Дівчата з ідеальною фігурою 90-60-90. Як зробити плоский живіт і тонку талію. Вправи на кожен день

0 6

Дівчата з ідеальною фігурою 90-60-90. Як зробити плоский живіт і тонку талію. Вправи на кожен день

Дівчата з ідеальною фігурою 90-60-90. Як зробити плоский живіт і тонку талію

Ідеальну фігуру дівчини можуть створити собі самі незалежно від природних даних і фізіологічних особливостей організму. Щоб мати підтягнуте тіло, необхідно не тільки дотримуватися принципів правильного харчування і здорового способу життя, а й регулярно виконувати комплекс базових фізичних навантажень.

Займаючись спортом кожен день, вдасться не тільки сформувати бажані форми, а й зміцнити загальний стан здоров’я організму.

Суть і базові принципи вправ

Дівчата з ідеальною фігурою повинні не тільки знати суть процесу підтримки своєї форми, але і розуміти принципи виконання вправ, здатних допомогти їм в цьому. Суть щоденних фізичних навантажень полягає в постійній підтримці швидкості обмінних процесів, а також лімфотоку і кровотоку.

Відсутність застоїв в організмі сприяє не тільки якісному засвоєнню поживних речовин, але і виведенню шлаків і токсинів, що впливають на утворення жирових відкладень. Правильний тренінг, спрямований на формування ідеальної фігури, незалежно від умов, в яких він виконується, має на увазі дотримання дівчиною основних принципів.

Основні принципи:

 1. Починати заняття з розминки (розігріваючий комплекс готує м’язи і суглоби до подальшої навантаженні і задає темп метаболізму).
 2. Завершувати тренування затримкою (фінальний етап заняття зазвичай включає в себе комплекс вправ на розтяжку «забитих» в ході тренінгу м’язів. Виконання заминки мінімізує ймовірність виникнення больових відчуттів в тілі в посттренировочний період).
 3. Поступово збільшувати навантаження (людський організм досить швидко адаптується до зовнішніх обставин, в тому числі фізичному навантаженні. Саме тому через 4-5 тижнів регулярних занять професійні фітнес-тренери рекомендують міняти вправи, щоб уникнути звикання і зниження ефективності занять спортом).
 4. Комбінувати різні види навантажень в рамках одного тренування (в кожному комплексі повинні бути присутніми кардіо і силові навантаження).

Показання до початку застосування

Помірні фізичні навантаження рекомендуються до виконання людям будь-якого віку. Спорт не тільки допомагає тримати м’язи в тонусі, а й тренує серцево-судинну систему і збільшує витривалість.

Звернутися до фітнес-тренеру за складанням індивідуальної програми тренувань, за допомогою якої вдасться зробити свою фігуру ідеальною, рекомендується дівчатам, які мають ряд особливостей фігури, стану здоров’я або способу життя.

Одним з перших кроків до створення ідеальної фігури буде допомога професійного тренера, який допоможе дівчині скласти індивідуальну програму занять в тренажерному залі і проконтролює правильність її виконання

Це такі особливості:

 • схильність до утворення зайвої ваги;
 • різке зниження загальної працездатності;
 • надмірну стомлюваність;
 • періодичний дискомфорт в області серця (зазвичай причиною виникнення поколювання є недолік кисню, що циркулює в серцево-судинній системі);
 • задишку (виникає навіть при нетривалої навантаженні);
 • запаморочення (не пов’язані з серйозними патологічними процесами всередині організму);
 • схильність до порушень роботи шлунково-кишкового тракту;
 • сидячу роботу і малоактивний спосіб життя;
 • хворобливі відчуття в області спини;
 • порушення постави;
 • порушення сну;
 • неуважність;
 • психоемоційну нестабільність;
 • необгрунтована надмірна нервова збудливість;
 • хронічні захворювання, що знаходяться в стадії ремісії (хвороби не повинні бути обмеженнями для занять спортом).

Протипоказання до застосування

Дівчата з ідеальною фігурою для підтримки своєї форми повинні складати комплекс вправ, тільки переконавшись у відсутності у себе ряду протипоказань до занять спортом.

