Huda Beauty Mauve Obsessions: детальний огляд палетки + Свотч

0 8

Huda Beauty Mauve Obsessions: детальний огляд палетки + Свотч

Huda Beauty Mauve Obsessions: детальний огляд палетки + Свотч

Представляємо огляд на чергову палетку тіней бренду Huda Beauty із серії Obsessions, виконану в актуальних на сьогоднішній день червоних, винних і рожевих відтінках. Творець популярного сьогодні бренду декоративної косметики Худа Каттан є відомим візажистом і блогером. Її філософія зводиться до того, що краса у всіх її проявах повинна бути підкреслена.

У другій половині 2017 під цим брендом були випущені 4 міні-палетки, кожна з яких вельми тематичність і містить свої варіанти макіяжу. Надалі Huda Beauty випустила і інші 9-кольорові палетки тіней з серії Obsessions. Огляди на деякі з них читайте на нашому сайті:

Huda Beauty Mauve Obsessions складається переважно з червоних і рожевих відтінків, кожен з яких своєрідний і по особливому розкривається на шкірі.

Палітра має невелику вагу і компактні розміри, що зручно як дорожнього варіанту. Корпус виконаний з міцного картону з магнітом, який захищає тіні від мимовільного відкриття. Всередині є зручне дзеркало, покрите спеціальною плівкою проти пошкоджень. У рефіле міститься трохи більше 1,1 грама тіней, деякі з них сильно порошать, що призводить до швидкого забруднення і змішування.

Примітно, що попередня косметика Huda Beauty випускалася в Італії. Нова міні-палетка, якій і буде присвячений цей огляд, зроблена в КНР, що не могло не позначитися на її якості.

відтінки палітри

При нанесенні пальцем або мокрою кистю тіні набувають більш насичені і глибокі кольори. Якщо ж на базу покласти відтінки сухим пензлем, то виглядати вони будуть при денному освітленні так.

Як видно, в Huda Beauty подбали про те, щоб за допомогою всього однієї палетки можна було зробити і повсякденний макіяж, і яскравий незвичайний образ в рожевих тонах.

Тіні Huda Beauty MauveObsessions містять 6 матових відтінків і 3 шиммера. Є в палітрі тони для складки, нижньої повіки, закріплення бази, розтушовування і створенні яскравого акценту. Більш детальний огляд кожного кольору допоможе ближче познайомитися з особливостями гами.

Відтінки, представлені в палітрі від Huda Beauty, не мають назв, тому для зручності ми пронумерували їх.

Відтінок # 1

Відкриє огляд Свотч приглушений матовий темно-бордовий відтінок. У рефіле ці тіні мають сіро-коричневим подтоном, який повністю зникає при нанесенні на повіку, так як пігментація середня. Його не можна використовувати для складки, так як отримується якість залишає бажати кращого. Тіні стають непоказними, залипають і блякнуть, але розтушовують відносно непогано.

Відтінок # 2

Наступний в огляді палетки Huda Beauty Obsessions рожевий шіммер. Подтон помаранчевий, що наближає тіні до відтінку персика. Текстура м’яка, розтушовується на столітті добре.

Відтінок # 3

Рожевий, ближче до світло-персикового відтінку шіммер. Тут Huda Beauty Mauve Obsessions радують своєю якістю. Тіні мають ніжну текстуру, м’які, майже кремові і розтушовують значно легше, порівняно з попереднім варіантом.

Відтінок # 4

Темно-рожевий, майже червоний шіммер з найбільшими глиттерами в палітрі Huda BeautyObsessions. У рефіле досить сильно пилить, але при нанесенні вологою пензлем зручний, не обсипається протягом дня, прекрасно пігментований.

Відтінок # 5

Продовжує огляд відтінків Huda Beauty Mauve Obsessions коричневий рефіл з матовим фінішем. Він відмінно підходить для створення форми, так як добре розтушовують і рівно лягає на шкіру.

