Як збільшити попу в домашніх умовах дівчині швидко за 1 день, тиждень: вправи, народні засоби, візуально збільшити стегна в обсязі одягом, в джинсах

0 296

Як збільшити попу в домашніх умовах швидко: кращі способи

Давайте економити на спортзалі і робити все самі, по нашим інструкціям. Вперед, за ідеальної попою!

Всем приветики, мої курочки в гонитві за красивою фігурою! Вчора була на відпадною тусовці, де всі тільки й обговорювали накачану попу нашої Оленки. І ось я задумалася, як збільшити попу в домашніх умовах?

Справа в тому, що зараз я вчуся і засобів на різних тренерів і спорт центри, поки немає. Але хочеться ж виглядати отпадно. Так що давайте економити і робити все самі, своїм розумом. Тепер якщо ви мої однодумці, то гайда читати і розбиратися з цією проблемою далі. Вперед, за ідеальної попою!

Чи можливо швидке збільшення попи?

І ось я стала перед проблемою швидкого збільшення попи. Адже всіх хлопців і чоловіків приваблюють округлі сідниці. Вони оцінюють і бажають їх. Якщо від природи не дано, то все одно потрібно прагнути до ідеалу.

Чи реально це? Виявляється так. Якщо правильно все робити, то вдома за короткий період часу можна досягти реального результату. Досить на нього налаштуватися і бути готовою до щоденних навантажень. Але ми ж сильні і до мети своєї йдемо напролом, чи не так?

Отже, щоб швидко збільшити попи доведеться попітніти!

Зробити попу красивою без хірургічного втручання можна тільки за умови виконання спеціальних фізичних вправ. Миттєвого результату, повірте, домогтися складно. Півроку потрібно для того, що додати 5 пружних сантиметрів.

Якщо генетично у вас плоска попа, змінити її можна, але дуже складно. Злякала? Це для того, щоб ви не розслаблялися і не вдяглися на швидкий результат.

За 1 день

За 1 день зробити це просто нереально. Після клацання пальців або навіть якщо ви цілий день будете виснажувати себе присіданнями або іншими вправами, то результату на наступний день ви не побачите. Це чиста фізіологія. Людина не бутон, який пухне кожен день.

Так що знайте, за допомогою вправ результату не буде. На собі перевірено.

Є один варіант, однак до вправ він не має ніякого відношення. Це скоріше жіноча хитрість, до яких ми, розумні красуні, частенько вдаємося. Не поспішайте засуджувати! Адже макіяж ми робимо для того, щоб виглядати на всі сто. Це з тієї ж опери.

Отже, коригуючий білизна. Так Так! Чому б не надіти стягуючі шортики або коригувальні форму, розмір сідниць і стегон трусики або шортики. Дівчатам це буде дуже до речі. Можна як зменшити, так і збільшити.

Є спеціальні «накладні попки». І немає нічого в цьому такого ганебного. Ми просто ще не звикли. Накладні вії, ноги, а тепер попи. Мода не стоїть на місці і нам, дівчатам, варто не нехтувати цими винаходами.

Так що перший рятувальний варіант ви вже знаєте. Швидко і без зусиль. Але таку попу не одягнеш в басейн або на пляж. Так що цей варіант підходить тільки для унікальних випадків. Не варто сильно покладатися і краще досягти результату важким, але правильним шляхом.

За тиждень

Правильне харчування і спеціальні вправи. Зробити сідниці пружними і округлими за тиждень не просто. Однак це більше ніж один день. Присідання і тільки присідання. Просто і ефективно.

Налягайте на вправи, які качають сідничні групи м’язів. А це все ті ж присідання, випади, махи в нахилі, підйом таза лежачи. Контролюйте правильність виконання цих простих вправ.

Якщо вам потрібно досягти ефекту швидко, то краще напружитися. Однак при цьому не забувайте про відпочинок. Організму потрібно час щоб нарощувати цю м’язову масу, а це значить потрібно більше відпочивати після фізичних навантажень.

Як варіант можна вдатися до спортивного харчування. Однак це потрібно обговорити з тренером і дільничним терапевтом. Потрібно підібрати правильно ці спортивні добавки. Краще все-таки поки займатися фізичними вправами.

Це дуже важливий аспект досягнення швидкого результату – ефективні навантаження і ефективний відпочинок.

