Гіменопластіка – що це таке, фото до і після, етапи операції, реабілітація, результати проведення

0 11

гіменопластіка

Гіменопластіка – гінекологічна операція з відновлення дівочої пліви.

Основне завдання гіменопластики – приховати наявність сексуального досвіду і досвіду статевих контактів в минулому. Історично склалося, що чоловіки завжди прагнули будувати серйозні подружні взаємини, беручи в дружини дівчат, які не мають сексуального досвіду. У світі сучасних відносин між чоловіком і жінкою, здавалося б, цей забобон давно повинен бути знищений, але, на жаль, це не так. Відсутність дівочої пліви у вступає в шлюб молодої жінки може бути проблемою не тільки для неї, а й для її обранця. Саме в таких випадках жінки зважуються на гіменопластику і отримують практично стовідсотковий результат вирішення цієї проблеми.

За відгуками, гіменопластіка є вірним вибором в наступних ситуаціях:

 • Етичні або релігійні переконання майбутнього чоловіка, його сім’ї або сім’ї дівчини;
 • Психологічна травма у дівчини, що стала жертвою насильства;
 • Наявність у жінки сексуального досвіду в минулому, про який не повинен дізнатися її обранець;
 • Бажання партнерів привнести новизну у відносини.

Вперше операція по Гіменопластика була проведена в 1962 році, гінеколог з Італії Бернуллі зробив її своєю рідною дочки. Як тільки світ дізнався про таку можливість, тільки протягом наступного року ця операція була зроблена більше 35 тисячам дівчат з Європи.

У наш час в області інтимної пластичної хірурги відновлення дівочої пліви є однією з найбільш затребуваних пластичних операцій, а відгуки про Гіменопластика в переважній більшості випадків тільки позитивні.

Гіменопластіка до і після

Отже, якщо рішення про відновлення дівочої пліви прийнято остаточно, ось що необхідно робити до і після гіменопластики:

 • Обов’язково пройти поглиблене обстеження з комплексом аналізів у гінеколога з проведенням відеокольпографіі;
 • Пройти огляд і отримати консультацію терапевта, зробити рентгенографію і ЕКГ (електрокардіограму).

Рішення про можливість проведення операції лікар прийме тільки після вивчення результатів такого обстеження.

Безпосередньо операція по Гіменопластика проходить досить швидко, але для досягнення необхідного ефекту і щоб уникнути ускладнень слід строго дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Кілька днів після операції не рекомендується:

 • Приймати ванну (тільки душ);
 • Уникати купання у відкритих водоймах, лазнях, саунах;
 • Категорично слід уникати інтимних відносин.

Є і спеціальні рекомендації по харчуванню: в перші дні необхідно віддати перевагу рідкої їжі, щоб уникнути утворення газів в кишечнику. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря до і після гіменопластики, то заживає все швидко, враховуючи хороше кровопостачання піхви, і ніяких ускладнень в подальшому не виникає.

Способи відновлення пошкодженої дівочої пліви

Існує кілька основних видів проведення операції по Гіменопластика:

 • Короткочасна гіменопластіка (рефлорація);
 • Довгострокова, або тришарова Гіменопластика.

Вибір способу гіменопластики залежить від того, на який результат ви орієнтовані. У разі якщо бажаний результат необхідно отримати протягом тижня-двох, хірург зшиває пошкоджені ділянки дівочої пліви між собою, моделюючи форму пліви, якою вона була до початку статевих відносин, використовуючи розсмоктується шовний матеріал. Необхідно знати, що рефлорацію можливо виконати не більше двох разів, тому що залишки дівочої пліви з часом стоншуються.

У ситуації, коли невинність необхідно зберегти на більш тривалий час, фахівцями застосовується особливий метод, так звана тришарова Гіменопластика, при якому з трьох шарів тканини вагінального входу фактично формують нову дівочу пліву. Для цього частину слизової піхви, з якої саму пліву і створюють, переміщують безпосередньо в його переддень, ушівая його трьома шарами взятої слизової тканини. Шви немає необхідності знімати, так як через певний час нитки розсмоктуються самі.

Відновлену способом тришарової гіменопластики пліву від справжньої неможливо відрізнити навіть гінеколога-професіоналу, ще більш неможливо це буде зрозуміти майбутньому чоловікові. Незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту, коли ви зробили трехслойную гіменопластику до першого статевого акту, ця методика гарантує як відновлення невинності, так і те, що ознаки дефлорації такий пліви будуть природні і очевидні.

Світ навколо нас стрімко змінюється, але, незважаючи на це, і зараз гіменопластіка залишається однією з найпоширеніших і затребуваних пластичних операцій. І якщо обставини змушують жінку піти на такий крок, вона може бути впевнена, що отриманий результат виправдає її очікування.