Відтінок # 6

Далі в огляді Huda Beauty Mauve Obsessions буде останній відтінок другий лінійки. Матовий приглушений рожево-бордовий тон, який гарний у рефіле, але на століттях пігментіруется погано. Тут тіні Obsessions знову порошать, тому перед нанесенням на шкіру, потрібно струсити кисть, щоб в подальшому вони не обсипалися на щоки. Розтушовується без пробілів.

Відтінок # 7

Продовжує огляд перший відтінок нижньої лінійки, а саме сіро-бордовий або приглушений коричнево-вишневий. Точно, як і попередній, багато пилить, недостатньо пігментований для самостійного використання.

Відтінок # 8

Наступний по порядку відтінок в палітрі Obsessions – світлий тон, який можна використовувати для фіксації консілера. Він гарний у якості бази, інші матові рівно на нього лягають, і краще розкривають свій колір, непогано розтушовують. Стандартний колір, який дуже зручний і потрібний при нанесенні макіяжу.

Відтінок # 9

Завершує огляд відтінків міні-палетки від Huda Beauty насичений бордовий тон з матовим фінішним покриттям. На століттях не сильно відрізняється від 6-го, так як погано пігментований, але в рефіле виглядає досить зухвало.

Переваги і недоліки

Перше, на що доводиться звернути увагу, якщо тримати в руках палетку Huda Beauty MauveObsessions – запах. При хорошому нюху відчувається клейова основа. Цей «аромат» зникає при нанесенні макіяжу.

Шіммерние відтінки, як показав огляд, хороші. Вони хоч і сильно порошать, розтушовують легко і досить пігментовані. Щоб набрати ці тіні на кисть доведеться поколупатися в рефіле, але робити це краще вологою пензлем, щоб в подальшому вони не обсипалися на обличчя. Добре наносяться на кремові текстури і липку базу.

Матові тіні Obsessions трохи відстають за якістю. Розтушовують важко, погано пігментовані. На шкірі багато відтінки палетки схожі один на інший. Їх можна назвати скоріше крейдовими, ніж матовими. Але вони не обсипаються і досить стійкі.

Купувати гаму Obsessions чи ні – рішення суб’єктивне. Однозначно, можна з упевненістю сказати, що палетка не варто своїх 1 700 рублів, так як обсяг маленький, а якість на невисокому рівні.

Приклади макіяжу з палеткой Huda Beauty Mauve Obsessions

При погляді на палетку здається, що її гамма складається переважно з червоних відтінків. Насправді за допомогою неї можна створити і цілком повсякденний спокійний макіяж. Доказом цього є наш перший приклад.

Форму створюємо п’ятим відтінком. У складку повіка наносяться тіні з сьомого рефіла, а з третього на рухому частину століття. Завершує образ лінія чорного підведення і туш.

Для тих, кого цікавить саме червоно-рожева гама, пропонуємо розглянути наступний приклад макіяжу.

Відтінок №8 щільно наноситься під основу брови. Без цього тіні будуть провалюватися в пори, що виглядає не дуже добре. Форма створюється тоном з шостого рефіла, а складка повіка поглиблюється першим кольором. Для затемнення використовується дев’ятий відтінок і сьомий для зовнішнього куточка. На рухливе віко наноситься другий тон.

На жаль, через слабку пігментації матових відтінків, є високий ризик створити хворобливий погляд. При виборі цього варіанту потрібно враховувати, що нашаровуються тіні погано, а тому достатнього затемнення не вийде.

