Як налаштуватися на схуднення психологічно, відбити бажання є. Моральний настрій організму від Ситіна, Кузнєцової, поради з форумів

0 16

Як налаштуватися на схуднення психологічно, відбити бажання є. Моральний настрій організму від Ситіна, Кузнєцової, поради з форумів

Настрій на схуднення: психологічна мотивація, щоб скинути вагу

Мріяти про струнку підтягнуту фігуру – це природно. Бажання жінки скинути зайву вагу психологічно пов’язано з обмеженням у їжі, але не менш важливий фактор для здобуття гарної форми – настрій на схуднення. Коли сили волі не вистачає, а домогтися успіху хочеться будь-що-будь, почати варто з правильно обраної мотивації. Щоб отримати бажаний результат, необхідно чітко поставити мету .

Як стимулювати себе на схуднення

Бажання і думки про витончені формах повинні перетворитися в дію, а для цього доведеться знайти справжню причину. Чим викликане прагненням скинути зайві кілограми? Надмірна вага, який впливає на стан здоров’я, бажання бути привабливою і бути красивою в очах представників протилежної статі, неприємні натяки близьких? Ці чи інші причини можуть стати мотивами, які допоможуть худне людині грамотно поставити мету, самостійно побороти лінь і апатію.

Що таке настрій на схуднення

Вступити в боротьбу із зайвою вагою – це не так просто, як може здатися на перший погляд. Стрункі дівчата на сторінках глянцевих журналів нехай і можуть послужити приводом, щоб задуматися про схуднення, але мотивом красиві картинки не стануть. Буде потрібно щось більше для зусиль, якийсь психологічний стимул, який додасть впевненості у власних силах і досягненні позитивного результату. Правильний внутрішній настрій – це позитивний вплив психіки, сили, що допомагає витримати весь непростий процес.

Як налаштувати себе на схуднення

Щоб почати діяти, доведеться визнати наявність проблеми переїдання, неправильного раціону, захоплення шкідливими продуктами, малорухливого способу життя. Далі доведеться розібратися, чому виник брак мотивації. Без цих двох початкових кроків пошук ефективної методики, як налаштуватися на схуднення, буде марним, як і намагання слідувати дієті. Тому треба шукати реальну мотивацію, особисті причини для схуднення, одночасно змінюючи до непростого процесу відношення: худнути – це задоволення, а не катування.

Як налаштувати себе психологічно

На нелегкому шляху досягнення жаданої мети буде чимало спокус, яким доведеться протиставити стійке прагнення і здорове завзятість. Як психологічно налаштуватися на схуднення, щоб знайти бажані стрункі форми і не здатися завчасно? Одним самонавіюванням не обійтися, до того ж, критика про недосконалість фігури здатна зіграти в зворотну сторону.

Здорова оцінка потрібна, але коли поставлена ​​конкретна мета, створювати і підтримувати настрій допомагає фіксування позитивних результатів, щира радість за досягнутий проміжний результат, похвала, винагорода. Коли боротьба із зайвими кілограмами буде підкріплюватися позитивними почуттями та емоціями, то психіка худне людини подасть мозку сигнал про великий віддачі, а він продовжить процес схуднення з подвійним зусиллям.

Поради психолога

Правильна мотивація, грамотно поставлені цілі, позитивний настрій – це половина успіху . Якщо вдалося чітко зрозуміти, заради чого хочеться схуднути, то долати лінь, перешкоди, спокуси буде легше. У важких випадках, коли є привід говорити про ожиріння, слід звертатися в медичний центр, де доктора підберуть комплексний підхід для боротьби із зайвою вагою. Одного настрою буде мало і при будь-якому надмірній вазі, тому слід порадитися з дієтологом, тренером, щоб підібрати програму харчування, фізичних занять.

Психологи ж радять використовувати такі ефективні прийоми:

 • переконання (вимовляти фрази з позитивним твердженням);
 • візуалізація (точне уявлення про стрункому тілі, які відчуття виникають, немов воно вже є, наприклад, уявити себе витонченою в купальнику на пляжі);
 • «Чарівне» засіб для ефекту плацебо (щось, що допоможе худнути);
 • сон (щоденний повноцінний відпочинок не менше 8 годин);
 • ведення щоденника (для фіксування досягнутих результатів, аналізу);
 • знайомство з корисними методиками (очищення організму, медитація, дихальна гімнастика).

