутні умови виникнення безлічі ускладнень, характерних для інших методів збільшення молочних залоз;
 • процедура більш безпечна, так як в грудях немає сторонніх предметів, отже, і не буде відторгнення, алергічних проявів;
 • відсутня стовідсоткова потреба у використанні загального наркозу;
 • спосіб можна поєднувати з іншими методами збільшення бюста;
 • не зовсім влаштовує пацієнтку результат легко коригується введенням додаткового об’єму жирової тканини;
 • після процедури не виникає труднощів з апаратним і будь-якими іншими методами обстеження молочних залоз і грудної клітини;
 • міграція по тілу імплантованого матеріалу виключена;
 • метод не тільки збільшує молочні залози, але і робить груди вище.

реабілітаційний період

Загальний термін реабілітаційного періоду займе 2 – 3 тижні. Процедура робиться з мінімальним травмуванням тканин, так що відновлення після липофилинга досить комфортне. На наступний день після нього дозволяється відклеїти антисептичний пластир з ранок. В цей же час пацієнтку відпускають додому.

Набряки і синці на шкірі теж бувають, але вони незначні, проходять в перший же тиждень. Таке швидке відновлення пояснюється тим, що жирові клітини мають стимулюючим впливом на що відбуваються в сполучної тканини процеси. Тобто вони сприяють виробництву колагену, доставці поживних компонентів і не тільки регенерують пошкоджені ділянки, але і омолоджують організм.

Компресійну білизну після липофилинга грудей

Щоб всі процеси йшли без порушень, результат був таким, як задумано, необхідно дотримуватися певних умов:

 • обмежити фізичну активність, особливо що стосується верхню частину тіла;
 • весь реабілітаційний період (місяць) носити компресійну білизну;
 • уникати тиску на молочні залози, отже, поки спати на спині і не літати літаком мінімум перші 2 тижні;
 • відмовитися від гострої, пряної і солоної їжі, щоб не стимулювати розсмоктування жирової тканини, не затримувати набряки в області молочних залоз;
 • не пити алкоголь, не палити, щоб уникнути загальмування відновних процесів і виникнення ускладнень;
 • не наражати груди перегріву, тобто відкласти на потім відвідування лазні, солярію, прийняття гарячої ванни і перебування на пляжі;
 • не зловживати прохолодними компресами на груди, які хоча і швидше усувають набряк, але сприяють розсмоктуванню жирової тканини.

Можливі побічні явища

З різних причин післяопераційний період не завжди йде як по маслу. Не можна на 100% виключати появу побічних ознак:

 • Збереження набряків і гематом більш, ніж на 2 тижні. Найчастіше це буває у жінок, що палять, а також не дотримуються нюанси післяопераційного періоду.
 • Поява грудок в молочних залозах, виражених нерівностей. Тут причина може ховатися в недостатньому мистецтві лікаря, коли він вводить матеріал нерівномірно, і складнощі реабілітації.
 • Зникнення невеликої кількості введеного жиру. Його клітини мають властивість розсмоктуватися. Якщо зникає значна частина тканин, збільшення грудей непомітно, можливе виникнення асиметрії. Це веде до необхідності додаткової корекції через місяць-два.
 • Втрата чутливості грудей або, навпаки, її загострення. Проблема може виникнути як реакція потривожених нервів.
 • Розвиток інфекції в м’яких тканинах. Попадання бактерій можливо під час операції при погрішності в дотриманні стерильності. Не можна виключати його і пізніше при недотриманні гігієни.
 • Формування помітного рубця в місці, де був зроблений розріз. Це може виникнути через унікальних особливостей організму або невірного способу життя в відновлювальному періоді.

Якщо в перші дні реабілітації виявилося погіршення самопочуття, підвищилася температура, з’явилися слабкість, озноб, слід негайно піти з цим до лікаря.

Рекомендуємо прочитати статтю про плюси і мінуси збільшення грудей. З неї ви дізнаєтеся про переваги проходження процедури по збільшенню молочних залоз, а також можливих негативних моментах.