Серед обставин, що потребують особливо уважного підбору навантаження, відзначають:

 • підвищена температура тіла;
 • прогресуючі захворювання, що супроводжуються гнійними процесами;
 • складні патології серцево-судинної системи (про можливість займатися спортом при конкретному захворюванні дівчину оповіщає спостерігає лікар);
 • схильність до кровотеч;
 • захворювання невротичного характеру (вимагають коректування базового навантаження);
 • загострення хронічних захворювань;
 • патології кровоносної системи;
 • порушення обмінних процесів (при складанні програми тренувань необхідна консультація з дієтологом, здатним дати рекомендації по харчуванню, що сприяє відновленню нормального стану організму);
 • захворювання щитовидної залози;
 • грип;
 • пневмонія (до повного відновлення);
 • захворювання органів зору (фізичні навантаження можливі тільки під контролем професійного фітнес-тренера);
 • пупкова або пахова грижа (строгість заборони на заняття спортом обговорюється з хірургом, які мають уявлення про стан здоров’я конкретної дівчини).

Корисні рекомендації

Щоб заняття спортом були максимально результативними, дівчині слід ознайомитися з корисними рекомендаціями, пов’язаними зі збільшенням ефективності регулярно проведеного нею тренінгу.

Фітнес-тренери радять початківцям спортсменкам:

 1. Під час занять контролювати свій пульс (в залежності від мети пульсової діапазон варіюється. Наприклад, для схуднення частота ударів не повинна перевищувати 120 в хвилину, а при збільшенні рельєфності тіла – 140 ударів в хв.).
 2. Споживати достатню кількість рідини під час тренінгу (ігнорування цієї рекомендації може призвести до зневоднення організму).
 3. Давати своєму організму достатню кількість часу на відновлення як днем, так і в нічний час доби (спати слід не менше 8-9 годин на день).
 4. Ставити собі міні-цілі (наприклад, виконати 4 підходи по 20 присідань, замість звичних 3 підходів. Виконання на перший погляд незначних завдань на підсвідомому рівні стимулює жінку продовжувати заняття спортом, надаючи їй впевненість у власній успішності).
 5. Хвалити себе за «вимушені» тренування, виконувати які доводилося «через силу» (похвала не повинна йти врозріз з правильним способом життя. В якості заохочення можна вибрати шопінг або прийняття розслаблюючій ванни з ефірними маслами після заняття).
 6. Якщо заняття спортом будуть відбуватися в домашніх умовах слід завчасно придбати основне спортивне обладнання (гантелі, гирі, штанги, гімнастичний килимок, фітбол і так далі) або знайти йому аналоги (наприклад, замість гантелей можна використовувати пляшки, об’ємом по 1 л, наповнені водою) .

основний комплекс

Ідеальної фігури дівчатам допоможе домогтися регулярне (не рідше 3-4 разів на тиждень) виконання базових вправ, спрямованих на опрацювання м’язів всього тіла і позбавлення від надлишків жирового прошарку в області живота і талії.

Плоский живіт: як зробити в домашніх умовах за допомогою вправ і дієти

Бажання отримати рельєфну абдоминальную зону або просто плоский живіт – найпоширеніша мотивація для занять спортом. Ця м’язова область є наочною демонстрацією тренованості і фізичної форми. Проте, недостатньо просто виконувати вправи для плоского живота. Для реалізації поставленої мети потрібно комплексний підхід, з урахуванням розуміння основ тренувального процесу і харчування. Тільки так можна добитися тонкої талії і плоского живота і привести в форму саму проблемну зону.

Як домогтися плоского живота

Стереотип про те, що виконання ряду вправ для тонкої талії і плоского живота допоможе отримати бажане, дуже сильно шкодить спортсменам. Саме тому багато атлетів, особливо новачки, швидко розчаровуються і кидають тренінг за відсутності прогресу. Більш того, проблема з абдомінальної зоною стала турбувати не тільки дівчат, але й чоловіків. Якщо плоский живіт у дівчат – це скоріше елемент краси та естетики фігури, то для чоловіків кількість жиру на пресі безпосередньо виляє на здоров’я (і рівень тестостерону).