визначити мету

При схудненні не уникнути зіткнення з перешкодами, психіка і організм худне людини під тиском стресу намагатимуться протистояти новим звичкам і укладу життя. Знизити вплив небажаних думок, які неминуче приведуть до розчарування, а не струнку фігуру, покликана допомагати чітко сформульоване завдання. Ефективний спосіб, щоб визначити справжню мету схуднення, передбачає, що треба виписати на папір всі випадки, коли доводилося відчувати незручність з приводу надмірної ваги.

Вести щоденник

Розібратися в причинах появи зайвих кілограмів перед тим, як налаштувати себе на дієту, буде правильним кроком. Щоб старання підкріплювати на психологічному рівні, доведеться виробити корисну звичку: щодня фіксувати проміжні результати . Для цього необхідно завести особистий щоденник схуднення, який слід регулярно заповнювати, відображаючи правдиву інформацію про харчування, кількості калорій, фізичних заняттях. Для зручності можна вибрати класичний варіант (паперовий блокнот, зошит) або онлайн-щоденник.

Вибрати комфортну дієту

Смачна їжа, коли жінці хочеться побалувати себе солодощами, а чоловіки налягають на жирну їжу, сприяє тому, що вони починають стрімко набирати зайву вагу. Настає момент, коли нездорове захоплення обертається тим, що підходити до дзеркала стає неприємно. У спробі скинути зайву вагу, щоб знову милуватися своїм відображенням, доводиться шукати відповідний спосіб схуднення. Якщо худнуть жінки і чоловіки стануть підходити розумно до вирішення проблеми, то їм слід вибрати комфортну дієту. Зробити це допоможуть наступні рекомендації:

 • при наявності проблем зі здоров’ям порадитися з лікарем;
 • дізнатися докладніше про протипоказання;
 • підбирати такі методики, де режим харчування не призведе до появи почуття голоду;
 • купити свіжі овочі, фрукти взимку важче, ніж влітку або восени, тому дієту краще підбирати відповідно до сезону;
 • тривалість режиму харчування для схуднення слід взяти до уваги, тому що дотримуватися дієти один-два тижні простіше, ніж обмежувати себе в їжі цілий місяць.

самонавіювання

Коли до наочного результату ще далеко, а перемога в боротьбі із зайвими кілограмами так бажана, тоді гарні всі засоби. Ефективна підтримка, яку може надати сам собі кожен худне людина – це медитація або самонавіювання. Особі психологічний стан направлено на концентрацію уваги по відношенню до власних відчуттів і почуттів. Завдання практичних вправ полягає в створенні гармонії між фізичним тілом і духовним началом, що допомагає контролювати апетит, підтримувати мотивацію, поліпшити настрій.

Як почати худнути і не зірватися

Хотіти скинути зайву вагу, нічого для цього не роблячи, мало. Треба рухатися, переглянути режим харчування, створити правильний психологічний настрій і проявити силу волі. Краса стрункого тіла – це робота на основі різнобічного підходу, а щоб сподобатися собі в дзеркалі, необхідно поставити реальну мету і поміняти спосіб життя. Психологи не рекомендують вдаватися до жорстких обмежень, щоб провести курс схуднення до наміченого результату і не зірватися. Спокуси будуть, тому, щоб залишитися і зберегти настрій, можна скористатися наступними порадами:

 1. Створити сильний стимул (мотивація на схуднення повинна бути особисто значущою).
 2. Скласти меню на тиждень (сніданок, обід, вечеря і перекушування).
 3. Заповнити вільний час корисними заняттями (нудьга часто стає причиною зривів).
 4. Знайти однодумців або посперечатися з близькими на що-небудь (це змусить ретельно стежити за схудненням).
 5. Відмовитися від щоденних зважувань.
 6. Припиняти почуття провини, якщо не вийшло протистояти спокусі (краще почистити зуби, щоб позбутися від присмаку ласощі, ніж картати себе за зрив).

настрій Ситіна

Розроблена доктором наук методика являє собою психокоррекцию, коли за допомогою позитивних установок і добрих слів виходить впливати на емоції і волю людини. Настрої Ситіна слід слухати регулярно, при цьому можна вибирати зручний час і місце. Своєрідні установки діють на підсвідомість, змушуючи організм вибирати правильний напрямок. Сприйняття позитивних посилів діє сприятливо, сприяючи набуттю стрункої фігури, зміни життя на краще без загрози для фізичного здоров’я або душевного стану.