Для більшої наочності пропонуємо подивитися відеоогляди палетки Huda Beauty Mauve Obsessions:

Huda Beauty Light Nude Obsessions

Мій сьогоднішній відгук про Huda Beauty Light Nude Obsessions, нової пастельній міні-палетке від Худи (палетка випускається в трьох відтінках, у мене найсвітліший – Light Nude). Взагалі спочатку я не планувала купувати міні палетку Huda Beauty Light Nude Obsessions. Так як з досвіду попередніх маленьких палеток Huda Beauty (в моїй колекції їх уже п’ять штук, все завдяки Гуді бегам Cult Beauty, сама я купила тільки дві міні палетки) якість матових відтінків у Худи все ж сильно «відстає» від її ж великих палеток ( не дарма, що маленькі палетки виробляються в Китаї, а великі – в Італії). Але випадково посвотчів палетку у відпустці в Сефора, я просто не змогла піти без покупки, дуже вже захотілося цю дитину в колекцію.

Палітра Huda Beauty Nude Obsessions випускається в трьох варіантах відтінків (для різних відтінків шкіри):

відтінки

Всього в палітрі Huda Beauty Nude Obsessions дев’ять відтінків тіней з матовим і шіммерним фінішем (п’ять матових, три шіммерних відтінку і один дуохром). На Свотч і в описі нижче я буду розповідати про відтінки зліва направо зверху вниз (назв у відтінків в міні палетка Худа Б’юті немає):

 • 1 – відтінок пильно-ліловий з холодним подтоном матовим фінішем. Відтінок добре підходить для складки століття, в плані пігментації досить світлий, вимагає нашарування, не обсипається, добре тримається на століттях;
 • 2 – дуже красивий рожево-лавандовий шіммерний відтінок з прохолодним «крижаним» сяйвом. У відтінку кремова податлива текстура, при нанесенні блискітки трохи обсипаються, стійкість відмінна (практично не тьмяніє протягом дня). Найкраще наноситься пальцем, або вологою пензлем;
 • 3 – світлий рожевий відтінок з легкої «персиковий» нотками з теплим подтоном і матовим фінішем. Непоганий базовий відтінок, не сильно пігментований, дає напівпрозоре покриття. Не обсипається, добре розтушовують, стійкий;

 • 4 – бронзовий шіммерний відтінок з теплим подтоном. Текстура кремова, добре наноситься (його можна нанести як пальцем, так і пензлем). У відтінку відмінна пігментація, дуже хороша стійкість, він не обсипається.
 • 5 – світло-бежевий базовий відтінок з матовим подтоном. Знову ж відтінок напівпрозорий, вимагає нашарування, але не пилить, не обсипається, прекрасно тримається на століттях;
 • 6 – неймовірно красивий рожево-золотистий дуохром. Мій самий-самий улюблений відтінок в палітрі, дуже красиво переливається і сяє. Пігментація відмінна, при нанесенні може обсипатися, найкраще наноситься пальцем або вологою пензлем (пальцем наноситься краще);

 • 7 – рожево-кораловий відтінок з золотавим блиском. Відтінок відмінно пігментований, злегка обсипається при нанесенні, найкраще наноситься пальцем, стійкий;
 • 8 – світло-персиковий відтінок з теплим подтоном і матовим фінішем. Пігментований не сильно, лягає на шкіру напівпрозорим шаром, вимагає нашарування, не обсипається, не порошить, стійкий;
 • 9 – приглушений коричневий відтінок з теплим подтоном і матовим фінішем. У відтінку найкраща пігментація (серед матових) у всій палітрі, лягає не напівпрозорим шаром, добре розтушовують, не порошить, стійкий.

Про палетке

В общем-то палетка Huda Beauty Nude Obsessions офіційно вважається нюдовой. Щодо нюдовості я не зовсім згодна з Худий, на мій погляд, куди логічніше було б назвати палетку просто нейтральною, але, як то кажуть, господар – пан. У плані якості тіней можу сказати, що палетка дуже схожа на попередні міні-палетки Huda Beauty. Тобто якість матових тіней, звичайно, все ж накульгує, тіні злегка сухуваті, білясті (як ніби розбавлені білим), не сильно пігментовані (мені здалося, що пігментація краще, ніж в минулих палетка, але гірше, ніж в великих палетка Худи).