Для того, щоб зробити живіт плоским, слід запам’ятати два основних правила . Від них залежить результат ваших зусиль:

 1. Тренування преса майже не спалює жир. Вона спрямована на зміцнення м’язів, потовщення м’язових волокон і підвищення витривалості.
 2. Прибрати жир з абдомінальної зони можна тільки за допомогою контролю харчування і урізання калорій (створення дефіциту). Дієта для плоского живота буде безпосередньо визначати результативність від зусиль в залі і «на кухні».

Працювати потрібно в обох напрямках, в іншому випадку домогтися бажаного не вдасться. Харчування для плоского живота забезпечить втрату жирової маси, а міцні м’язи створять естетичний вигляд і підтягнутість. Спроба налягати тільки на тренування або дієту – найпоширеніша помилка, яка веде до відсутності виражених результатів.

Фото плоского живота і тонкої талії у дівчат

Як отримати плоский живіт і при цьому тонку талію

Ще один міф фітнесу, який суттєво вплинув на тренування жінок (а іноді і чоловіків), це збільшення талії від тренувань. В результаті, щоб зробити плоский живіт і тонку талію багато спортсменів виключають цілі групи вправ з тренувальної схеми.

Основні причини, через які з’явився міф про розширення талії:

 • Активне тренування м’язів живота призводить їх в тонус (пряма і косі), вони «виштовхують» вже існуючий жир і талія стає трохи більше. Проте, це тимчасовий ефект, який залежить від відсотка жиру в тілі, а не від тренування м’язів.
 • Зайве часта тренування косих м’язів живота з великими обтяженнями.
 • Часте виконання присідань зі штангою (або станової тяги для чоловіків).

Потужні базові вправи істотно зміцнюють м’язи кора, збільшуючи стегна і талію в обсязі. При додаванні ретельного опрацювання преса це може призводити до підвищення обхвату. Тому слід нормувати навантаження і вибирати тільки ефективні вправи для плоского живота (а також враховувати навантаження від складних базових рухів, де працює прес).

Привести в норму м’язи і прибрати жир може кожна людина, але ось їх форма задається генетично і як-небудь вплинути на неї неможливо. Єдиний варіант, щоб домогтися плоского живота без збільшення талії в обсязі, це повне виключення рухів на косі м’язи. Проте, такий варіант буде мати масу негативних наслідків, від м’язового дисбалансу і викривлення постави до підвищення ризику отримати травму.

Принципи харчування для плоского живота

Для того, щоб зробити плоский живіт в домашніх умовах, немає ніяких «таємних способів». Основа основ – харчування, а саме ряд ключових умов:

Як тренуватися для плоского живота і тонкої талії

Існує два способи отримати результат:

 1. Зробити живіт плоским швидко, але з істотним підвищенням обсягу роботи (виділяти для цього окремі заняття).
 2. Опрацьовувати зону преса разом з іншими м’язами.

Якщо ви хочете швидких результатів, крім тренінгу основних м’язів (наприклад, при класичному варіанті з трьома тренуваннями на тиждень) доведеться додавати не менше 1-2 занять. Також для талії і плоского живота дієту доведеться робити максимально жорсткою , а такий режим не всі зможуть витримати.

Тому набагато ефективніше приділяти час для виконання комплексу вправ для плоского живота на звичайних тренуваннях (переважно в кінці занять). Така схема забезпечить виражені результати, але без надмірного навантаження на психіку. Крім силової роботи в тиждень потрібно виконувати не менше 2 годин низкоинтенсивного кардіо, а також 30 хвилин високоінтенсивних кардіонагрузок.

Якщо ви не хочете в зал, в домашніх умовах вправи для плоского живота варто об’єднувати в невеликі блоки і виконувати щодня або через день. Ви не будете прив’язані до відвідування фітнес-клубу і зможете працювати над пресом в будь-який час.

Кращі вправи

Список рухів, щоб зробити живіт плоским в домашніх умовах або спортзалі:

 • Скручування – одне з кращих рухів на верхній прес.