Гіменопластіка (відновлення невинності): що це, як проходить операція

Втрата цнотливості у дівчини може викликати неприємні наслідки в побудові відносин з молодою людиною, в її родині з релігійних міркувань, залишатися психологічною травмою після насильства. Вирішити цю проблему допомагають пластичні хірурги, які проводять відновлення невинності. Численні суперечки з приводу моральної сторони подібної операції не впливають на кількість жінок, наважуються її зробити.

Гіменопластіка – що це

У дівчат між зовнішніми і внутрішніми статевими органами знаходиться плівка, покрита слизовою оболонкою. Під час першого статевого акту вона зазвичай рветься. Процес супроводжується болем і виділенням крові. З різних причин дівчата готові на хірургічне втручання, щоб відновити «все як було».

Операцію успішно проводять більше півстоліття, постійно вдосконалюю навички. Зараз відновлену дівочу пліву не відрізнить навіть гінеколог, не кажучи вже про статевому партнері.

Гіменопластіка – це спосіб «стерти» неприємний сексуальний досвід у минулому або налагодити своє життя в майбутньому. Іноді жінка йде на операцію за згодою партнера, якщо пара хоче внести нововведення і урізноманітнити статеве життя. Також лікарі можуть відновити і повернути невинність після пологів.

Необхідні аналізи та заходи

Гіменопластіка – операція, тому її проведення можливе тільки після обстеження. Лікар дає направлення на:

 • аналізи крові (загальний, біохімічний, на згортання, на виявлення гепатиту В і С, ВІЛ та ін.);
 • аналіз сечі;
 • мазок з піхви.

Крім аналізів слід зробити електрокардіограму, при необхідності отримати консультацію вузьких фахівців, пройти додаткове інструментальне обстеження.

За результатами лікар вирішить, чи можна відновити дівочу пліву зараз, чи не небезпечно це буде після лікування або є абсолютні протипоказання.

техніки виконання

Гіменопластику для відновлення невинності хірурги практикують трьома способами. Операції відрізняються за складністю проведення, тривалості збереження результату, вартості.

Показання та протипоказання

Бажання зробити гіменопластику викликає порушена цілісність дівочої пліви. А причини, що викликали дефект (на думку жінки), можуть бути різними:

 • травма (під час спортивних занять, при грі в дитячому віці, при некваліфікованому огляді гінекологом, під час неправильного використання тампонів);
 • згвалтування;
 • перенесена операція на статевих органах;
 • анатомічна особливість.

Операція з відновлення невинності, як будь-яке хірургічне втручання, має відносні і абсолютні протипоказання:

 • запалення сечостатевої системи;
 • онкологічне захворювання;
 • ерозія шийки матки;
 • запальний процес слизових;
 • психічні розлади;
 • порушення згортання крові;
 • хронічні захворювання в стадії рецидиву;
 • менструація;
 • вагітність.

Після усунення відносних перешкод і повторної здачі аналізів можна зашити незайману пліву. Проводять операцію за 5-7 днів до початку менструації.

Реабілітація після відновлення дівочої пліви

Після короткострокової гіменопластики пацієнтка може відразу вирушати додому. Довгострокова процедура потребує стаціонарного спостереження протягом доби. Будинки ще тиждень треба дотримуватись певних умов, щоб уникнути ускладнень:

 • бездомних тварин у водоймі, не брати ванну;
 • гігієну проводити без доглядає косметики;
 • харчуватися легкої їжею для виключення запорів.

можливість ускладнень

Довгострокова гіменопластіка до і після проведення вимагає суворого дотримання рекомендацій. На операцію треба прийти на голодний шлунок, щоб наркоз НЕ викликав нудоту. Перші дні після рефлораціі пацієнтка відчуває тягнуть болі внизу живота, можливо кровотеча, оніміння в промежині. Симптоми короткострокові, якщо реабілітація проходить правильно.

При неналежне гігієни ускладнення не просто серйозні, а небезпечні:

 • набряк статевих органів;
 • запалення рани;
 • пульсуючий біль;
 • висока температура.

Якщо гіменопластіка була проведена не мають відповідної кваліфікації лікарем через маленького отвору або його повної відсутності може виникнути складність при відході менструальної крові і неможливість здійснення статевого акту.

Короткочасна і довгострокова гіменопластіка (відновлення невинності)

З дня проведення першої косметичної операції по відновленню невинності пройшло більше п’ятдесяти років, однак суперечки навколо неї не вщухають донині. Хтось каже про обман і аморальності, а хтось про спробу освіження почуттів і право вибору.

Гіменопластіка – це операція з відновлення незайманості шляхом зшивання залишків дівочої пліви. Подібне усунення проблеми практикується вже дуже давно, проте «ювелірної» техніки лікарі зуміли досягти порівняно недавно.

