ЕМС тренування для схуднення. Що це таке, вправи, програма, відгуки лікарів, фото до і після

1 14

Правила EMS фітнесу для схуднення і його ефективність

Багато хто хоче мати привабливу фігуру, але не у всіх є час і бажання займатися спортом. У таких випадках рекомендуються ЕМС тренування для схуднення. Цей спосіб зниження ваги застосовується недавно.

Що таке EMS?

Електрична м’язова стимуляція починає набирати популярність. Принцип роботи: на м’язи виявляється вплив через електроди, приєднані до поверхні тіла. М’язи починають скорочуватися таким же чином, як під час фізичної активності. Цей метод раніше випробовувався на космонавтів, що повернулися на землю.

Спосіб використовується і в домашніх умовах, і в фітнес-центрах, і в косметичних салонах. Під час примусових тренувань задіюється більшу кількість м’язових волокон, ніж при стандартних заняттях. Відразу активізується практично 90% тіла, тому бажані результати досягаються в мінімальні терміни.

Людина одягає спеціальний костюм і виконує в ньому комплекс кардіо-вправ і силових тренувань. Костюм виготовлений з прогумованої щільно прилягає до тіла тканини. Перед заняттям обмундирування трохи зволожується, щоб воно краще проводило струм.

Заняття проходять один на один з тренером. Під час тренування доводиться багато рухатися. Цей комплекс включає в себе наступні вправи:

 • присідання;
 • махи ногами;
 • віджимання;
 • вправи на прес;
 • випади;
 • біг на тренажері;
 • силові заняття.

Вправи прості, але виконати їх в такому костюмі буде складно. Крім того, імпульси, що посилаються тілу, викликають незвичні відчуття: поколювання, здерев’яніння м’язів і т. Д. Кількість тренувань на тиждень – не більше 3, т. К. Тіло відчуває підвищене навантаження.

Тренування будується за таким планом:

 1. Розминка. Протягом 15 хвилин виконуються аеробні вправи.
 2. Основне тренування. Її проводять 15 хвилин за індивідуальною програмою.
 3. Розслаблення. Протягом 15 хвилин проводиться масаж-лімфодренаж в положенні лежачи.

Тренер 2 рази в місяць підводить підсумки змін стану тіла. На основі отриманих даних здійснюється коректування подальшої програми тренування.

Після короткого за часом заняття буде здаватися, що тренування проходило кілька годин. На наступний день під час відновлення м’язової тканини виникне біль в м’язах.

Принцип дії тренувань

Людські м’язи здатні проводити електричний струм. Якщо рухова активність мінімальна, то вони можуть атрофуватися. Щоб почався рух, м’язи повинні отримати імпульс від центральної нервової системи. Тренажер виконує функцію подразника, посилюючи якість тренування. Будь-яка дія багаторазово посилюється, тим самим підвищується результативність занять.

Якщо метою є зниження ваги, то цей апарат можна використовувати. Якщо людина хоче наростити м’язову масу, то такі тренування навряд чи допоможуть. Після занять центральна нервова система перебуває у стресовому стані, тому рекомендується повноцінно відпочити і відновити сили.

Тренування тривають недовго – від 20 хвилин до півгодини. Але результат залежить не стільки від часу, скільки від інтенсивності навантаження. Програма налаштовується індивідуально для кожного клієнта. За 25 хвилин можна спалити до 2000 ккал, а за 30 хвилин витрачається стільки ж енергії, скільки за 5 годин активних занять спортом.

Гідності й недоліки

Як і у будь-якої техніки схуднення, у електростимуляції є свої позитивні і негативні сторони. переваги:

 1. Не займає багато часу. За кілька хвилин роботи досягається такий же результат, як за кілька годин занять спортом.
 2. Універсальність. Програма підбирається індивідуально, з урахуванням віку, рівня підготовки та бажаних результатів.
 3. Широке вплив. Імпульси досягають кожної ділянки тіла, змушуючи його працювати.
 4. Щадна навантаження для суглобів і серцево-судинної системи. Покращувати свій фізичний стан можуть навіть люди з порушеннями опорно-рухового апарату.
 5. Відпадає необхідність купувати спортивний одяг, т. К. Костюм надається разом з апаратом.
 6. Відсутність м’язового болю після тренування. Апарат впливає таким чином, що тканини відновлюються набагато швидше.