 • Сітапи – опрацювання преса з великою кількістю повторень.

 • Підйом ніг у висі – ще одна вправа на нижню частину (тільки якщо є турнік або тренажер).

 • Підйом ніг у висі з відведенням в сторони – ще одне рух на косі м’язи з упором на нижню частину живота.

 • Русский твіст – потужна вправа, для якого буде потрібно ідеальне освоєння техніки (інакше краще обмежиться попередніми рухами на косі м’язи).

 • Вправа «книжка» – комплексне тренування нижньої і верхньої частин преса.

Крім рухів на прес, секретом плоского живота також полягає в тренуванні попереку і спини. Ці м’язи виступають в ролі антагоністів і працюють спільно. Тобто без одночасного розвитку м’язів спини тренінг преса не буде на 100% ефективним.

Як підтримувати результат

Як і у випадку з отриманням результату, подальше підтримання необхідно розділяти на дві частини – тренування м’язів і збереження низького відсотка жиру. Фізичні навантаження на область необхідно забезпечувати 2-3 рази в тиждень, не більше ніж в 2-4 вправах. Великі обсяги роботи не потрібні.

А ось дієта для плоского живота і тонкої талії потрібно завжди, тому для мінімізації приросту жиру доведеться уникати сильного профіциту калорій в раціоні. Необхідно знайти грань в добової калорійності (тільки практичним шляхом і тривалими спостереженнями, разом з підрахунком), коли ви забезпечуєте норму або мінімальний профіцит. При активному способі життя і регулярних тренуваннях зайві калорії не будуть формувати жирові відкладення, а потраплять в «топку» для отримання енергії.

висновок

Більшою мірою досягнення поставлених цілей – це питання самодисципліни, а не окремо дієти або тренувань. Постійний контроль харчування потребуватиме певних зусиль, хоча дуже швидко це входить в звичку і стає способом життя. Після отримання результатів в частих тренуваннях немає необхідності. Буде достатньо виконувати одну розвиваючу і 2-3 коротких тонізуючих тренування протягом десятиденного циклу.

Відео: як зробити плоский живіт

Як зробити талію тонкою і прибрати живіт в домашніх умовах

Складно уявити власниць прекрасної статі, які не мріяли б про тонку, ідеальної талії. Мода на тіла змінюється, коли-то в моді були пишні форми, потім стали модними худорляві, модельні стандарти.

Але в будь-який час про красу і жіночності тіла, можна було судити за наявності талії. Форма пісочного годинника, напевно, ніколи не вийде з моди.

Якою має бути ідеальна талія

Багато давно чули, що в народі ідеальними параметрами тіла є розмір кіл 90-60-90. Але чи так це, можливо, кожному типу будови фігури, росту, ваги відповідають інші параметри ідеально фігури.

Науково, за допомогою формул і підрахунків, складені ідеальні параметри сучасної дівчини. Їх можна розглянути в таблиці і визначитися для себе, наскільки дані підрахунки далекі від реальності.

Тут видно, що обсяг талії зростає прямо пропорційно вазі, тому при зрості 175 см не потрібно прагнути до параметрів 90-60-90. Зовсім необов’язково домагатися обсягу талії, зазначеного в таблиці.

Пам’ятайте, важливо бути жіночною і акуратною, а не судорожно домагатися п’ятдесяти сантиметрів в об’ємі і виглядати знемоги. Можливо, це фізіологічно неможливо зробити. Завжди є способи стати стрункішою, головне, зрозуміти, що для цього потрібно і гарненько постаратися.

Вправи для тонкої талії є в ще одній статті на нашому сайті.

Комплекс вправ для красивих сідниць є в цій статті.

Тут є варіанти дієти кефіру на 7 днів.

Як швидко зробити талію тонкою

Зробити талію тонше цілком реально. Запасіться терпінням, адже швидко нічого не буває і з неба не падає, особливо тонка талія. Підшкірний жир при малоактивним способі життя і переїдання, на жаль, швидко не йде.