Це продумана методика, яка гарантує анонімність, адже навіть досвідчений гінеколог не в змозі відрізнити «підробку» завдяки відсутності будь-яких швів, які досить швидко розсмоктуються, не залишаючи після себе ніяких слідів.

Це досить вагомий факт на користь процедури, адже гінемопластіка і анонімність йдуть рука об руку.

Показання до операції

Показаннями до проведення операції є наступні фактори:

 • бажання відновити дівочу пліву;
 • втрата цноти з необережності;
 • необхідність відновлення цноти після спортивної травми;
 • вимоги, що пред’являються у деяких народностей.

Існує три види гіменопластики:

Короткостроковий вид має на увазі проведення операції за кілька днів до передбачуваного статевого акту і, відповідно, дефлорації.

В даному випадку в ході операції залишки пліви зшиваються за допомогою міцної, але тонкої волосіні, створеної спеціально для косметичної хірургії, і затягуються на зразок кисета, що, до всього іншого, звужує вхід у піхву жінки.

Трудомісткий процес дозволяє досягти міцної «мережі», проте після «дефлорації», невеликі нитки, якими були зшиті залишки пліви, можуть почати виходити самостійно. Щоб уникнути непорозумінь, цей процес повинен бути проконтрольована лікарем-гінекологом.

Тришарова є один з видів постійної гіменопластики. Процедура виконується під місцевою анестезією і відбувається за рахунок з’єднання залишилися клаптиків пліви, що залишилися після дефлорації.

Після такого втручання не потрібно реабілітаційного періоду, а для безпроблемного загоєння післяопераційних швів потрібні дуже прості гігієнічні заходи. Як результат пацієнтка отримує невелику кількість крові під час «дефлорації» і легку хворобливість, як при природному першому статевому акті.

Довготривала гіменопластіка передбачає відновлення пліви іншим шляхом, а саме, з використанням слизової оболонки передодня піхви.

На відміну від короткочасного виду, цей спосіб дозволяє досягти результату, який протримається до трьох років. Більш того, при розриві відновленої пліви, кров’янисті виділення будуть більш очевидними.

Протипоказання

Протипоказаннями до проведення процедури є наступні фактори:

 • вульвит (захворювання зовнішніх статевих органів, що має запальний характер);
 • захворювання шийки матки;
 • ендометрит;
 • молочниця;
 • генітальний герпес;
 • оофорит (запалення маткової труби);
 • нежить;
 • ангіна;
 • загострення хронічних захворювань;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічне захворювання;
 • підвищена температура;
 • розлади психіки.

Які аналізи необхідно зробити

Перед проведенням операції необхідно скласти наступні аналізи:

 1. Загальний аналіз крові і сечі.
 2. Аналіз крові на згортання.
 3. Аналізи на ВІЛ, гепатит та сифіліс.
 4. Мазок на флору.

Як проходить операція

Підготовчим етапом до операції гіменопластики є здача всіх аналізів і виключення захворювань, перелічених в протипоказання. Сама процедура проводиться за тиждень до менструації і вимагає загальної або місцевої анестезії. Найчастіше використовується саме місцевий вид анестезії і пацієнтка залишається в свідомості, але не відчуває больових відчуттів. Знеболення полягає в ретельній обробці анестетиком області вульви і триває від сорока до шістдесяти хвилин.

Чи знаєте ви, що використовувати озон в медичній практиці почали досить давно? Дізнайтеся докладніше, при яких хворобах проводиться внутрішньовенна озонотерапія.

Хочете розібратися більш детально, що таке вуздечка, і де знаходиться вуздечка у чоловіків? Рекомендуємо прочитати цю статтю.

Реабілітація та відновлення

Ця процедура вважається досить простий і реабілітаційний період триває недовго (максимум двох-трьох днів). В цей час набряки і тягнуть болі відчуваються практично кожною пацієнткою, проте це є нормальною реакцій організму.

У ці дні лікарі рекомендують:

 • уникати важких фізичних навантажень;
 • уникати вживання фруктів, овочів, прянощів і чорного хліба;
 • уникати різких рухів;
 • вживати в їжу тільки рідку і легку їжу.

Ускладнення, наслідки (побічні ефекти)

Так як гіменопластіка є хірургічним втручанням, то виключити будь-які побічні ефекти і ускладнення повністю неможливо.

В якості побічних ефектів можуть бути наступні:

 • дискомфорт при ходьбі;
 • поява гематом;
 • невеликі кровотечі;
 • оніміння в області промежини.

У більшості випадків використовується новітня техніка операції і при правильному її проведенні, побічні ефекти проходять протягом одного-двох днів.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.