Ця програма в більшій мірі призначена тим, хто в силу обставин не здатний самостійно тренуватися:

 • літні люди;
 • які страждають на ожиріння;
 • мають травми.

До недоліків можна віднести високу вартість відвідування. Якщо принцип вибору цієї програми заснований тільки на бажанні скинути вагу при мінімальній фізичної активності, то процес не виправдає очікування. Під час тренування доводиться виконувати спеціальні вправи. При цьому можна відчути специфічний вплив електроімпульсів на м’язову тканину.

Загальні рекомендації для тренуються

Для того, щоб швидко схуднути, потрібно дотримуватися кількох правил:

 1. За 2-3 години до занять необхідно вжити невелику кількість углеводосодержащих продуктів. В результаті організм отримає потрібну кількість глікогену для активного тренування.
 2. За 30 хвилин до початку слід випити мінімум 0,5 л рідини. Оптимальний варіант – тепла вода. Алкоголь і кофеїн не рекомендуються, т. К. Вони мають сечогінний ефект.
 3. Безпосередньо перед заняттями потрібно випити мінеральну воду або вуглеводні напої.
 4. Під час виконання вправ краще тримати неподалік такі напої, щоб вжити їх в разі гіпоглікемічного шоку.
 5. Після завершення програми заборонені будь-які навантаження: тіло повинно повноцінно відновитися.

Апарат корисний тим, хто не може повноцінно займатися в спортзалі, наприклад, через ожиріння. Також ця система підходить для літніх людей і пацієнтів, що проходять післяопераційну реабілітацію. Але якщо зайва вага мінімальний, то такі тренування недоцільні через зайвого впливу електричного струму на організм.

Чи безпечні EMS-тренування?

Навіть здорова людина, вирішивши почати тренування, повинен відвідати лікаря. Електростимуляція підвищує вироблення ферменту, що утворюється при пошкодженні м’язів. Збільшується кількість білка, що входить до складу м’язової тканини. Ці процеси можуть призвести до інтоксикації і ниркової недостатності. У зв’язку з цим заняття повинні проходити під контролем професійного тренера або лікаря. У зарубіжних EMS-клубах така практика широко застосовується.

Тренажери використовуються і в медичних цілях. Пацієнти, у яких порвані зв’язки або частина тіла обездвижена, вчаться рухатися заново за допомогою даного апарату. Але якщо питання стосується швидкого зниження ваги, відгуки лікарів про цю методику неоднозначні.

Протипоказання

Небажано користуватися цією методикою при наявності:

 • кардіостимуляторів;
 • неврологічних захворювань;
 • туберкульозу;
 • захворювань крові;
 • поганий згортання крові;
 • цирозу печінки;
 • печінкової недостатності;
 • каменів в нирках;
 • внутрішньосуглобових ушкоджень;
 • гнійних запальних процесів;
 • шкірних захворювань у гострій фазі;
 • підвищеної чутливості до впливу струму;
 • онкологічних захворювань.

Тимчасові обмеження для тренувань:

 • менструальний цикл;
 • вагітність;
 • підвищення температури тіла;
 • будь-які висипання на поверхні шкіри;
 • період післяопераційної реабілітації;
 • незагоєні рани на тілі.

Дана методика не приносить шкоди здоров’ю, але спочатку необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

ефективність ЕМС

Деякі групи м’язів розташовані так глибоко, що опрацювати їх звичним способом не представляється можливим. Електростимуляція інтенсивно впливає на всі верстви і групи м’язової тканини. В результаті:

 • активізується кровообіг;
 • виявляється позитивний вплив на шкіру;
 • тіло приводиться в тонус;
 • спалюються надлишки жирової тканини;
 • з організму виводяться токсини, що накопичилися;
 • тіло стає більш рельєфним;
 • підвищується витривалість і сила.