Рекомендації по досягненню бразильської попи

Округлі бразильські попи відомі всьому світу. Про неї ходять міфи і легенди, про неї мріють сотні, навіть тисячі молодих дівчат.

І над такою попою без перебільшення треба просто «орати». Пропускати тренування не можна, а тим більше виконувати вправи не на повну силу.

Беззаперечно потрібно виконувати програми на 10 днів, а потім на місяць. Ось одна з них, яку можна виконувати в домашніх умовах.

1 вправа. 25 присідань до упору. Кількість таких підходів кожен день збільшувати вдвічі.

2 вправа. 25 випадів на кожну ногу.

3 вправу. 25 випадів з вистрибуванням зі зміною ніг

4 вправа. Впираємося спиною до стіни і опускаємося, облокачіваясь сидячи. Кут між стіною і будру повинен дорівнювати – 90 градусів. Так теж 25 разів

5 вправа. 25 раз, лежачи на боці відводити в бік праву, а потім ліву ногу.

Ось 5 простих вправ, які за своєю суттю зроблять вашу попку по-справжньому бразильської. Зважитеся робити їх щодня без перерви.

Виділіть щодня зручне для вас час. Після роботи або до. Головне, щоб вам було зручно і без поспіху.

Виконуючи вправи, робіть все якісно, ​​без, так би мовити, «халтури». Це потрібно нам, мої курочки. Це наша попа повинна блищати на тлі інших.

Я виділила півгодини після роботи. Я закриваю в кімнаті і «пихчу» над своєю фігурою. Скажу вам це не цукор. Важко і іноді хочеться кинути і наїсться морозива.

Попа на висоті

Так, мої курочки, які не увиливайте від початку вправ. Якщо твердо вирішили, то почніть з початкового комплексу вправ. Він не важкий і розрахований на легкі навантаження. Упорядкуйте свій час і вперед. Головне зробити перший крок, а потім вже буде складно відмовитися від звички робити себе краще.

Побачити результат через день або через тиждень складно. Це просто неможливо. Мінімум місяць і ваші старання почнуть «вимальовуватися» на сідницях. Накладки і коригуючий білизна не вихід із ситуації – працюйте! Працюйте над собою, удосконалюйтеся, мої курочки. Пишіть, як ви зважилися і чого вже домоглися. До зустрічі!

Вправи для великої попи: як швидко збільшити сідниці в домашніх умовах

Складений комплекс вправ для великих сідниць дівчатам слід виконувати регулярно в домашніх умовах. Потрібна мотивація і сила волі, щоб удома швидко зробити свою попу більше.

зміст:

Як накачати красиву попу дівчині в домашніх умовах

Хочете дізнатися, які вправи допоможуть збільшити попу і зробити її великою і красивою? Ви на потрібній сторінці! Дана програма тренування спрямована на прокачку сідничних м’язів в домашніх умовах. Заняття не вимагають великого устаткування. Необхідно тільки ваше бажання тренуватися!
Перед виконанням основного комплексу для тренування попи приділіть час розминці. Проведіть біг на місці, стрибки протягом 5 хвилин. Так м’язи розігріються і будуть готові до подальшої роботи. Завершуйте тренування якісної розтяжкою.

Комплекс вправ, щоб збільшити попу будинку

присідання

Це базова вправа включає в роботу м’язи попи, ніг, спини і преса. Якщо дозволяє рівень фізичної підготовки, використовуйте ускладнення у вигляді гантелей або пляшок, які слід наповнити водою або піском.

виконання:

 1. Встаньте рівно. Відстань між стопами повинно бути трохи більше, ніж ширина плечей.
 2. Проведіть присідання, відводячи сідниці назад. Спина залишається прямою. Коліна не повинні виходити за рівень шкарпеток ступень. Намагайтеся присісти якомога нижче. Затримуйтеся в нижній точці вправи на кілька секунд.

сідничні місток

виконання:

 1. Ляжте на рівну поверхню животом вгору. Опустіть руки вздовж тіла. Ноги необхідно зігнути в колінах і розмістити стопи близько до стегон.
 2. Підніміть сідниці. Зафіксуйте в досягнутому положенні на 5 секунд. Опорою вам будуть служити руки, спина. Повторюйте рух 12 разів в 3 підходах.