тривалість результату

Збільшення грудей ліпофілінга стає очевидним відразу. Але слід мати на увазі, що в найближчі 2 – 3 місяці деяка кількість жирових клітин розсмокчеться. Можливо, доведеться робити додаткову корекцію. Але і пізніше важко передбачити, скільки триватиме ефект, наскільки вираженими виявляться зміни.

Тривалість результату липофилинга в значній мірі залежить від індивідуальних властивостей організму. Це може бути і 6 місяців, і 1,5 року. Важливе значення має те, наскільки стабільний вага жінки. Якщо вона після втручання втрачає понад 10% загальної маси тіла, перш за все це позначиться на повноті грудей.

Незважаючи на необхідність не один раз коригувати груди при збільшенні її ліпофілінга, що не такому тривалому і вираженому ефекті, як при використанні імплантів, багато жінок віддають перевагу саме цьому метод. Але при всій його физиологичности вибір клініки, попереднє обстеження і дотримання запобіжних заходів в реабілітаційному періоді дуже важливі. Якщо ж груди хочеться збільшити більш ніж на 2 розміри, липофилинг для цього не підійде.

Профіль ендопротеза визначає залежно від того, як збільшені груди буде виступати вперед від грудної стінки.

Креми і ліки для збільшення грудей в домашніх умовах. Як збільшити груди за допомогою дієти і народної медицини.

З’ясувати причину обвислій грудей – зробити півсправи у вирішення цієї проблеми. . і м’язи, тим самим запобігає опускання молочних залоз і збільшує.

Ліпофілінг грудних залоз: відгуки і опис

Естетика грудей хвилює багатьох жінок куди більше, ніж здоров’я молочних залоз. Не випадково одним з найстрашніших снів для дівчат, у яких дуже маленька або обвислі груди, – побачити себе голою в громадському місці. Як пояснюють психологи, багато представниць прекрасної статі вважають для себе ганьбою або катастрофою, якщо хтось побачить їх недосконалі форми. Якщо обличчя можна «підправити» за допомогою косметики, то з тілом такий номер не пройде. Саме на грудях концентрується більшість комплексів у дам. Причини для невдоволення своїм тілом бувають різні. Серед найпоширеніших можна відзначити наступні: груди дуже велика (маленька), недостатньо пружна, має асиметричність форм, обвисла.

Якщо в юності кожна третя жінка більш-менш задоволена своїми формами, то після 30 лише кожна десята жінка скаже, що її влаштовує стан власних грудних залоз. Не дивно, що дівчата звертаються до пластичних хірургів, щоб отримати форми своєї мрії і, можливо, мрії коханої людини. До недавніх часів це здійснювалося шляхом встановлення імплантантів.

Однак медицина не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається, винаходячи все нові, більш безпечні способи корекції зовнішності і тіла. На сьогодні одним з найпопулярніших методів є липофилинг грудних залоз. Відгуки лікарів зводяться до того, що цей спосіб є найбільш безпечним для пацієнток. При цьому він забезпечує відмінний естетичний ефект. У цій статті ми розглянемо суть липофилинга грудних залоз, опис та відгуки лікарів про операцію. Також ми розповімо про показання і протипоказання до даної процедури. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір.

Чим відрізняється липофилинг від класичного способу збільшення грудей?

Не можна сказати, що поява філерів і використання їх в пластичної хірургії повністю замінило застосування силіконових імплантантів. І той, і інший способи мають свої переваги і недоліки.

Тим часом, використання філерів вважається однозначно більш безпечним і природним для організму, ніж вживлення штучних імплантантів з чужорідних матеріалів.