Середня тривалість заняття складає близько 20 хвилин. Під час тренування присутній тренер, який контролює процес і допомагає освоїти техніку виконання вправ.

Займаючись на тренажері, людина витрачає велику кількість енергії. Згорає набагато більше, ніж під час виконання звичних вправ. Раціон повинен бути налаштований під таке навантаження. Основну увагу слід приділяти сніданку, т. К. По утрам запускаються всі обмінні реакції в організмі. Від першого прийому їжі залежить швидкість відновлення м’язової тканини і метаболізм.

Необхідно налаштуватися на правильне харчування: продукти повинні бути корисними і поживними. На вечерю потрібно їсти низькокалорійну, але ситну їжу, щоб протягом вечора не виникло бажання ще раз перекусити.

Дозволяється робити перекушування між основними прийомами їжі, але продукти повинні бути корисними, а порції – маленькими. Оптимально підходять в цьому випадку фрукти і свіжі овочі. Рекомендується правильно підібрати дієту, щоб організму вистачало енергії і корисних речовин.

Відгуки

Катерина, 36 років, Москва : «Завжди любила спорт: займалася йогою, фітнесом, розтяжкою, бігала в парку. Дізналася про стимулятор і вирішила спробувати. Під час тренування з’явився біль в серці. Попросила зменшити навантаження, але це не допомогло. Довелося звернутися до кардіолога, хоча раніше проблем із серцем не було ».

Оксана, 30 років, Ярославль : «Подруга порадила спробувати нову програму схуднення. На мене наділи костюм, змочений водою. До нього були підключені електроди. На вагу він виявився досить важким. Після 40 хвилин занять заболіло серце, погіршився загальне самопочуття. Заздалегідь не вивчила протипоказання: з хворим серцем займатися не можна. У наступні 2 дні мучилася від болю в м’язах ».

Ірина, 28 років, Санкт-Петербург : «Займаюся протягом 2 місяців. Спочатку йде 5-хвилинна підготовка, потім протягом 15 хвилин – вправи з предметами. В кінці – біг і лімфодренаж. В результаті 2 місяці тренування принесли зниження ваги на 4 кг. Крім цього, живіт став візуально стрункішою. Ефективність залежить від налаштувань апарату і від досвіду тренера ».

Олена, 32 роки, Кострома : «Придбала пояс Ems-trainer з чотирма режимами роботи для опрацювання м’язів преса. Користувалася ним близько 3 тижнів, але результату не помітила. Крім того, з’явилася м’язовий біль в області живота ».

ЕМС-тренування: відгуки лікарів, програма

 • ЕМС-тренування: відгуки лікарів, програма
 • Як займатися на віброплатформа
 • Чи можна схуднути за допомогою вибромассажера

Що таке ЕМС-тренування?

Умовне позначення ЕМС (bodytec) розшифровується як electric mio stimulation (ems) і в перекладі на російську мову означає – стимуляція м’язів за допомогою електрики. На думку сучасних людей, ці тренування являють собою «ледачий fitness». Незважаючи на те, що цей вид спорту позиціонується як останнім інноваційне дослідження в боротьбі за схуднення, придумали його давно – ще в 60-і роки минулого століття. Винайшли цю методику в СРСР, а в 1970 роки західні вчені також стали використовувати цю технологію. Перші ЕМС-тренажери з’явилися в Америці в 1990-х роках. Раніше ЕМС-тренування використовувалися в основному для відновлення спортсменів після травм або космонавтів, м’язи яких слабшали і атрофувалися в стані невагомості.

При лікуванні травм електростимуляцію використовують тільки в проблемному місці. Такого роду неприродна система тренінгу м’язів в період реабілітації або після перенесеної операції допомагає хворому швидше відновитися. ЕМС-стимуляцію результативно застосовують в медицині і в даний час. Використання ЕМС для здорових людей стали застосовувати дійсно не так давно. У спортивних клубах, незважаючи на високу вартість процедури, ЕМС тренування користуються великим попитом і популярністю. Це і зрозуміло, адже тридцять хвилин ЕМС-занять прирівнюються до третьої години тренувань в спортивному залі, а всього за двадцять хвилин спалюється приблизно дві тисячі калорій.