Адже саме він стає хорошим камуфляжем нашої осикою талії. Ось вам і відповідь на найпопулярніше питання – чи можна швидко зробити талію тонкою?

Підшкірний жир служить захистом організму від перепадів температури, захистом внутрішніх органів і запасом енергії при настанні голоду. Один грам жиру містить дев’ять калорій, отже, можна підрахувати, скільки потрібно затратити енергії для спалювання декількох кілограм жиру.

Таким чином, щоб спалити кілограм жиру, потрібно затратити 9 тисяч калорій, враховуючи, що одна ефективна кардиотренировка (наприклад, біг) спалює від 500 до 800 калорій. Це трудомістка робота, що вимагає певних витрат сил і часу. Все залежить від вас.

Припустимо, організм голодував весь день, та ще отримав фізичне навантаження, а ввечері прийняв заохочувальний приз як булочки, то в такому випадку позитивного результату чекати не варто.

Коли в голодний організм надходить їжа, тим більше цукрова (борошняне, солодке), вона відразу відкладається у вигляді жиру в проблемні зони.

Голод уповільнює обмін речовин. Отже, харчуватися потрібно кілька разів на день і обов’язково тільки правильну їжу. Чим швидше ви почнете дотримуватися всіх заходів, тим швидше досягнете результату.

Головні поради для отримання тонкої талії

Щоб отримати необхідний обсяг окружності талії, необхідно застосовувати комплекс певних заходів. Розглянемо головні принципи, як можна зробити талію тонкою.

 1. Не переїдайте, це призводить до надмірної ваги;
 2. Правильно харчуйтеся. Велику частку успіху займає саме правильне харчування;
 3. Споживайте достатню кількість води, так як зневоднений організм схильний набирати зайву воду і набрякати;
 4. Виконуйте фізичні вправи, енергія для тренування буде взята з підшкірного жиру;
 5. Відпочивайте і висипайтеся. Сон повинен становити не менше 8 годин, втомлений організм енергію і жир не віддасть;
 6. Чи не нервуйте. Стрес виробляє гормон кортизол, який порушує обмін речовин.

Вправи для стрункості в домашніх умовах

Для формування тонкої талії і красивого підтягнутого живота, зовсім необов’язково ходити в спортзал і витрачати кошти. Існує безліч вправ для талії, які можна виконувати в домашніх умовах або в найближчому парку. Отже, як зробити талію тонше і прибрати живіт? Вправи на допомогу!

кардионагрузки

Слід знати, що жир не спалюється локально, саме в бажаному місці, він згорає у всьому тілі рівномірно. Значить, щоб пішов жир з живота, потрібно працювати на всі групи м’язів. Особливо приділяти увагу навантажень, максимально витрачається енергія.

Такими є кардионагрузки, такі навантаження тренують серцевий м’яз, шляхом підвищення пульсу і кровообігу. До них відноситься: біг, їзда на велосипеді, стрибки зі скакалкою, спеціальні кардіо тренажери. Бігати можна в парку, стрибати зі скакалкою можливо будинку. Варіантів багато, головне почати.

спалювання лежачи

Досить просте у виконанні, але дуже ефективна вправа. Виконується пружними рухами, які допоможуть спалити зайвий жир за рахунок великої кількості повторів.

Лежачи на підлозі, руки за головою, підборіддя дивиться вгору, ноги зігнуті в колінах. З видихом відриваємо лопатки від підлоги на висоту сірникової коробки, на вдих опускаємо, відчуваючи роботу прямого м’яза живота, особливо її верхній частині, доводячи до відчуття печіння в м’язі.

Вправу можна виконувати 30-60 секунд. При необхідності повторити три підходи. Важливо не перестаратися і залишити сили.

скручування

Особливості виконання техніки цієї вправи в тому, що в його роботу включається глибока поперечна м’яз живота, яка знаходиться у внутрішньому шарі м’язів преса і виконує стабілізаційну, тобто підтримує функцію. Підтягуючись до хребта, м’яз зробить живіт більш плоским.