Відео

Правильний настрій або схуднення силою думки

Добрий день. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як налаштувати себе на схуднення, що для цього треба робити, а від чого варто утриматися.

правильний настрій

« Милочка, якщо хочете схуднути – їжте голою і перед дзеркалом », казала відома своїм гострим язиком Фаїна Раневська, і здається мені, що актриса була права.

Мотивація – то, на чому грунтується весь процес схуднення. Чи не буде її, не буде і схилу на вагах. Але як же змусити себе худнути? Секрет в тому, що змушувати якраз-таки не треба. Ніколи не треба. Чим більше змушуєте, тим більше опір. Процес повинен викликати задоволення.

Однак, не так-то просто відучити себе від одних звичок і прищепити інші. «Посієш звичку – пожнеш характер», так, здається, говорять? Для того, щоб «виховати» правильний характер, потрібно докласти зусиль.

І найголовніше – налаштуватися психологічно. Чим ми зараз з вами і займемося. Отже, що ж пропонується робити? Зайнятися самонавіюванням. Ну, щось на зразок того, як налаштовував себе персонаж Олександра Абдулова, намагаючись пройти крізь стіну:

Ми те, що ми про себе думаємо

Думка матеріальна. Цю істину доводили не раз і не два провідні уми людства. Якщо ви будете думати про себе, як про товстої і непривабливою, навряд чи щось зміниться у вашому житті. У тому зв’язку хочеться згадати про методику академіка, доктора медичних наук, професора Георгія Миколайовича Ситіна.

Він прославився своїми методами психологічного настрою, працював в Центрі підготовки космонавтів, з радянськими спортсменами, артистами трупи Великого театру.

Суть його методу – у впливі на думки людини за допомогою спеціально складених настроїв. Ніякої магії, або, якщо хто подумав, шарлатанства. Одна психологія.

Самопереконання – велика справа, вся практика академіка, починаючи з фактів його власної біографії, говорить про це – в війну він був важко поранений і отримав першу групу інвалідності, але зумів так налаштувати себе на одужання, що вже через кілька років був визнаний лікарями придатним до стройової.

Спробуйте, якщо хочете ці настрої, а потім поділіться результатом – чи дійсно діє?

Раджу вам також познайомитися з моєю статтею про медитаціях для схуднення.

Сила думки

Всі принципи самонавіювання, в тому числі і ситинські, ґрунтуються на методах НЛП, що розшифровується як «нейролінгвістичне програмування». Саме за допомогою НЛП переконують, вселяють, морально налаштовуються на результат, в тому числі, на схуднення. Як це правильно робиться?

ставимо за мету

Основа основ. Говоримо собі «я хочу схуднути» і вибираємо стимул – стати стрункішою, схуднути до Нового року, влізти в улюблену сукню, з якого виросла два розміри назад. Можна все це записати і заодно подумки уявити.

малюємо картинку

Представляємо себе в улюбленій сукні (джинсах), купальнику на пляжі, чоловіки можуть подумки намалювати поруч з новим собою красиву девушку.Всяческі концентруйтеся на цих приємних образах.

Виберіть своє найвдаліше фото і помістіть його на чільне місце. Якщо немає такого фото – нехай це буде знімок тієї людини, яка зовні вам подобається (моделі, актора) .Тільки не перестарайтеся – мета повинна бути реальною, а не казковою. Милуючись на красиву людину, що не перегніть палицю і не зростити в собі новий комплекс.

Думаємо про їжу

Оскільки зайві кілограми приходять з боку холодильника, про їжу подумати потрібно неодмінно. Задумайтеся про те, що значить для вас їжа і чому ви постійно переїдає.

Серед порад про те, як відбити бажання є, мені зустрілася така: візуально уявіть сам процес поглинання їжі, а після знову подумайте про те, чи так це приємно насправді.
Подумайте, чим можна замінити звичні «подарунки» у вигляді ласощів в разі стресової ситуації – може бути, це буде прогулянка, а може бути, похід в спортзал, або медитація, музика, релаксація.