суть методу

Під час електростимуляції на відвідувача спортивного клубу одягають спеціальну одноразовау форму-костюм (зазвичай це майка, шорти або легінси, пояс і жилет) з вбудованим електродним міостимулятором на певних місцях. Такий одяг необхідна для прикріплення електродів до тіла. Ваш персональний тренер повинен грамотно встановити і задати силу і глибину імпульсів, що виходять від тренажера. Інструктор також підбирає вправи для різних груп м’язів, дає їх опис залежно від спортивної підготовки і комплекції людини, що тренується.

Потім в спеціально розроблене пристрій, до якого приєднані електроди, передаються слабкі електричні розряди, що змушують ваші м’язи скорочуватися. Для отримання більшого ефекту і поліпшення передачі імпульсів струму, зворотний бік жилетів, де кріпляться електродні пластини, збризкують водою. Фізичні тренування з електростимуляцією відрізняються від простих вправ тим, що під час звичайних тренувань скорочення м’язів відбуваються через імпульсів, що надходять з головного мозку.

А якщо доповнити ці імпульси електростимуляцією, то м’язи стануть скорочуватися набагато сильніше і в роботі будуть задіяні глибші шари м’язів. Електростимуляція допомагає натренувати близько 93% поверхневих і глубокорасположенних м’язів організму всього лише за тридцять хвилин заняття.

комплекс вправ

Як правило, всі вправи підбираються інструктором в індивідуальному порядку. Стандартний набір тренування зводиться до найпростіших фізичних навантажень – це можуть бути віджимання, присідання, випади і махи ногами, вправи для преса, з невеликими гантелями, на різних тренажерах або біговій доріжці. Час заняття складає 25-30 хвилин, з періодичністю 2-3 рази в тиждень.

В процесі тренувань ваше тіло приймає дуже велике навантаження – від виконання самих вправ і від заряду електричних імпульсів. Тому навіть самі звичайні фізичні заняття провокують напруження всіх м’язів, і хворобливі відчуття в тілі.

Стандартний трейнер (програма) зазвичай ділиться на три етапи:

1. Розминка – їй приділяється 7-10 хвилин.

2. Силові навантаження з інтервалом: 4 секунди заняття – 4 секунди відпочинок. Силове тренування триває 15-20 хвилин.

3. Лімфодренажний масаж в кінці тренування – ви розслаблено лежите і приймаєте легкі поколювання від електричних імпульсів струму. Тривалість – 5-7 хвилин.

Тренажери для занять

На світовому ринку існують три найвідоміших марки ЕМС-тренажерів, пропонованих для занять споживачеві. Це Vision Body, xbody і Miha Bodytec trainer. Вони дуже схожі за принципом роботи. Все обладнання для ЕМС-занять дозволяють досягти за короткий період часу чудових результатів. Але російські і іноземні інструктори роблять свій вибір на користь Vision Body, так як він бездротової і вважається більш зручним електростимулятором.

Перевага тренажера Vision Body полягає в тому, що дроти не заважають заняття, вплив електричних імпульсів практично не відчувається, він дуже зручний в управлінні, має високу ефективність і у нього демократична ціна. Всього лише за 3-4 місяці тренувань клієнт може збільшити кількість м’язової маси на 15%.

Перед практичним застосуванням все тренажери проходять спортивні тестування і випробування, з метою використання їх не тільки для занять спортом, а й в заходах по реабілітації.

Плюси і мінуси ЕМС-тренувань

Результати застосування ЕМС-тренувань на практиці можна порівняти з щоденними серйозними навантаженнями. З переваг ЕМС-занять можна виділити наступні:

 • економія часу
 • універсальність тренування
 • глибокий вплив
 • опрацювання та тренування важкодоступних м’язів тіла
 • зростання м’язової маси
 • поліпшення постави
 • розвиток фізичної сили і витривалості
 • схуднення або корекція фігури
 • оздоровлення і реабілітація після перенесених захворювань або операцій
 • лікування захворювань опорно-рухового апарату
 • лікування захворювань хребта
 • лікування целюліту
 • поліпшення обміну речовин
 • лікування атрофії м’язів і зняття спазмів у лежачих хворих

Мінусом ЕМС-тренувань вважається почуття втоми, крепатури м’язів і перенапруження. Без необхідних знань можна легко завдати шкоди своєму здоров’ю, тому рекомендується займатися тільки під керівництвом і наглядом досвідченого ЕМС-інструктора. У багатьох спортивних клубах особливою популярністю користується фітнес, поєднаний з елементами ЕМС-тренувань.

