Депіляція / епіляція в домашніх умовах воском / цукром / медом, шугарінг. Як правильно робити по зонам, рецепти

0 40

Депіляція / епіляція в домашніх умовах воском / цукром / медом, шугарінг. Як правильно робити по зонам, рецепти

Депіляція воском і цукром в домашніх умовах

Всім відомо, що такий тонкий і делікатний процес, як депіляція, потрібно довіряти професіоналам. Незважаючи на це, завжди знаходяться жінки, які хочуть самостійно провести процедуру шугаринга або депіляції воском в домашніх умовах. Це вкрай складно, так як майстерність депіляції – це ціле мистецтво. Проведення депіляції вимагає певної навички, недарма винайдено безліч технік видалення волосся воском і цукром.

Цікаво!

Навіть майстри з багаторічним досвідом і великою практикою вкрай рідко роблять депіляцію самостійно.

Зони, доступні для депіляції в домашніх умовах

Зони рук і ніг цілком доступні для самостійного проведення депіляції в домашніх умовах, тоді як питання видалення волосся в області пахв і глибокого бікіні може викликати труднощі, адже ці зони більш важкодоступні. Неправильне проведення процедури депіляції загрожує для вас появою синців і може спровокувати масове вростання волосся, що загрожує вже більш серйозними проблемами зі шкірою.

Який спосіб депіляції вибрати?

Для того, щоб визначитися, який вибрати спосіб депіляції, воском або цукром, врахуйте наші рекомендації:

 • Людям, які не мають досвіду в сфері депіляції, буде простіше використовувати віск, так як він більш зручний в застосуванні. Як правило, депіляція воском в домашніх умовах виходить дешевше, ніж шугарінг, так як воску для депіляції потрібно менше, ніж цукрової пасти.
 • Проведення цукрової депіляції ж передбачає володіння спеціальними техніками, руху рук в процесі строго регламентовані. Проведення шугаринга вимагає певної навички, яким навчають на спеціальних курсах. Також, якщо ви будете проводити процедуру цукрової депіляції в домашніх умовах, ймовірно, через недосвідченість ви витратите велику кількість цукрової пасти.

У той же час віск необхідно нагрівати, доводячи до строго певної температури. Якщо температура буде вищою за норму, ви ризикуєте отримати опік, якщо нижче – травмуєте шкіру.

У будь-якому випадку, ми рекомендуємо почати проводити експерименти по депіляції на дому саме з воску , якщо результат вас порадує, продовжуйте використовувати віск. Якщо немає – можна спробувати позбутися від небажаної рослинності за допомогою цукрової пасти.

Це важливо!

Для будь-якого типу депіляції, будь то віск або цукор, потрібно пам’ятати, що під час зняття складу необхідно натягувати шкіру. Якщо ви не будете натягувати шкіру, то отримаєте синці. Також потрібно пам’ятати, що відривати склад, віск або цукор, потрібно строго паралельно шкірі.

До і після депіляції в домашніх умовах

Дуже важливо проводити комплекс обов’язкових процедур до і після депіляції. Це стосується і шугаринга, і воскової депіляції.

1 Для проведення депіляції небажане волосся повинні мати оптимальну довжину – 5-7 мм. Це сильно полегшить процедуру;

2 Перед проведенням процедури необхідно підготувати депіліруемий зону. Для очищення і дезінфекції відмінно підійде гель перед депіляцією Aravia з ромашкою. Радимо купити цей засіб, варто воно не дорого, а вистачає його надовго. Якщо ви все ж не маєте можливості або не хочете купувати спеціальний засіб, можете використовувати хлоргексидин. У будь-якому випадку обробити шкіру потрібно обов’язково, щоб очистити її від поту, дезодоранту, забруднень;

3 Потім потрібно висушити шкіру. Для цього потрібно нанести на депіліруемий зону тальк тонким шаром. Для цього підійде засіб вищезгаданої марки Aravia. А ще краще – рекомендуємо придбати дитячу присипку Johnson’s Baby, яка продається в будь-якій аптеці або дитячому магазині. Вона має практично ідентичний з професійної Aravia склад, ефект буде такий же, а коштує вона значно дешевше;

4 Проводимо процедуру депіляції в домашніх умовах;

5 Після процедури потрібно обробити зону заспокійливим кремом, що відновлює природний кислотно-лужний баланс шкіри. Для цього також добре підійдуть мазі Бепантен або Пантенол.