Підняття тазу з витягнутою вгору ногою

Підняття тазу з витягнутою вгору ногою

виконання:

 1. Початкове положення – лежачи. Одну з ніг зігніть. Іншу підніміть вгору.
 2. Починайте піднімати таз, напружуючи сідничні м’язи. Проведіть 15 підйомів в 3 сетах. При бажанні закріпіть на нозі ускладнення.

виконання:

 1. Встаньте близько будь-якої опори. Візьміться за неї руками. Випрямити спину.
 2. Не поспішаючи відводите спочатку одну, потім іншу ногу в сторону і назад. Чи не затримуйтеся в нижній точці руху.

випади

Вправа спрямована на зростання м’язів.

виконання:

 1. Встаньте прямо. Візьміть гантелі або що-небудь їх замінює. Опустіть руки зі снарядами уздовж корпусу.
 2. Робіть випад. Намагайтеся крокувати якомога ширше, щоб навантаження на сідничні м’язи була якомога більше. Коліном задньої ноги торкайтеся статі.

стільчик

Статична і ефективна вправа для формування красивих сідниць. Поступово прогресуйте навантаження, збільшуючи час фіксації положення.

виконання:

 1. Підійдіть до стіни. Притисніть до неї спину. Ноги зігніть так, щоб стегна стали паралельні підлозі.
 2. Залишайтеся в цій позиції мінімум 30 секунд. Повторіть двічі.

встрибування

Якщо ви хочете ускладнити собі завдання, візьміть в руки додаткову вагу.

Встрибування на степ

Техніка виконання:

Встаньте перед невеликою піднесеністю, яку знайдете у себе вдома. Можна використовувати і сходинки. Встрибуйте 10 раз в 4 підходах.

планка

Вправа не тільки формує великі сідниці, задіє в роботі інші м’язи тіла.

Техніка виконання:

 1. Прийміть упор лежачи.
 2. В якості опори задіяні передпліччя і шкарпетки стоп. Погляд повинен бути спрямований строго вперед. Все тіло утворює єдину пряму лінію.
 3. Перебуваєте в цьому положенні протягом хвилини.

Переміщення на сідницях

Для цієї вправи треба мати хорошу розтяжку, тому спочатку ви можете відчувати дискомфорт.

Переміщення на сідницях

виконання:

 1. Присядьте на підлогу. Упріться п’ятами про його поверхню.
 2. По черзі витягайте ноги вперед, тим самим переміщайтеся.

«Супермен»

Навантаження розподіляється між сідниць і корпусом.

виконання:

 1. Ляжте на підлогу животом вниз. Витягніть руки перед собою. Ноги притисніть одна до іншої. Дивіться вперед. Чи не задирайте голову.
 2. Зробіть вдих. Піднімайте ноги і руки в один час. У русі напружуйте м’язи сідниць.
 3. Повертайтеся в початкову позицію. Повторіть 15 разів по 3 сети.

Кількість підходів і повторень

Рекомендується в середньому виконувати кожне з вправ 15 раз в 3-4 підходах. Намагайтеся використовувати додатковий вага: він сприяє швидкій накачуванні м’язів сідниць. Тренуйтеся 3 рази в тиждень. Не забувайте робити перерви, щоб тренованих м’язи відновлювалися.

Корисні поради, як можна накачати попу в домашніх умовах

 • Концентруйтеся на техніці виконання вправ. Не женіться за вагою обважнення.
 • Займайтеся регулярно. Чи не тренуйте довго одну і ту ж групу м’язів.
 • Тренуйтеся де завгодно. Треба циклічно напружувати і розслабляти сідниці.
 • У дні відпочинку займіться плаванням або йогою.
 • Спіть 8 годин на добу. М’язи ростуть саме під час відпочинку.
 • Слідкуйте за харчуванням. Пийте якомога більше води.
 • Між підходами робіть паузу протяжністю не більш хвилини.
 • Використовуйте косметичні засоби, які підтягнуть шкіру, зроблять її пружною. Робіть масаж. Кровообіг покращиться.
 • Відмовтеся від користування ліфтом. Піднімайтеся по сходах якомога частіше. Ведіть активний спосіб життя: вийдіть ввечері на прогулянку або пробіжку, прокотитеся на велосипеді. При прогулянці на велосипеді тисніть на педалі з силою.
 • Не бійтеся приділяти собі якомога більше часу. Надсилайте енергію в потрібне русло, мислите позитивно, досягайте поставленої мети.
 • Дівчатам треба вибирати джинси в обтяжку і з завищеною талією, щоб попа виглядала візуально більше. Переважно взуття на підборах.