Створення жаданих форм за допомогою липофилинга грудних залоз

Відгуки лікарів свідчить також і про те, що за допомогою даної коректує процедури можна створювати індивідуальну форму для кожної пацієнтки. Імплантанти виробляються на заводі і вже мають певний заданий силует. В результаті існує так багато пацієнток, які після збільшення грудей за допомогою імплантантів, незадоволені отриманим результатом, скаржаться на дуже помітний і грубий вигин ліній між областю молочних залоз і прилеглих частин грудної клітки. Такого не бракує в липофилинг грудних залоз. Відгуки пацієнток повідомляють про м’якість і природності грудей після операції. На їхню думку, всі форми тіла виглядають природно, немов взагалі не було ніякого хірургічного втручання. Дівчата особливо відзначають цю приємну особливість нового методу.

Згідно відгуками і фото, липофилинг грудних залоз може поправити грубість силіконових форм, зробити груди візуально більш натуральною.

Відсутність операційних «міток»

Ще одна важлива перевага такого способу корекції полягає відсутності шрамів і рубців після операції липофилинга грудних залоз. Відгуки пацієнток, які робили збільшення грудей за допомогою імплантантів, свідчить про помітні шрамах під грудьми. Процедура липофилинга проводиться за зовсім іншою технологією. Очищений жир поміщають під шкіру за допомогою спеціальних найтонших голок, які абсолютно не залишають слідів. Інвазивний спосіб введення жирового наповнювача дозволяє обійтися навіть без набряків після операції. Єдине, що може говорити про минулий хірургічному втручанні – невеликі синці, які сходять через кілька днів.

Короткий реабілітаційний період

Корекція грудей за допомогою імплантантів має масу незручностей через довгого відновлює періоду. Пацієнтки, які збільшували молочні залози подібним способом, знають, що після подібної операції необхідно протягом певного часу дотримуватися спеціальний режим, спостерігатися у лікаря не менше одного місяця. Після операції лікарі радять обстежитися не рідше разу на рік, щоб оцінити, чи немає непотрібних змін в штучних грудей. Якщо дівчина займається спортом, то в перші місяці після корекції потрібно обмежувати фізичну активність і, щоб не порушити розташування введених імплантантів, носити особливий корсет.

За зовсім іншими технологіями проводиться процедура липофилинга грудних залоз. Відгуки пацієнток після перенесеної корекції свідчать про дуже короткому відновлювальному періоді. Під наглядом лікаря потрібно перебувати лише кілька годин, а обмеження у фізичній активності не практикуються.

Скільки часу зберігається результат після корекції?

Мабуть, один з найбільш важливих питань, яким цікавляться пацієнтки після збільшення грудей, це наскільки вистачить позитивного ефекту? Наприклад, більшість пластичних хірургів стверджують, що імплантати з силікону необхідно оновлювати кожен 6-8 років у зв’язку з тим, що вони з часом погіршуються за якістю і псують зовнішній вигляд грудей, роблячи його неприродним. Ліпофілінг грудних залоз, за ​​відгуками пацієнток, також не є панацеєю, здатною подарувати ідеальний вид назавжди. Якщо ви через якийсь час не захочете повторювати процедуру, це не принесе ніякої шкоди вашому організму і не зіпсує груди. Це також є великим плюсом сучасного методу.

На який період часу дарує гарні форми липофилинг грудних залоз? Відгуки про пластик свідчать на користь того, що отриманий в результаті корекції ефект зберігається протягом 8-10 років, так як введений матеріал відмінно закріплюється на новому місці.

На скільки розмірів можна збільшити груди?

Якщо і є негативні відгуки про липофилинг грудних залоз, то стосуються вони, перш за все, розмірів, на які можна істотно збільшити груди за один раз. Якщо силіконові імплантати дозволяють отримати пацієнтці форми будь-якої величини, то збільшити груди за одну процедуру липофилинга можна тільки на один розмір. Причина криється в тому, що не можна за один сеанс пересаджувати багато жирової тканини. Тим часом, якщо вам дозволяють кошти, то ви можете поступово збільшити груди до того розміру, який вважаєте ідеальним.