6 Крім усього перерахованого вище, обов’язково потрібно дотримуватися наші рекомендації про те, що можна і чого не можна робити після процедури депіляції.

Депіляція воском в домашніх умовах

Як ми вже сказали раніше, найбільшою складністю для новачка депіляції буде домогтися необхідної температури воску. Для цього найкраще придбати воскоплав – прилад, який нагріває віск до спеціальної температури. Звичайно, можна плавити віск в мікрохвильовій печі, але в такому випадку ви не будете впевнені, що змогли домогтися потрібної температури. Нагадаємо, якщо віск буде гаряче, ніж потрібно, можна обпектися. Якщо ж він буде холодніше, то це загрожує травмами шкіри. Якщо ви все ж хочете знехтувати купівлею воскоплава, то постарайтеся пошукати спеціальний віск, яких можна гріти у мікрохвильовій печі. Так буде менш небезпечно.

Депіляція воском в касетах

Для всіх зон, крім бікіні і пахв, ми рекомендуємо використовувати теплий віск в касетах (також його часто називають холодним воском). Касети мають на кінці ролик, працюють вони за принципом кулькової ручки.

1 Ви наносите картриджем віск на шкіру по росту волосся. Це дуже важливо! Необхідно наносити віск саме по росту волосся! Якщо напрямки будуть неправильними, ви ризикуєте обламати волосся, через що вони врастут, а це загрожує серйозними наслідками для шкіри;

2 наклеюють на депіліруемий зону спеціальний бандаж – тканинну смужку, продається вона в тих же спеціалізованих магазинах, що і віск;

3 Чекати не потрібно, відразу різким рухом потрібно зірвати смужку паралельно шкірі строго проти росту волосся.

Депіляція гарячим воском

Для області бікіні і пахв ми рекомендуємо використовувати гарячий віск. Волоски в цих зонах товсті і міцні, теплий і віск їх просто «не візьме». Найкраще використовувати низькотемпературний віск BEAUTY IMAGE, лінія “Sweet Dreams”. Непрофесіоналам для роботи ідеально підійде віск саме цієї лінії. Воски лінії “Sweet Dreams” упаковані в пластикові банки, їх можна гріти в мікрохвильовці. Вони ідеально підходять для депіляції воском в домашніх умовах таких зон, як бікіні і пахви.
Крім цього вам знадобляться дерев’яні шпателі, схожі на палички для морозива. Шпателі продаються там же, де й віск, коштують недорого.

1 Спочатку ви розігріваєте віск в воскоплаве, або в мікрохвильовій печі. В інструкції до воску має бути детально розписано, як його нагрівати. Наприклад, в мікрохвильовій печі повну банку воску потрібно гріти, як правило, дві хвилини на середній потужності;

2 Потім потрібно взяти розігрітий віск шпателем і нанести його на депіліруемий зону своєрідною “коржем” розміром приблизно з дві сірникові коробки і товщиною 1-2 мм. З того боку, за яку будете смикати, потрібно залишити плоский «язичок» – невеликий відросток, що не прилип до шкіри;

3 Далі необхідно почекати кілька секунд. Перевіряєте пальцем, якщо палець не прилипає, то віск можна віддирати;

4 Різким рухом, паралельно шкірі, за язичок знімаєте віск;

5 Повторюєте дії, поки не досягнете результату;

6 Після того, як ви закінчите процедуру, залишки воску можна змити мінералізованих маслом. Уже знайома нам марка Aravia представила різноманітний вибір якісних масел для очищення від воску. Чим-небудь іншим зняти пристав віск буде дуже складно.