Лежачи на животі, стопами упираючись в підлогу, починаємо повільні підйоми тулуба, хребець за хребцем вгору, відчуваючи роботу м’язів преса. Руки перед собою або на плечі. Головне, не робити ривків. Опускаємося також повільно і поступово.

Важливо правильно дихати. Робимо вдих і з видихом починаємо підніматися, верху знову робимо вдих і на видиху опускаємося, без затримки дихання. Кількість повторів від 20-30 разів, до відчуття печіння м’язів по 2-4 підходу, враховуючи фізичну підготовку.

підйом ніг

Ця вправа спрямована на опрацювання прямого м’яза живота, велике навантаження спрямована на її нижню частину.

За жіночим типом, жир відкладається саме в цій зоні живота і на боках. Тому вправа варто освоїти.

Лежачи на спині, долоні під сідницями, для запобігання навантаження на поперек. Поперековий відділ щільно притискається до підлоги. Ноги прямими тримаємо внизу, і з видихом піднімаємо обидві ноги на кут 90 градусів, а на вдих опускаємо. Виконуємо 20-30 повторень по 3-4 підходи.

бічні скручування

Ця вправа спрямована на опрацювання косих і міжреберних м’язів живота, воно допоможе скоротити обсяг талії. Вправу потрібно виконувати з власною вагою, так як зайва силове навантаження може збільшити товщину м’язів, це тільки розширить талію. Наприклад, блокові тренажери на скручування для косих м’язів, сприяють набору м’язової маси, тому уникайте великих ваг.

Отже, лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, стопи по ширині плечей, впираються в підлогу. Заводимо праву долоню за голову і відриваючи праву лопатку від статі, тягнемося ліктем до протилежного коліна в діагональ. 20-30 повторень на одну сторону, потім на іншу.

планка

Відмінне вправу, яке задіює абсолютно всі групи м’язів. Зокрема, добре включаються в роботу м’язи преса як зовнішній, так і внутрішній шар. Вправа статичну, тобто виконується методом утримання даного положення протягом певного часу.

Ставимо долоні на підлогу, на рівні плечей, ноги ставимо по ширині таза, відриваємо коліна від підлоги і приймаємо рівне становище всього тіла паралельно підлозі. Важливо, щоб в роботу включився прес, адже його робота не тільки зміцнить м’язи, але і виключить навантаження на хребет, запобіжить провисання попереку.

Хула хуп

Звичне назва – обруч для талії. Щоб окреслити зону талії і розбити жирові відкладення, після тренування преса, закінчити комплекс обертанням хула-хупа.

Але тут потрібно бути обережними, при проблемах з поперековим відділом і запаленням внутрішніх органів, вправа заборонено, так як може погіршити хворобу. Обертання розганяє кровообіг і підвищує пульс, тому може по праву вважатися жироспалюючим методом тренувань.

Для початку 5-10 хвилин буде достатньо, потім час можна збільшити.

Харчування для тонкої талії

Як вже говорилося, харчування відноситься до основних способів отримання осикою талії. Важливість харчування становить 70-80% успіху. Звичайно, існують чинники, що заважають отримати бажаний результат.

Наприклад, генетична схильність до повноти, збій гормонального фону, нестача травних ферментів, які перетравлюють жир і вуглеводи. У такому випадку знадобиться допомога лікарів.

Якщо організм повністю здоровий, а зайва вага все-таки присутня, швидше за ви переїдайте або харчуєтеся неправильно.

Головні принципи правильного харчування:

 • менше вуглеводів, більше білків. Вуглеводи (крупи, фрукти, борошняне, солодощі) необхідні для підтримки енергії в організмі для життєдіяльності. Тому їх не рекомендується включати в раціон у другій половині дня, оскільки незатраченная енергія у вигляді вуглеводів перетвориться в жирові відкладення в області талії і стегон. На вечір залишаємо білок – м’ясо, рибу, молочні продукти та овочі;
 • прибираємо прості вуглеводи. Вуглеводи бувають прості і складні. Для схуднення переважно вибирати саме складні вуглеводи, крупи. Ці вуглеводи на відміну від швидких, легко засвоюваних (фруктоза, глюкоза), не підвищують рівень інсуліну, який додає зайву вагу. Тому приберіть їх з раціону, а крупи і фрукти залиште на першу половину дня;
 • не голодувати, харчуємося часто. Голод сприяє утриманню жиру для збереження життя організму. Це його захисна функція. Якщо харчуватися часто, невеликими порціями, тоді в мозок не надходить сигнал SOS, і жир без проблем віддається на переробку в енергію;
 • Не переїдайте. Хоч харчуватися і потрібно часто, це не означає, що на сніданок потрібно з’їдати половину добової норми. Порції повинні бути невеликими і містити менше різноманітності продуктів на один прийом, так як ферментам буде дуже складно переварити всі складові. Таким чином, може сповільнитися обмін речовин;
 • п’ємо воду натщесерце і між прийомами їжі. Вода не тільки виведе з організму продукти розпаду білка (аміак), але і прибере помилкове відчуття голоду, усуваючи його на час.

Ще один спосіб отримати дуже тонку талію

Сюди можна віднести приємний і корисний спосіб – масаж області живота. Можна робити як самомасаж, так і за допомогою фахівця. Масаж впливає на поліпшення обміну речовин, покращує кровообіг, розбиває жирові відкладення, підтягує і покращує еластичність шкіри.

Самомасаж бажано робити на чисту шкіру з додаванням косметичного масла для масажу. Захоплюючи жирову складку, як ніби перекочується рухами простягаємо шкіру то вгору, то вниз. Чи не доводимо до болю і синців.

5 ефективних порад зробити талію тонше за тиждень

Як зробити тонку талію і плоский живіт за тиждень? Розглянемо найефективніші заходи. Дотримуючись цього комплексу, талія помітно зменшиться в обсязі всього за один тиждень.

 1. Починаємо бігати вранці натщесерце. Енергія буде братися з жирового депо відразу, це швидше призведе до спалювання жиру;
 2. Прибираємо солодке. Чи не засмічуємо організм зайвими калоріями, дотримуємося правильне харчування;
 3. Вживаємо більше овочів і білків. У них найменше калорій, а порції виглядають переконливіше, тому цілком насичують;
 4. П’ємо лляне або оливкове масло перед сніданком. Дивно, але споживання ненасичених жирів веде до схуднення, так як їх молекулярні сполуки здатні захоплювати вільний жир з організму і вивести його в більшій кількості, ніж надійшло.
 5. Споживаємо менше солі, але не виключаємо. Надмірне споживання солі затримує воду і призводить до набряків, що додає зайві сантиметри на талії.

Як зробити талію тонше: відгуки

Мені дуже допоміг добитися результату комплекс з п’яти ефективних заходів. Я почала бігати вранці натщесерце, прибрала солодке, їла більше овочів з додаванням оливкової олії. Отримала мінус 5 сантиметрів в талії. Результат не забарився всього за тиждень!

Інга, 26 років, Сиктивкар

Дуже сподобався комплекс вправ в домашніх умовах. Вправи дійсно допомагають зменшити обсяг талії. Займалася щодня по 15-20 хвилин. Спочатку стрибала на скакалці по 5-10 хвилин для розігріву м’язів, потім скручування, підйом ніг, планка, бічні скручування. Виконувала комплекс по три підходи, закінчувала тренування обертанням обруча зі спеціальними масажними кульками для розбивання жиру по 5-10 хвилин. Багато часу комплекс не займає, а ефект очевидний – мінус п’ять сантиметрів в талії за два тижні і мінус три кілограми загальної ваги.

Оксана, 30 років, Москва

висновок

Бути здоровою і красивою, мрія кожної дівчини. Застосовуючи всі поради на практиці, зробити це буде зовсім нескладно. Не забувайте про головні принципи:

 1. Правильне харчування;
 2. Фізичні навантаження;
 3. Відпочинок і сон.

Все це в комплексі швидше призведе до кінцевого результату. Цілком реально мати ідеальну талію, головне, тільки захотіти і йти вперед до мрії.

Ще кілька вправ для тонкої талії є в цьому відео.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.