тренованих м’язи

 • Велика сідничний м’яз займає основну частину попи. На неї робиться акцент при накачуванні бразильських сідниць. М’яз відповідальна за витягування, поворот ніг.
 • Середня сідничний м’яз знаходиться на зовнішній стороні попи. Відіграє важливу роль при ході.
 • Мала сідничний м’яз відповідає за збереження рівноваги.

Режим харчування

Збільште калорійність їжі на 300 ккал, щоб зробити попу більше. Віддайте перевагу їжу, яка містить білок: риба, куряча грудка, нежирні молочні продукти. Їжте фрукти і овочі. Виключіть їжу, що містить легкозасвоювані вуглеводи і холестерин. До такої їжі відносяться всі борошняні страви, консерви, ковбаси, алкоголь і газовані води. Харчуйтеся часто, але невеликими порціями. Через час сідниці стануть круглої форми, талія буде тонше.

Безпека

 • Проконсультуйтеся з лікарем перед виконанням комплексу вправ.
 • Відчувайте своє тіло під час тренування сідниць. Якщо ви втомилися або відчуваєте біль в суглобах, припиніть заняття.

результат

Індивідуальні особливості дівчата і інтенсивність тренування – це визначальні чинники швидкості досягнення результату. Поступово прогресуйте навантаження, збільшуючи число повторень і тяжкість використовуваного додаткової ваги. Концентруйтеся на техніці виконання вправ для великої попи. Якщо у вас є зайва вага, від нього слід позбутися. Так ефект від тренувань буде помітніше.

Сподобалася стаття? Підпишись на нас в соціальних мережах та дізнавайся про новинки першим!

Як збільшити сідниці і стегна в домашніх умовах

Ефективні вправи для збільшення сідниць і корекції форми стегон в домашніх умовах. 2 простих ефективних комплексу для красивого і підтягнутого тіла.

Об’ємні підтягнуті сідниці – мрія більшості представниць прекрасної статі, але не всіх, на жаль, природа обдарувала спокусливими формами. І якщо ширину тазових кісток підкоригувати неможливо, то обсяг сідничних м’язів, а також кількість і локалізацію підшкірних жирових відкладень можна легко змінити. І для цього не обов’язково вдаватися до радикальних методів глютеопластікі або купувати дорогий абонемент у фітнес-зал.

Досить виділити півгодини вільного часу і виконувати вправи для збільшення сідниць і стегон у себе вдома.

Комплекс для збільшення обсягу сідничних м’язів

Спеціально спрямовані фізичні навантаження в поєднанні з дієтою та косметичними процедурами допоможуть привести в тонус м’язову групу проблемної зони, створити бажаний рельєф і підтягнути шкіру.

присідання– це найбільш дієві вправи для збільшення сідниць в домашніх умовах, існує кілька методик їх виконання. Розглянемо найпопулярніші з них.

Класичні присідання. Під час виконання цієї вправи напружуються м’язи сідниць, стегон, ніг, спини і черевного преса, тому воно сприяє не тільки збільшенню обсягу проблемних ділянок тіла, а й зменшенню жирових відкладень, поліпшення постави і прискоренню загального метаболізму.Прийміть рівну стійку, ноги розставте на ширину 40-50 см, шкарпетки направте вперед. Руки вільно опустіть вниз або, зігнувши в ліктях, розташуйте на талії. Зробіть вдих і зігніть ноги в колінах, при цьому стегна повинні бути паралельно підлозі. Одночасно з присіданням витягніть руки вперед або залиште на поясі. Спину тримаєте максимально рівно, а п’яти не відривайте від поверхні. Затримавшись в цьому положенні на 5-7 секунд, видихніть і повільно поверніться у вихідну позицію.

Щоб домогтися ефекту, виконуйте присідання плавно і розмірено. Зробіть 3 підходи по 15-20 повторів. Згодом можна збільшити кількість присідань або робити їх з гантелями або невеликою штангою для підвищення навантаження.