Протипоказання

В інтернеті та вікіпедії можна знайти велику кількість фотографій і відгуків з серії «до і після» ЕМС-тренувань. Безумовно, результат від занять насправді вражає, але не варто забувати про техніку безпеки і протипоказання такого роду занять спортом. Необхідно заздалегідь вивчити всі протипоказання, вибрати перевірену спортивну студію для тренувань, поспілкуватися з кваліфікованим ЕМС-співробітником, пройти відповідний пробний інструктаж і навчання.

Перед тим, як почати займатися цим сучасним видом спорту, необхідно отримати медичну консультацію лікаря. Заняття ЕМС-тренуваннями мають ряд обмежень і моментів, можуть викликати розвиток або загострення захворювань.

У занять є ряд протипоказань:

 • вагітність і період годування
 • менструація
 • підвищена температура тіла
 • рани, опіки, сильні гематоми, в зоні кріплення електростимуляторів
 • епілепсія
 • захворювання кісток
 • захворювання серця
 • серцево-судинні захворювання
 • шкірні захворювання
 • простудні захворювання
 • присутності будь-яких встановлених приладів в тілі (кардіостимулятори, імпланти, інсулінові помпи, металеві пластини)
 • період після операції
 • порушення кровообігу
 • захворювання шлунково-кишкового тракту
 • ниркова недостатність
 • пухлини (доброякісні та злоякісні)
 • грижі

Застосування ЕМС-тренувань може нашкодити не досягли повноліття спортсменам. Вплив стимуляторів на несформований організм може стати причиною неправильного розвитку м’язів.

В цілому, концепція ЕМС-тренувань дуже безпечна і має оздоровчий ефект. Це своєрідний бодібілдинг, бодіформінг і фітбокс. Хтось не довіряє цим методом, хтось їм захоплюється. Однак дати правильну оцінку інноваційного тренувального процесу можливо тільки випробувавши на собі ЕМС-тренування.

Відвідуйте спортивні клуби, проводите активно і з користю для здоров’я своє дозвілля, і реальний результат не змусить себе чекати!

ЕМС-тренування: відгуки про результати схуднення

Чи вірите ви, що можна худнути, нічого не роблячи? Можливо, з цим твердженням багато хто погодиться. Стрес або хвороба і справді можуть призвести до втрати ваги навіть при збереженні звичного калоража в харчуванні. Але швидше за все, ніхто не повірить, що можна знайти гарне, підкачати, рельєфне тіло, не докладаючи при цьому великих зусиль в залі.

Тим часом саме це обіцяють ЕМС-тренування. Відгуки про таких заняттях різноманітні. Але єдиної думки поки немає. Справа в тому, що ЕМС-тренування з’явилися в нашій країні відносно недавно і ще не встигли зарекомендувати себе з поганою чи хорошою боку. Абревіатура ЕМС розшифровується як електроміостімуляція, і такий вид роздратування м’язів з метою змусити їх «працювати» офіційно визнаний лікарями.

Найперше, про що думається, коли чуєш словосполучення «електростимуляція» – це пояси з присосками для преса, які у свій час широко рекламувалися по ТБ. Але це зовсім інша технологія і, прямо скажемо, не робоча. Чого не можна сказати про ЕМС-тренування. Відгуки реальних людей говорять про те, що цей вид занять дає обіцяний результат, але разом з тим задоволених на сто відсотків не так багато. Чому ж так, робоча, начебто,

Поговоримо в даній статті про дієвість таких занять, як вони проводяться, для кого підходять і чого очікувати від ЕМС-тренувань чоловікам і жінкам.