Жирова тканина в якості наповнювача є більш довгостроковим способом корекції грудей, ніж силіконові імплантати. Однак тут є невеликий, але досить неприємний нюанс. Якщо пацієнтка швидко схудне, то жир спочатку йде саме з області молочних залоз. Якщо ви незадоволені своєю вагою, то спочатку вирішите це питання і закріпіть результат, а вже після цього плануйте процедуру липофилинга. При цьому не перестарайтеся з позбавленням від жирових відкладень.

Показання до проведення процедури

Відгуки про липофилинг грудних залоз зводяться до рекомендації корекції в наступних випадках:

 1. Бажання скорегувати асиметричні форми, які можуть бути як вродженими, так і результатом невдалої пластичної операції із застосуванням силіконових імплантантів. Згідно відгуками про липофилинг грудних залоз, саме ця причина найчастіше змушує жінок вдаватися до використання жирових наповнювачів для грудей.

Після проведення пластичного втручання за допомогою імплантантів часто не вистачає тканини на грудях у жінки, через що «нові» молочні залози виглядають неприродно і не так естетично, як дівчина собі уявляє. Введення «живого наповнювача» дозволяє зробити груди більш об’ємною, щільною і природною.

2. Корекція молочних залоз як з естетичною метою, так і після вагітності або пологів з метою поліпшення форми.

3. Корекція форми грудей після операції, зробленої для лікування онкологічного захворювання. На відміну від штучних наповнювачів, жирової філлер не викличе алергії або відторгнення.

Протипоказання до операції

Незважаючи на безпеку процедури, липофилинг має деякі протипоказання, як будь-яке інше медичне втручання. Обов’язково ознайомтеся з ними перед проведенням корекції грудей. Не можна виконувати таку процедуру в наступних випадках:

1. Наявність інфекційних захворювань.

2. Шкірних захворювання, що протікають в гострій формі.

3. Серцево-судинні захворювання, проблеми зі згортанням крові або мікроциркуляцією.

4. Наявність злоякісних утворень.

5. Цукровий діабет.

Також потрібно відзначити, що процедуру не призначають під час менструації.

Як відбувається підготовка до корекції – відгуки

Вакуумний липофилинг грудних залоз проводиться після наступних процедур:

 • Необхідно здати аналіз сечі і крові.
 • Зробити флюорографію і електродіаграмму грудного відділу, УЗД молочних залоз.
 • Здати аналізи на сифіліс, гепатит, СНІД.
 • Проконсультуватися з маммологом і терапевтом щодо загального стану здоров’я.

Лікар попередить вас про те, що перед корекцією грудей за допомогою ліпофіллеров необхідно за 2 тижні скасувати всі препарати, які впливають на згортання крові. Також вам настійно порекомендують за пару тижнів до процедури відмовитися від куріння і алкогольних напоїв. В день проведення операції потрібно відмовитися від прийому їжі і вживати тільки рідини. Процедура проводиться під загальним наркозом. Якщо вами будуть дотримані всі перераховані вище правила, то операція пройде без ускладнень, а процес відновлення буде швидким і безболісним.

Етапи корекції грудей жировими наповнювачами

Приголомшливий ефект підтверджують фото «до» і «після» липофилинга грудних залоз. У відгуках пацієнтки діляться враженнями і своєю радістю. Як саме має відбуватися операція, щоб отримати хороші результати?

1. Перш за все, лікар повинен отримати наповнювач для липофилинга, тобто вашу власну жирову тканину. Для цього вибирається частина тіла, де скупчення жиру найбільш вагомі. Далі в шкірі робиться невеликий отвір, діаметром не більше 5 мм. За допомогою закруглених трубок, які представляють собою вакуумний апарат, відкачується жир. По суті, це процедура ліпосакції. Якщо пацієнтка дуже худорлява, то можуть виникнути труднощі з отриманням наповнювача. Для багатьох цей нюанс є вагомим мінусом.