Для отримання кольору з рефілла їх доводиться нашаровувати і нашаровувати (на Свотч тіні нашаровані, виглядають яскравіше, ніж вони передаються на повіки). При цьому тіні не порошать, добре розтушовують, абсолютно не обсипаються. А, як і всі тіні з міні палеток Huda Beauty, вироблені в Китаї, тіні з палетки Huda Beauty Nude Obsessions не дуже приємно пахнуть (клеєм і пластиком). З досвіду минулих палеток скажу, що запах з часом вивітрюється.

На мій погляд, палетку Huda Beauty Nude Obsessions витягую шіммерние відтінки (з іншими міні палетками Huda Beauty у мене абсолютно той же думка), все шіммери у Худи дуже і дуже красиві (дуже яскраві, ошатні, стійкі, протягом дня практично не тьмяніють) . Єдине, за текстурою вони пухкі, найкраще наносяться пальцем (але і вологою пензлем їх більш ніж реально нанести), плюс, звичайно, краще за все використовувати базу або клей.

висновок

Мабуть, це все, що я хотіла розповісти про палетке Huda Beauty Light Nude Obsessions. В кінцевому рахунку можу сказати, що палеткой і її появою в моїй колекції я задоволена. До речі, в цей раз палетка зроблена з прозорого пластика, а не з картону, як це було з минулими міні палетками, що, на мій погляд, набагато практичніше. Як ви знаєте, я також купила і свою першу велику палетку Huda Beauty Mercury Retrograde Palette, яка вже скоро повинна до мене приїхати. Я «розношу» всі відтінки і обов’язково зроблю детальний огляд (думаю, що ближче до кінця листопада-початку грудня, так як палетка велика, швидше нормально протестувати її я не встигну). Якщо ви теж вже встигли спокуситися малятком Huda Beauty Light Nude Obsessions, розкажіть про свої враження в коментарях (чи сподобалася вам палетка чи ні).

Моя оцінка: 4/5

ДЕ КУПИТИ Huda Beauty Light Nude Obsessions

Палітра тіней Huda Beauty Mauve Obsessions Palette – відгук і Свотч

На палетку Huda Beauty Mauve Obsessions Palette , яка дісталася мені в літньому Cult Beauty Goody Bag, я особливих надій не покладала, тому що чула про не високу якість тіней в ній. Та й бордово-винними відтінками зазвичай не користуюся. Але це саме той випадок, коли якість пішло на другий план, настільки красиво виглядають ці тіні на очах. Всі подробиці зі Свотч далі.

опис

Huda Beauty Mauve Obsessions Palette – це невелика палетка найбільш затребуваних рожевих і нейтральних відтінків тіней. До неї увійшли дев’ять універсальних кольорів з м’якою текстурою і відмінною пігментацією. Три відтінку палетки мають зачаровує металевий фініш, і ще шість – насичений матовий.

склад:

матові тіні – Talc, Mica, Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Tridecyl Trimellitate, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Capryl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

тіні “металік” – Mica, Talc, Phenyl Trimethicone, Tridecyl Trimellitate, Magnesium Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Ці палетки у Huda Beauty дійсно невеликі і ідеальні для подорожей – вони легко поміщаються в долоньку, дуже мало важать, надійно закриваються на магніт і забезпечені якісним дзеркалом. Плюс, відтінки підібрані так, що з ними можна створити повноцінний макіяж, не вдаючись до інших палеткой. Тут є світлий матовий відтінок для нанесення під брову, нейтральний тауповий колір для розтушовування, темний коричнево-бордовий для промальовування стрілок і кілька відтінків для того, щоб максимально урізноманітнити макіяж. З Huda Beauty Mauve Obsessions Palette у мене виходить зробити мінімум 5 різних варіантів макіяжу очей – як денних, так і вечірніх (хоча я можу і вдень з блискучими тінями ходити).

І про кожного відтінку детальніше зі Свотч. Все Свотч робила на шкіру без нанесення праймера. Зліва кожен відтінок завдано пальцем, праворуч – плоскою синтетичної пензлем.