Порада!

Якщо прикласти до депіліруемий ділянці другу руку відразу після того, як ви зняли віск або цукор, тобто висмикнули волосся, і потримати кілька секунд, больові відчуття зменшаться.

Цукрова депіляція (шугарінг) будинку

Як вибрати пасту для цукрової депіляції в домашніх умовах

Для непрофесіоналів, які бажають самостійно вивчити майстерність цукрової депіляції в домашніх умовах, найкраще підійдуть цукрові пасти середньої щільності, наприклад, “Aravia тропічна”.

В інтернеті часто можна зустріти статті про те, що цукрову пасту для шугаринга можна варити будинку самостійно. Не вірте байкам з інтернету, купите якісну цукрову пасту перевіреної марки, наприклад, Cannaan або Aravia. Важливо, щоб матеріали були хороші. У такому випадку, якщо в процесі шугаринга у вас щось не вийде, то хоча б буде ясно, що причиною цього саме ваші дії, а не паста.

Зрозумійте, зварити правильну і потрібну цукрову пасту вкрай складно . Тільки здається, що керуючись рецептом з жіночого інтернет-форуму, можна змішати цукор з лимонною кислотою, і ви отримаєте готову пасту для шугаринга. Насправді в цьому питанні є величезна кількість нюансів, таких, як температура, тиск, тривалість варіння і багато іншого. Поміркуйте самі між собою, навіть великі виробники роками відпрацьовують рецепти хорошою пасти для шугаринга. І при цьому далеко не кожному з них вдається зробити цукрову пасту, придатну для роботи. Якісних марок на ринку – одиниці. А вже зробити хорошу цукрову пасту для депіляції в домашніх умовах з першого, другого і навіть десятого разу взагалі неможливо.

Перед застосуванням деякі цукрові пасти потрібно трохи підігріти, якісь гріти не треба. Уважно читайте інструкцію. Наприклад, згадану вище пасту «Aravia тропічна» потрібно для початку нагріти в мікрохвильовій печі протягом 20-30 секунд. Це потрібно для того, щоб вона легше бралася шпателем.

Крім усього іншого врахуйте, що при депіляції цукром вдома краще користуватися дерев’яним шпателем. В цьому випадку вам не знадобляться нітрилові рукавички, а руки не будуть нагрівати пасту. Вам буде простіше робити процедуру.

Техніка депіляції цукром в домашніх умовах

1 Потрібно зачерпнути шпателем невелику кількість цукрової пасти розміром приблизно з маленький волоський горіх;

2 Наносити пасту потрібно строго проти росту волосся (тобто так само, як з воском, тільки навпаки). Пасту потрібно наносити вмазують рухами в шкіру. Це необхідно для того, щоб паста могла проникнути якомога глибше до основи волосини;

3 Натискайте, як би втирайте пасту в шкіру. Повторюйте рух кілька разів;

4 Потім, в останній раз, потрібно нанести всю пасту зі шпателя і різким рухом зняти шпателем пасту разом з волоссям, строго по зростанню волосся і паралельно шкірі.

Руки і ноги, з огляду на їх великий площі, краще робити мануально, оперуючи великим об’ємом цукрової пасти. А ще краще – картриджем з цукром і тканинним бандажем . У марки Aravia також є хороші цукрові пасти в картриджах.

Суть цієї процедури та ж, що і при воскової депіляції в домашніх умовах картриджем.

 • Потрібно нанести цукрову пасту картриджем на депіліруемий ділянку. Не забувайте, наносити цукрову пасту потрібно строго проти росту волосся!
 • Далі ви накладаєте бандаж, а потім різким рухом паралельно шкірі і по росту волосся зриваєте його;
 • Чекати між накладанням і зняттям пасти не потрібно.