2. Зрозуміло, отриману жирову тканину потрібно підготувати і очистити перед введенням. Для цього отриманий матеріал проганяють на центрифузі, фільтрують і промивають.

3. Коли наповнювач готовий, його вводять в обидві груди пропорційно і рівномірно. На місце, куди була введена жирова маса, наклеюють спеціальний пластир, який буде утримувати жирової наповнювач. Процедура триває від 1 до 4 годин і робиться під загальним наркозом.

Відновлювальний етап корекції грудей

Відгуки про пластик грудних залоз методом липофилинга хороші і з тієї причини, що відновлювальний етап після процедури швидкий і хворобливий.

Звичайно, пацієнтка може відчувати деякі незручності після впливу, але найчастіше це викликано загальною анестезією. Цим і пояснюється те, що в перший день після корекції грудей потрібно перебувати під наглядом лікаря. У місцях, куди робилися ін’єкції жирового наповнювача, можуть утворитися невеликі гематоми. Вони пройдуть протягом 10 днів. У деяких пацієнток ці місця можуть трохи боліти.

У перший день після операції важко судити про нову форму ваших грудей. Остаточний результат можна оцінити не раніше, ніж через місяць, протягом якого ліпонаполнітель буде приживатися в грудних залозах.

Чого чекати від процедури – можливі ускладнення

Після проведеного липофилинга груди прийме красиву і підтягнуту форму, а ефект буде зберігатися, поки жирова тканина не почне відмирати. Однак потрібно попередити про можливі негативні наслідки від такої процедури, якщо вона виконана неякісно або недосвідченим хірургом.

У деяких випадках синці не проходять довгий час, викликають хворобливі відчуття. Якщо ін’єкції були зроблені неправильно, то пацієнтка може відчути під шкірою ущільнення через те, що наповнювач розподілений нерівномірно. Ще одна небезпека неякісно зробленої процедури – це отримання і розвиток інфекційних захворювань, лікування яких буде тривалим і витратним.

Як вибрати фахівця?

У наш час поширеність уколів краси стала підставою для появи величезної кількості «доморощених» фахівців. Незважаючи на те, що купити препарати може тільки лікар зі спеціальним дипломом і сертифікатами, дівчата за допомогою інтернету легко можуть роздобути потрібні препарати, після чого, не маючи належної кваліфікації, самі собі роблять уколи.

Пластична хірургія також не є забороненою зоною для таких «професіоналів». Майте на увазі, що липофилинг може проводити тільки фахівець, склавши заздалегідь схему зміни форми і розміру грудних залоз. Неправильно очищений наповнювач, введений не в те місце, може стати причиною втрати здоров’я, і ​​ви вже будете рятувати не красу і молодість, а власне життя. Не намагайтеся заощадити, звернувшись до незрозумілого фахівця, виберіть хірурга, який має позитивні оцінки на різних сайтах. Не тільки в Москві є прекрасні фахівці, яким можна довіряти. Існує багато позитивних відгуків про липофилинг грудних залоз в Казані, в Єкатеринбурзі, в Новосибірську та інших містах Росії. Тому в кожному регіоні країни дівчата можуть втілити в життя свої мрії про красивих формах.

Ліпофілінг грудних залоз в Казані – відгуки пацієнток

У цьому місті надати послуги корекції грудей можуть кілька центрів. Наприклад, клініка «Джанніс», «Пластика +», «Ава-Казань», «Линлайн». Ці медичні заклади надають послуги з корекції зовнішності, в тому числі ліпофіллерамі. Велика конкуренція обумовлює також відмінності в цінах. Одна процедура, в залежності від місця проведення, може коштувати від 90 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за одну пересадку жирової тканини. Однак найнижча ціна зовсім не має на увазі низька якість наданої послуги.

Ми розглянули організацію надання послуги липофилинга на прикладі Казані. В інших містах є свої клініки. Загальним для них є те, що ліполіфтінг грудних залоз – це самий розумний на сьогоднішній день спосіб зробити свою фігуру ідеальною.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.