Верхній ряд зліва направо:

 • матовий відтінок бургунди – на шкірі виглядає як коричневий з бордовим подтоном; має непогану пігментацію, добре розтушовують і трохи пилить
 • кораловий “металік” з рожевим шіммери – дуже м’який, з хорошою пігментацією; щільно наноситься як пальцем, так і кистями; легко розтушовують
 • світло-рожевий “металік” з срібним шіммери – для мене це “зірка” палетки, тому на очах відтінок виглядає чудово; має відмінну пігментацію і м’яку текстуру

Середній ряд зліва направо:

 • червоно-бордовий “металік” з срібним шіммери – найяскравіший відтінок палетки; лягає на шкіру як масло; при нанесенні пальцем легко передає колір, при нанесенні пензлем трохи втрачає пігментацію і сяйво; добре розтушовують, але при розтушовуванні обсипається
 • матовий відтінок Таупо – самий провальний відтінок в палітрі, тому що дуже складно розтушовується і може лежати плямами; пігментація середня, але його можна нашаровувати; практично не пилить; добре підходить в якості транзитного відтінку (головне, запастися терпінням і добре його розтушувати)
 • цегляно-червоний матовий відтінок – розтушовується трохи краще попереднього відтінку Таупо і не лягає плямами; пігментація середня, але можна нашаровувати, добіваяcm більш щільного кольору; трохи пилить

Нижній ряд зліва направо:

 • насичений сливовий відтінок з матовим фінішем – на очах виглядає темно-коричневим, тому добре підходить для промальовування темних стрілок; пігментація не найкраща; розтушовується і нашаровується легко; пилить
 • матовий молочний відтінок – самий м’який з усіх матових тіней в палітрі; з моєю шкірою він практично зливається, тому добре підходить для нанесення під брову; не порошить
 • бордовий матовий відтінок – через те, що не дуже пігментований, на шкірі виглядає червоним і майже ідентичний правому відтінку в середньому ряду; при бажанні його можна нашарувати, але досягти тієї ж глибини кольору, що в рефіле, не вийде; розтушовується складно; трохи обсипається

В цілому, до трьох шіммерним відтінкам претензій взагалі немає – всі вони дуже пігментовані, лягають на шкіру рівним щільним шаром, добре розтушовують і з них протягом дня не обсипається шіммер. На моїх трохи жирних століттях на базі тримаються годин шість, після чого починають трохи скочуватися в складки.

Матові відтінки не настільки однозначні, і в палітрі є як дуже непогані варіанти з щільним нанесенням і легкої розтушовуванням, так і менш вдалі тіні, які вимагають певних зусиль в нанесенні. Зате у них трохи краще стійкість, тому що на базі вони не скачуються взагалі.

Але всі можливі недоліки, яких не так і багато, тьмяніють перед красою металіків . Це найпрекрасніші сяючі тіні, які у мене коли-небудь були. У них немає дешевого блиску, тому що шіммер невеликий і зливається із загальною текстурою тіней. Тому виглядають вони доречно як днем, так і ввечері. А аналогів світло-рожевого відтінку з сріблястим шіммери у мене взагалі ніколи не було, і він настільки неймовірний, що його я скоро затру до дірок.

Загалом, на мій подив, виявилося, що насичені бордові відтінки в макіяжі я люблю, і вони мені навіть йдуть 🙂Мабуть, щоб надолужити згаяне, я користуюся палеткой практично кожен день і вже подумую, чи не прикупити мені аналог в бронзових тонах.

І якщо ви в пошуках красивих, непоганих за якістю і порівняно недорогих палеток, обов’язково придивіться до цих крихітка від Huda Beauty.

Варто палетка 20.83 GBP – 25 GBP , і продається на сайтах Cult Beauty тут і Feelunique тут .

Мої огляди інших засобів Huda Beauty читайте тут .

Промокодом і знижки в іноземних інтернет-магазинах косметики доступні тут

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.