Як досягається рельєфне тіло?

Ні для кого не секрет, що м’язи не ростуть від сидіння на дивані. Якби так воно і було, то не існувало б культу тіла, конкурсів на кшталт «Містер Олімпія» і поваги до «качкам». Та й не тільки «качки» в пошані, будь-хто, хто відвідує справно зал і тримає себе у формі, викликає повагу. Ми знаємо, що навіть піти після роботи в фітнес-студію або на стадіон – справа великої сили волі, а вже бігати, жати від грудей або качати прес не так захоплююче, як дивитися серіал по ТБ.

Від чого ростуть м’язи?

Якщо ви будете їсти найправильнішу їжу і вести активний спосіб життя, то м’язової маси ви не наберете. Тільки фізичне навантаження дозволить створити фігуру, гідну захоплення. М’яз росте в такий спосіб: в результаті навантаження волокна тканини розриваються. Потім, вивільняючи амінокислоти з їжі, організм буде «латати» ними розриви в тканини. В результаті кількість м’язової маси буде збільшуватися в об’ємі і вазі. Якщо ви хочете мати більше м’язів, бути великим, то в цьому допоможуть тільки силові заняття з вільним вагою. І ось з’являється інформація про чудодійний ЕМС.

Що це таке, як впливає на м’язову масу і жировий прошарок цей «науковий прогрес», ми розглянемо далі.

Кілька слів про міостімуляциі

В кінці минулого повіка лікарі зарубіжних клінік почали використовувати електроміостимуляція (саме це слово скорочено в абревіатурі ЕМС) для лікування лежачих хворих. Дія електричного струму давно досліджувався, воно і справді може надавати лікувальний ефект. Струм здатний дратувати м’язову тканину і тримати тіло в тонусі у тих людей, хто не здатний рухатися або обмежений в цьому. Спочатку ЕМС використовувалося виключно в лікувальних цілях. Так, крім вищеназваної категорії пацієнтів, електроміостимуляція ефективна в наступних випадках:

 1. Відновлення м’язової тканини черевної стінки у жінок після пологів. Крім того що м’язовий тонус відновлюється, за місяць регулярного використання з талії йде до 3 сантиметрів.
 2. Крім збудження і скорочення м’язів, ЕМС підсилює кровообіг і харчування внутрішніх тканин. Така дія миостимуляции не тільки супроводжується загальним оздоровчим ефектом, але і збільшує швидкість метаболізму, а також розщеплення жирової тканини.
 3. Міостимуляція допоможе «дістатися» до тих м’язів, які проблематично тренувати звичайним способом. Наприклад, м’язи внутрішньої поверхні стегна або спини.
 4. Остеохондроз, сколіоз піддаються лікуванню за допомогою миостимуляции.
 5. Якщо налаштувати апарат таким чином, щоб період скорочення послідовно чергувався з періодами розслаблення м’язової тканини, то це буде імітація ходьби. Таке навантаження необхідна лежачим хворим або не мають можливості нормально рухатися.

ЕМС в створенні красивої фігури

Так як цілющі результати від міостімуляциі очевидні, а лікування не мало побічних ефектів, то кілька років тому були створені спеціальні пристосування для ЕМС-тренування. Фото тих, хто випробував цей тренажер, виглядають по-справжньому вражаюче. Якщо вам в голову приходять широко рекламовані деякий час назад «метелики» для преса, то це зовсім інший вид тренажера. По-перше, вам в будь-якому випадку доведеться займатися спортом, якщо ви бажаєте не підтримання тіла в тонусі, а помітного ефекту від ЕМС-тренування. Результати будуть тільки тоді, коли апарат використовується в якості допоміжного, а не основного інструменту.

По-друге, результативність залежить навіть не стільки від частоти занять, скільки від дотримання правильного раціону. І, по-третє, ваші очікування не повинні перевищувати можливості, які дає електроміостімуляція. Трохи нижче ми розглянемо реальні відгуки тих, хто випробував ЕМС-тренування.