Присідання «Пліє». Регулярне виконання таких присідань дозволить скорегувати форму сідниць, підтягнути внутрішню сторону стегна і зміцнити чотириглаві м’язи. Стати рівно, ноги розставте на ширину плечей, носки максимально розгорніть назовні, руки заведіть за голову і зімкніть в «замок» або зігніть в ліктях і розташуйте на поясі.

Одночасно з вдихом трохи відведіть таз назад і зігніть ноги в колінах, щоб утворився прямий кут зі стегном. Можна злегка нахилитися вперед, щоб утримати рівновагу, але хребет вигинати не можна. Зафіксуйте на 5-7 секунд, потім, видихнувши, поверніться в початкове положення. На початковому етапі занять виконуйте такі присідання в 2-3 підходи по 15-20 повторень. Як і в класичному варіанті, можна збільшити навантаження на сідничні м’язи, взявши в руки по гантелі або пляшці, наповненою піском або водою.

Полумостік. Це вправа розрахована на збільшення обсягу великого сідничного м’яза, зміцнення підколінного сухожилля і корекцію форми задньої частини стегна. Для його виконання розташуйтеся на підлозі животом догори, ноги зігніть в колінах, розслаблені прямі руки помістіть вздовж тулуба або заздрить за голову і зімкніть в замок.

Зробіть видих, підніміть таз і нижню частину корпусу вгору, при цьому плечі, голова, лопатки і п’яти не повинні відриватися від підлоги. Затримайте дихання на 3-5 секунд і поверніться у вихідну позицію одночасно з вдихом. Щоб збільшити ефект, завершуйте полумостік, опускаючи сідниці на відстань 7-10 сантиметрів до статі, і з цього положення починайте наступне повторення. Так ви створите додаткове навантаження на сідничні м’язи.

Махи назад ногами у опори. Ця вправа спрямована на підтяжку сідниць і задньої частини стегна. Стати рівно, ноги поставте разом, а руки розташуйте на спинці стільця, крісла, краї столу або іншої опори. На видиху плавно відведіть праву ногу максимально назад, намагайтеся тримати спину прямо, не напружуючи її м’язів. Затримайтеся на пару секунд, видихніть і поверніть ногу на підлогу. Зробіть по 20-25 махів на кожну сторону. Щоб збільшити навантаження, використовуйте спеціальні обважнювачі.

Ефективний комплекс вправ для корекції і збільшення стегон

Форма верхньої частини ніг у жінок складно піддається корекції, але поєднуючи вправи для збільшення сідниць і стегон з білкової низьковуглеводній дієтою і здоровим способом життя, вже через місяць ви зможете побачити перші результат.

«Пінгвін».Для виконання цього простого вправи вам знадобиться невеликий гумовий м’яч. Сядьте на край стільця або дивана так, щоб коліна були зігнуті під кутом в 90 градусів, стопи поставте на підлогу і не відривайте їх під час тренування. Помістіть м’ячик між колінами і з силою стисніть його, напружуючи м’язи стегон. Стискайте інвентар протягом 20-30 секунд, потім зробіть перепочинок. Кількість повторів – 10-15.

Махи в сторону.

 1. Поставте руки на зручну опору, ноги – разом, носками вперед. На видиху відведіть праву ногу в сторону до упору і зробіть 3-секундну затримку в цьому положенні. Якщо вправа виконується правильно, ви відчуєте напругу в м’язах обох кінцівок. Одночасно з вдихом повільно поверніть ногу на підлогу. Не потрібно прагнути робити махи швидко і інтенсивно, головне – правильність і систематичність. Зробіть по 15-20 повторів на кожну сторону.

Розведення ніг з положення лежачи.

 1. Опустіться на підлогу животом догори, руки розслабте і розташуйте їх уздовж тіла. Підніміть прямі ноги перпендикулярно підлозі, а потім розведіть їх в сторони і зафіксуйте в цій позиції на кілька секунд. Після цього зімкніть стопи і поверніться у вихідне положення. Початкова навантаження – 10-15 повторень, для підвищення навантаження під час тренування використовуйте обважнювачі для ніг.

Біг з високим підняттям колін.

 1. Станьте прямо, розслабивши плечі і шию, спину тримайте рівно, руки зігніть в ліктях і підніміть на рівень грудей. Почніть бігти на місці, при цьому намагаючись піднімати коліна якомога вище. Виконуйте вправу протягом 1-3 хвилин.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.