Зони для цукрової депіляції в домашніх умовах

Окрему увагу хочеться приділити зонам депіляції. Якщо ви все ж таки зважитеся спробувати зробити цукрову депіляцію в домашніх умовах, радимо почати хоча б з ділянки ноги вище коліна . Якщо ви через недосвідченість поставите собі синяк, в цій зоні він хоча б буде не так помітний. До того ж волосся в цьому ділянці не дуже жорсткі і товсті. Проводячи процедуру депіляції в домашніх умовах стежте, щоб волоски не відламувалися. При правильному дотриманні техніки вони повинні саме висмикувати разом з корінням. Якщо ж ви бачите, що волоски вириваються без коренів, тобто відламуються, значить ви проводите процедуру неправильно. Це пряма дорога до вростання волосся в шкіру з усіма наслідками, що випливають.

Якщо процедура на ділянці вище коліна пройшла успішно, далі можна пробувати депілірованних ділянку нижче коліна.

Будьте готові до того, що депілірованних самостійно зону глибокого бікіні вкрай складно. Якщо лобкова частина ще більш-менш доступна, то з тими ділянками, що нижче, а тим більше, ззаду, працювати вкрай складно. Навіть професійні досвідчені майстри не беруться, як правило, депілірованних зону бікіні самостійно. Крім того, що ця область дуже важкодоступна, волосся на ній дуже товсті, міцні, їх легко поламати, і вони врастут в шкіру. А врослі волосся і, як наслідок, нариви в такій делікатній області – це серйозне випробування для будь-якої жінки і її здоров’я.

Це важливо!

Депілірованних обличчя цукром теж досить небезпечно. Можна легко поставити на обличчі помітний синець. Але, все ж, його депілірованних легше, ніж ту ж зону бікіні. На обличчі, по крайней мере, волоски зазвичай тонкі, легко висмикуються, та й доступ до них набагато більш зручний.

У будь-якому випадку, суворо дотримуйтесь наших рекомендацій і тоді є шанс, що ви досягнете бажаного результату!

Будь-яка жінка, хоч раз намагалася провести процедуру депіляції в домашніх умовах, розуміє, що депіляція – це справжнє мистецтво, яке потребує навичок і досвіду. Ми радимо вам звернутися з цим делікатним питанням до досвідченим кваліфікованим майстрам, які швидко і безболісно допоможуть вам позбавитися від небажаного волосся на тілі. Саме такі фахівці з радістю приймуть вас в студії здоров’я і краси «Депілюкс»! Піклуючись про вашу красу і свою репутацію, ми працюємо тільки з якісними і професійними матеріалами, володіємо схваленої державою медичної ліцензією.

Як зробити цукрову епіляцію в домашніх умовах. рецепти пасти

Цукрова епіляція – по іншому шугарінг (від англ. Sugar , що в перекладі означає цукор) – це видалення небажаного волосся на тілі за допомогою липкої цукрової пасти. Паста розкочується на невеликій ділянці шкіри, волоски до неї добре прилипають і при знятті пасти, висмикуються з шкіри.

Така епіляція відома ще з давніх часів і прийшла до нас з арабських країн. Там шугарінг користується величезною популярністю і до цього дня. Є такий ритуал – нареченій перед весіллям повинні видалити всі небажані волосся на тілі. Шкіра після цукрової епіляції дуже гладка і ніжна.

Які переваги, перед іншими засобами видалення волосся?