Відгуки лікарів, показання та протипоказання

Що думають лікарі щодо використання електростимуляції в спорті? Сучасна медична наука визнає дію ЕМС, і в деяких випадках це єдиний варіант навантаження, допустимий за станом здоров’я. Кому рекомендуються ЕМС-тренування? Відгуки лікарів говорять, що в першу чергу це люди з травмами опорно-рухової системи, розривами м’язової тканини, хворобами суглобів. Якщо немає ніяких хронічних захворювань, але хочеться привести фігуру в форму, схуднути, позбутися від підшкірного і вісцелярного жиру, то і тут рекомендуються медиками ЕМС-тренування. Протипоказання також є. Категорично не можна використовувати електроміостимуляція людям з онкозахворюваннями, хворобами крові, серця, вагітним жінкам.

Як проходить заняття?

Слово «електроміостімуляція» змушує припустити, що в той час, поки ви блаженно ледарює, з вашим організмом відбуватиметься якась «стимуляція». Вірно, за винятком одного – не діяти вам точно не доведеться! Якщо ви йдете на таке заняття, то вашому тілу доведеться гарненько попрацювати, інакше вам не принесе ніякого видимого ефекту ЕМС-тренування.

Відгуки реальні сходяться в одному – таке заняття за 20-30 хвилин знесилиться вас не менше, ніж «справжнє» годинне в залі. На вас одягнуть костюм, схожий з водолазним, з товстої прогумованої тканини, яка прилягає щільно до тіла. Тренувальну форму можете залишити вдома, вам знадобиться тільки білизна, і то не у всіх залах. У деяких спортивних закладах вам перед тренуванням видадуть одноразовий комплект білизни. Після надягання костюм трохи зволожать для кращої провідності електроімпульса.

Якщо ви не любитель групових тренувань, то ЕМС-заняття точно доведеться вам до душі – ви будете один на один з тренером, і вся його увага буде направлено на вас. До костюму кріпляться спеціальні присоски, які і будуть стимулювати м’язову тканину.

Заняття зовсім не статично – вам доведеться ходити, робити махи руками і ногами, нахилятися і присідати. Здавалося б, чого складного? Ось тільки під впливом електростимуляції ви перестанете відчувати тіло звичайним чином. Хтось відчуває поколювання, комусь здається, що м’язи одерев’яніли. Так чи інакше, прості рухи будуть даватися з трудом. Після тренування у вас буде дивне почуття – начебто нічого й не робили, а разом з тим втомилися і спітніли не менш, ніж після заняття у фітнес-центрі.

По-справжньому ви зрозумієте, що тренування не пройшла даром, ввечері або вранці, під час регенерації м’язової тканини. За відгуками, після перших занять навіть важко ходити і сидіти. Але це говорить тільки на користь ЕМС-тренування.

Відгуки, реальні результати від ЕМС-занять в плані схуднення

Незважаючи на те що ефективність ЕМС для втрати ваги доведена медициною, в інтернеті переважають негативні відгуки про такіех тренуваннях. Як таке може бути? Все пояснюється дуже просто.

ЕМС-заняття за складністю не сильно відрізняються від звичного для нас тренінгу в залі, але що стосується вартості, то вона більше в рази. По суті, одне заняття ЕМС вам може обійтися дорожче, ніж місячний абонемент в хороший фітнес-зал.

Сходові раз або навіть п’ять разів на заняття на ЕМС-тренажері, ви не схуднете і не підкачав значно! Крім того, після такого тренування ви будете відчувати зросле почуття голоду, як і після звичайного заняття. Збільшення калоража точно не буде сприяти схудненню. Виходить, що ніякої заявленої ефективності не несуть ЕМС-тренування? Відгуки кажуть, що немає, але на ділі займаються підходять до процесу занять неефективно і в результаті не отримують очікуваного результату.

 

Відгуки про набір м’язової маси

Що найчастіше пишуть і говорять чоловіки, які у них про ЕМС-тренування відгуки? Результати заявлені не завжди збігаються з очікуваннями. Сплативши досить високу вартість заняття, більшість очікує швидкого і значного ефекту. Але відходивши 2-3 заняття, найчастіше розчаровуються і визнають такий метод створення м’язової маси неефективним.