Може бути, застосувати гіпноз, або музику для схуднення, про яку я розповідав в одній зі своїх статей? Якщо ви багато думаєте про їжу, то вирішіть для себе, ніж можна її замінити – хобі, кіно, книги, музика.

Викорінюємо погані звички

Подумайте і про те, які поведінкові стереотипи заважають вам скинути вагу – може бути, ви їсте на ніч, любите жирну або солодку їжу, мало рухаєтеся, схильні до впливу депресивних думок. Складіть список поганих звичок і поруч – альтернативний варіант хороших, тих, які зможуть їх замінити.

заводимо щоденник

Виміряйте і зважте себе перед початком процесу схуднення і займайтеся цим постійно. Будь-який «схил» буде доставляти вам задоволення і служити додатковим стимулом.

Одночасно записуйте свій щоденний раціон – ви здивуєтеся, як то, що написано пером, впливає на ваш мозок: навіть якщо ви не можете обмежити себе в якійсь шкідливої ​​їжі, одного погляду на список з’їденого за день буває досить, щоб вирішити поміняти раціон харчування .

Міняємо коло спілкування

Це не означає, що слід поміняти друзів і родичів. Просто частіше бувайте там, де збираються родинні вам душі. Краще, якщо це буде фітнес-клуб, але навіть сайт з відгуками тих, що худнуть також стане підмогою.

Дуже добре, якщо з вами за компанію худнути буде ваш чоловік (дружина) або подруга. Разом веселіше, головне, щоб людина цей був також налаштований рішуче. Читайте надихаючу літературу про схуднення, поради від звичайних людей і знаменитостей. Дивіться фільми про людей, що досягли своєї мети (навіть якщо мова і не про схуднення).

Все, що позитивно мотивує – все піде на благо.

вибираємо призи

Їжа – не нагорода. Відмовтеся від звички нагороджувати себе їжею. Так само як і карати себе її позбавленням. Їжа – це не приз, налаштуйте свій мозок на те, що їжа – це лише паливо для підтримки життєдіяльності організму.

А призом можуть бути зовсім інші речі – скажімо, схуднувши до першої заповітної цифри, побалуйте себе обновкою в гардеробі або поїздкою, про яку давно мріяли.


Передчуття нагороди стимулює навіть більше, ніж сама нагорода. Я не правий? Балуйте себе відвідуванням спа-салону, косметолога, майстра манікюру. Скидання зайвої ваги – свято, а не покарання.

До того ж, це не на місяць-другий, це назавжди, хіба не так? Привчайте себе до хорошого, і воно з вами залишиться і після того, як ви від активної стадії схуднення перейдете до пассівной.Вообще, під час схуднення важлива позитивна атмосфера, звідки випливає ще один постулат:

Вчимося управляти своїми емоціями

Негативні думки і негативні емоції необхідно виганяти, а собі говорити про те «яка я гарна, а зовсім скоро буду ще і струнка, і все мужики будуть мої». Ну, приблизно так себе переконувати, як героїня Надії Румянцевої:

За інтелектуальне схуднення ратує і Джонатан Бейлор. У своїй книзі «Справа не в калоріях. Як не залежати від дієт, які не виснажувати себе фітнесом, бути у відмінній формі і жити краще »він розбирається в тому, чому все незліченні методики схуднення не працюють, не дивлячись на зусилля, що докладаються.

Бейлор дає прості поради про те, як же все-таки схуднути, не гризучи себе і свій організм, і заодно докладає рецепти нескладних в приготуванні страв, споживаючи які можна не тільки розлучитися із зайвими кілограмами, а й краще себе почувати.

сила дії

Крім психологічних моментів схуднення, не зайвим буде застосовувати і фізичні методи. Наприклад, радять:

Чи не набивати холодильник їжею

Чи не запасайтеся продуктами про запас. І не купуйте зайвої (шкідливою) їжі. Якщо перед очима не буде маячити торт, то ви його і не з’їсте.

Йти в магазин зі списком

Перед походом за покупками складіть список того, що вам потрібно насправді, включивши туди по можливості тільки здорову, поживну і низькокалорійну їжу, ту, що допомагає нормалізувати обмін речовин і в цілому приносить тільки користь.