Але так чи правдиві про ЕМС-тренування відгуки? Схуднення і набір м’язової маси – це тривалий процес. Позаймавшись кілька разів, висновки зробити просто неможливо! Нехай вас не дивують існуючі про ЕМС-тренування відгуки. Схуднення – це процес не одного і не десяти днів.

Дуже важливо в плані втрати зайвої ваги, що міостимуляція дає можливість задіяти під час одного вправи безліч м’язових груп і пропрацювати до 97% тканини. У той же час максимально ефективним в бодібілдингу є вправа «присед з вільним вагою», воно задіє до 80% м’язів при правильному виконанні. Тим часом присідати важко навіть здоровій людині, а якщо є проблеми зі спиною або суглобами, то це базова вправа і зовсім не виконується.

Електроміостимуляція дійсно працює, якщо підійти до цього питання грунтовно і набратися терпіння. Так, займаючись по 2 рази в тиждень і збільшивши денний калораж правильним чином, ви зможете дійсно наростити обсяг і масу м’язів. Але це не диво, а реальність, цілком досяжна і в звичайному тренажерному залі за куди меншу суму грошей.

Мінуси ЕМС-тренувань

Якщо фінансова сторона питання не є для вас причиною, щоб відмовитися від ЕМС-тренувань, то такий вид тренінгу має ще кілька недоліків. По-перше, багато хто любить сам процес силових і аеробних занять. Біг, робота зі штангою або на тренажерах приносять задоволення багатьом спортсменам: людина відчуває своє тіло, що його м’язи працюють. ЕМС-тренування таких відчуттів не дає. Більш того, ви не володієте своїм тілом і відчуваєте його інакше через вплив електроімпульсів.

Багато людей люблять тренуватися колективно. Жінки віддають перевагу групові аеробні тренування, чоловіки відвідують силові заняття по 2-3 людини, щоб допомогти або підстрахувати один одного і перекинутися словами. Тренування за годину-півтора розвантажує емоційно, дає можливість піти від робочих або сімейних проблем. ЕМС-тренування проводиться індивідуально, триває не більше 30 хвилин. У відгуках пишуть, що відчуття після занять дивні. Начебто тренувався, але емоційної легкості і розрядки не отримав.

Для ЕМС-занять не потрібна спортивний одяг. Хтось скаже, що це величезна перевага перед звичайними тренуваннями, але більшість модниць воліли б похвалитися брендовими спортивними речами і взуттям.

Резюмуючи

ЕМС-тренування – це в буквальному сенсі нове слово в тренінгу, яке може допомогти як схуднути, так і наростити м’язову масу. Цей вид занять отримав підтримку з боку офіційної медицини за нешкідливість, зрозумілий механізм дії і досяжний результат. Офіційно підтверджено, що завдяки електростимуляції можна пропрацювати до 98% м’язової тканини, що просто неможливо при звичайних заняттях в залі. Крім того, відомо, що для того, щоб схуднути, потрібні силові тренування з обтяженнями. ЕМС передбачає використання гантелей, штанги або інших тренажерів. Реклама закликає кожного спробувати ЕМС-тренування, фото моделей «до» і «після» вражають.

Чому ж тоді ЕМС не хвалять як панацею від зайвої ваги? Чому серед відгуків людей, які зазнали тренажер на собі, переважають швидше негативні?

Наївно очікувати чудес від 1-2 занять ЕМС. Тим часом більшість з тих, хто пишуть незадоволені відгуки, не проходили і більше 5 занять. Тренування ЕМС не схожі на пасивний відпочинок – потрібно присідати, робити махи руками і ногами, ходити. При цьому тіло через вплив електроімпульсів поводиться неслухняно, займатися не так просто, як може здатися спочатку. Після першого 20-хвилинного заняття у того, хто незвичний до спорту, буде хворіти все тіло. Такий ефект здорово відбиває ентузіазм і бажання продовжувати тренуватися подібним способом.

ЕМС-тренування залишаються незатребуваними через непомірно велику вартість. Незважаючи на ефективність, можуть вони не сподобатися і тим, хто любить фізичну активність.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.