Ходити пішки

Візьміть за правило – на роботу і назад йти пішки. Якщо відстань занадто велика – виходьте на пару зупинок раніше.
Змінити посудуНебольшіе каструльки і вже тим більше маленькі тарілки не дозволять вам пригостити себе великими порціями. Звідси буде поступово вироблятися звичка не розтягувати шлунок під час їжі великими обсягами їжі.

Завести собаку

Собака – не лише кращий друг людини, але і відмінний спосіб тримати себе у формі. Гуляти ви з нею будете як мінімум пару раз в день, що стане відмінним приводом зайвий раз пройтися і розтрусити зайві калорії.

Отже, що ж ми сьогодні з’ясували? Що потрібно робити, щоб налаштувати себе на схуднення?

Що запам’ятати:

 • Поставити чітку мету
 • Налаштуватися на результат за допомогою візуалізації
 • І не звертати з шляху, використовуючи для цього як психологічні, так і фізичні методи впливу.

Ось таку інформацію я знайшов на просторах інтернету. А що думаєте ви, мої дорогі читачі? Якими способами ви налаштовуєте себе кидати дієту? Буду радий почути вашу думку в коментарях. А у мене поки все, до нових зустрічей!

Як налаштувати себе на схуднення

Як налаштуватися на схуднення психологічно, щоб не зірватися і відбити тягу до переїдання – тема, підкріплена численними відгуками і порадами з інтернету. Чого тільки не радять люди в гонитві за стрункістю. Є в списку і одяг на кілька розмірів менше, і мотиваційні записи на листочках, і навіть заборонна табличка на холодильник. Але дія більшості способів короткочасно. Ви ледве встигли їх відкрити і випробувати, а вони вже наказали довго жити і не дають обіцяного ефекту. У таких випадках тільки і залишається звинувачувати себе в слабкості. Або почати заново – з пошуку ефективного стимулу?

В нашу клініку щодня звертаються за універсальними рецептами: як скинути вагу, знайти той шлях, який приведе до стабільного результату. Нікому не хочеться побачити, як з великими труднощами втрачені кілограми повертаються. Ми даємо зрозуміти кожного клієнта: все індивідуально. Однакова лише суть підходу, який ми пропонуємо. Є те, що хочеш, в розумних кількостях, стежити за калорійністю і збалансованістю раціону, дивитися в майбутнє з оптимізмом, жити активним життя – ось основні складові методики «Клініки схуднення Олени Морозової».

Правильний психологічний настрій грає найважливішу роль в процесі перетворення. Ми не можемо виконувати всі дії автоматично, не усвідомлюючи їх і не оцінюючи, не відчуваючи певних емоцій. Між нашим розумом і змінами нашого тіла існує міцний зв’язок. Вона виражається в декількох моментах:

Ми намагаємося піти від нелюбого і неідеального тіла, на підсвідомому рівні шукаємо йому заміну. Найчастіше допустимі варіанти ми беремо зі ЗМІ, які формують поняття норми. На жаль, часто це поняття сприймається буквально, без права на зміну з урахуванням власних можливостей, здібностей і особливостей організму. Важливо усвідомити, що худоба моделей з подіумів – це крайність. Вам же слід звернути увагу на ту вагу, в якому вам комфортно. Це і буде фігура вашої мрії.

Формуванні харчових звичок і боротьбі з ними

У дитинстві нас вчать з’їдати все до останньої ложки, обов’язково брати додаткову порцію, а за слухняність заохочують цукеркою або інший солодкістю. Так у нас створюється помилкове переконання в тому, що жити і харчуватися по-іншому неможливо, не потрібно. Після ми починаємо розуміти, що саме неправильні установки, закладені з ранніх пір, стали однією з причин повноти. Але впоратися самостійно з проблемою вже не можемо – не дає усталений життєвий уклад. В цьому випадку допомогти можуть тільки психологи. У «Клініці схуднення Олени Морозової» працюють фахівці, які знають, як знайти підхід до найскладніших клієнтам і допомогти подолати себе, почати мислити по-новому.

Потреби в мотивації і підтримки

Природно те, що нам потрібно, щоб нас підтримували, любили і підбадьорювали. Не менш важлива мотивація – той стимул, який допомагає нам рухатися вперед. Без нього будь-яке завдання здасться нездійсненним. Уявіть, що вас змусили тривалий час виконувати монотонну роботу. В якому випадку ви будете робити її з більшою охотою: якщо вам пообіцяють щедру винагороду або якщо пообіцяють збільшити навантаження? Вибір очевидний.

Без хорошого стимулу ми швидко втомлюємося від покладених зобов’язань, починаємо шукати відмовки, бачимо тільки недоліки – і ніяких переваг. Це відбивається на успіху нашої затії. Саме тому починати слід з роботи над своїми очікуваннями, напрямом думок, звичками.

Як схуднути, якщо психологічний настрой не сформований

Залишається шукати правильну мотивацію. У цьому вам допоможуть поради від спеціалістів нашої клініки:

 • Обов’язково мислите в перспективі. Не варто жити тільки сьогоднішнім днем, коли вам здається, що гра не варта свічок. Дивіться вперед і уявляйте. Наприклад, уявляйте, яким буде ваше тіло через місяць. Природно, весь місяць ви повинні їсти в міру, пити більше води, підвищити рівень активності. Найкраще візуалізувати привабливий образ два рази в день – вранці, як тільки прокинетеся, і перед сном. Так ви будете проживати день за днем ​​не просто так, а заради певної мети. Погодьтеся, так долати всі труднощі і перешкоди на шляху до красивої фігури набагато простіше.
 • Ставте перед собою задачу, яку можете виконати. Експрес-методики погані тим, що обіцяють все і відразу. Але ви не повинні потрапити на вудку швидкого результату. Скинути вагу за короткий термін нереально. Крім того, у кожної людини свій темп позбавлення від зайвих кілограмів. Міняти його – значить шкодити собі. Будьте розсудливі. Порадьтеся з нашим психологом і дієтологом перед тим, як почати роботу над собою. Це допоможе прийти до усвідомлення власних можливостей.
 • Подумайте: для чого ви хочете змінитися? Психологічний настрій на схуднення для вас повинен грунтуватися на довгострокової мети. Наведемо приклад. Ваша подруга сідає на дієту заради улюбленого сукні. Воно повинно бути їй впору до дня народження. Але після дня народження потреба в обмеженнях зникає. Настає пора блаженного переїдання, повернення до звичного способу життя. Така мотивація – найслабша, тому що вона може бути доброю лише до певного терміну. Куди краще працюють такі варіанти: хочу позбутися від зайвої ваги, щоб бути здоровою, щоб мої діти брали з мене тільки позитивний приклад.

 • Визначте, які стереотипи, нав’язані правила заважали вам стати стрункішою і щасливішими. Допомагає складання списку таких небажаних чинників, які працюють проти вас. Після цього покажіть вийшов перелік нашого фахівця, щоб він знав, з чим треба працювати.
 • Щоденник харчування – один з найпотужніших мотиваторів. У ньому прописано ваше проходження встановленої норми, а значить – ваше прагнення до позитивного результату. Не лінуйтеся відзначати кожен свій перекус в таку книжку. Це допоможе контролювати себе. Та й приводів похвалити себе стане значно більше.
 • З ситого життя ми винесли тверде переконання, що найкраща нагорода – їстівна. Пора від цього відвикати. Перестаньте сприймати їжу як заохочення. Це ще одна шкідлива харчова звичка, від якої слід позбутися негайно. Знаходьте інші способи відзначити власні маленькі перемоги: улюблена книга в подарунок, похід в кіно або театр, СПА-салон.

 • Забудьте про заборони. Вони послаблюють вас, тому що ви починаєте підсвідомо тягнутися до «шкідливим» продуктам ще сильніше. Саме тому не працюють численні дієти. Це стрес для організму і нищівний удар по нашим звичкам і бажанням.

Щоб дізнатися, як налаштувати мізки на схуднення, і допомогти собі скинути вагу, треба діяти. Приходьте до нас, щоб отримати поради від досвідчених фахівців. Наш психолог знайде правильну мотивацію, а дієтолог складе індивідуальну програму. Вона допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів без шкоди для здоров’я – легко і просто.

Як впоратися з бажанням зірватися

Такий спокуса виникає, якщо вам пропонують строго регламентований раціон. У нашій клініці немає заборон і жорстких обмежень, але ми все одно розуміємо, що перехід на нове меню може бути досить складним. Ось кілька дієвих способів пересилити себе:

 • Візуалізація допомагає не завжди, адже дуже важко повірити в безтілесний образ. Але можна записатися на процедуру біоімпедансного аналізу, пройти її у нас і отримати результат – точні відомості про склад тіла. Також ви дізнаєтеся, який може і повинна бути ваша фігура. Інформація, отримана після відвідин фахівців – найкраща мотивація. Такому результату більше довіряєш, ніж власними розрахунками. Такий же силою володіє і складена індивідуальна програма. Важливо переконати себе в тому, що всі складові стрункості працюватимуть тільки в тому випадку, якщо ви спробуєте.
 • Як налаштувати себе схуднути психологічно і не зірватися, якщо друзі кличуть на вечерю? Відмовлятися не варто. Але і піддаватися на вмовляння друзів, налаштованих вас відгодувати, теж не потрібно. З великої кількості їжі на столі вибирайте тільки те, що не завадить вам у прагненні стати стрункішою. Наприклад, овочі, приготовані на грилі, мінеральну воду замість солодкої газованої води, пісне м’ясо замість жирного. Від солодкого не варто відмовлятися, якщо це сорбет з натуральних фруктів і ягід без додавання цукру, ніжне і низькокалорійне суфле або пудинг. Але не забувайте про головне правило: всього потроху. Якщо вас наполегливо просять спробувати коронна страва, з’їжте пару ложок і похваліть. Від цього не буде шкоди.

Дізнайтеся докладніше про наших програмах зниження ваги:

 • Не ставте перед собою недосяжних цілей. Якщо ви вирішили скинути до 10 кг за два тижні, будьте готові до визнання фіаско. Дотримуйтеся помірного темпу зниження ваги. В цьому випадку вам не доведеться підганяти себе – ваше тіло саме буде поступово позбуватися від накопиченого. Запасіться терпінням, сформуйте збалансований раціон, і вам не доведеться думати про те, як уберегти себе від зриву.
 • Займіть себе корисним і улюбленою справою. Це допоможе відволіктися від нав’язливих думок. В’яжіть, малюйте, танцюйте, грайте з дітьми або розробляйте новий дизайн-проект для вітальні – всі варіанти гарні, якщо ви дійсно тягнетеся до них і отримуєте задоволення від того, чим зайняті.

 • Чи не хочете займатися спортом? Не вибирайте ті види фізичного навантаження, які вас вимотують – наприклад, силові вправи. Плавайте в басейні, частіше гуляйте, запишіться на йогу. Незабаром ви відчуєте, що активне проведення часу не викликає у вас відторгнення, тому що не втомлює, а допомагає зарядитися позитивом і отримати тільки позитивні емоції.

Коментар дієтолога «Клініки схуднення Олени Морозової»

Самонавіювання не допоможе, якщо ви будете харчуватися неправильно, голодувати або практикувати розвантажувальні дні. Організм повної людини влаштований таким чином, що при нестачі калорій починає запасати їх на чорний день. Адже він вже звик, що їжі надходить в надлишку. Так що дієта приведе лише до того, що ваш розтягнутий шлунок буде бурчати і вимагати добавки. Не забувайте про правила дрібного харчування: порції повинні бути невеликими, а перекушування частими (5-6 раз в день). Продукти повинні бути в міру поживними, різноманітними і досить легкими, щоб добовий калораж ні перевищено. Не забувайте пити більше води – до 2,5 літрів в день. Спробуйте слідувати цим рекомендаціям, і ви побачите, що звикнути до них простіше простого. А це означає, що позбутися від зайвої ваги буде не так складно.

Впевненість в собі і своїх силах – це те, чого багатьом не дістає в боротьбі за тонку талію. Наші фахівці готові довести, що неможливих завдань не існує – є тільки бар’єри, які ми встановлюємо самі. Шкідливі харчові звички, комплекси, страх перед змінами не повинні ставати на вашому шляху. Правильний метод, консультація фахівців і підтримка з боку близьких допоможуть розпочати нове життя – без зривів і розчарування. Орієнтуючись на відгуки фахівців, ми запропонували рекомендації, як правильно психологічно і морально налаштувати організм і мізки на схуднення, спорт, здорове харчування, як легко придумати собі правильну мотивацію і відбити бажання є. Приходьте в «Клініку схуднення Олени Морозової», щоб отримати індивідуальну програму зниження ваги і почати роботу над собою. Ми допоможемо визначитися з цілями,

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.