 1. Епіляція за допомогою карамельної пасти це, по-перше, натуральна процедура, від якої немає шкоди. У складі пасти тільки цукор, лимонний сік і вода. Звичайно, якщо у Вас алергія на цитрусові, шугарінг не підходить. Можна робити навіть для чутливої ​​і ніжної шкіри.
 2. Якщо пасту готувати самостійно в домашніх умовах – дуже економно з матеріальної точки зору.
 3. Волоски видаляються легко, біль відчувається тільки при перших процедурах, коли шкіра не звикла до такого впливу, а волосся досить товсті і міцно сидять в лунках. Після 2-3 цукрових епіляції волосся росте більш тонкі, м’які і набагато легше піддаються висмикування.
 4. На шкірі не залишається горбків, нові волоски виростуть не скоро і в середньому робити цукрову епіляцію потрібно 1 раз в 14-20 днів. Потрібно буде почекати, коли волоски виростуть на 2-3 мм, щоб вони змогли прилипнути до пасти. Занадто коротке волосся будуть погано піддаватися видаленню.
 5. Цукрова епіляція в порівнянні з воскової менш травматична, тому що карамельний сироп не так сильно прилипає до шкіри і не ушкоджує верхній шар епідермісу. Але ефект легкого пілінгу присутній. Пастою крім волосків захоплюються ороговілі, мертві клітини, все це посилюється фруктовими кислотами, що містяться в лимоні, тому шкіра після епіляції не тільки “голенькі” без волосків, але і дуже гладка і ніжна.
 6. Якщо паста залишилася на шкірі – її легко змити під душем, тому що цукор добре розчиняється в теплій воді.
 7. Зробити цукрову епіляцію можна на будь-якій ділянці шкіри – ноги, руки, пахви, зона бікіні і обличчя.
 8. Якщо знімати пасту правильно – по росту волосся, ризик появи вросла волосків зводиться до нуля. Запалення після шугаринга теж рідкісний випадок, адже лимонний сік відмінний антисептик.

Як зробити цукрову епіляцію в домашніх умовах і приготувати пасту?

Якщо у Вас немає готової покупної пасти (її можна придбати в спеціалізованих магазинах або через інтернет-магазин), її можна зробити самостійно. Тут ми розглянемо рецепт відразу на 1 кг цукру, стільки пасти вистачить на регулярне використання протягом 6-8 міс. Але, для першого разу, щоб навчиться правильно варити пасту і спробувати цей вид епіляції, потрібно взяти невелику кількість цукру. Лимонний сік можна замінити лимонною кислотою.

Рецепт пасти на велику кількість:

 • Цукор – 1 кг
 • Лимонний сік – 8 столових ложок
 • Вода – 8 столових ложок

Для невеликої кількості пасти:

 • Цукор – 10 столових ложок без гірки
 • Вода – 1 столова ложка
 • Лимонний сік – 1 столова ложка (що дорівнює вичавлений соку з половинки одного лимона)

Рецепт пасти для шугаринга з лимонною кислотою:

 • Цукор – 5 столових ложки
 • Вода – 3 столових ложок
 • Лимонна кислота – половинка чайної ложки без гірки

Наповнюємо відповідну каструльку необхідними компонентами: вода, лимонний сік і цукор. Перемішуємо і ставимо на повільний вогонь. Суміш потрібно постійно помішувати, щоб цукор не підгорав.

На поверхні повинні з’являтися білі бульбашки – це добре, продовжуйте варити на маленькому вогні, перемішуючи. Приблизно, через 10-15 хвилин (залежить від кількості цукру, ніж більше цукру, тим довше потрібно варити) паста буде темніти і стане бурштинового кольору. Перевіряємо готовність пасти так: капаємо крапельку на тарілку. Крапля повинна бути пластичною і не розтікатися. Також можна крапнути пасти в склянку з холодною водою. У воді вона повинна перетворитися в тверду крапельку. Чи не обпечіться – паста дуже гаряча! Знімаємо з вогню.

Пасту потрібно перелити в форму, в якій вона буде зберігатися, бажано з кришкою. Якщо пасту Ви переварили – вона буде тверда і не підійде для цукрової епіляції. Якщо ж занадто рідка – потрібно ще поварити.

Хороша і правильна паста навіть в охолодженому стані повинна бути податливою, при натисканні пальцем проминатися. Тепла паста пластична, добре тягнеться і погано рветься при розтягуванні, липка. Такий пастою дуже добре видаляються волоски. При розминці цукрової пасти вона стає красивого бежевого, перламутрового кольору з легкої прозорістю.

На фото нижче пасту трохи переварили, вона стала дуже темна і при розминці не така пластична. Вона повинна бути трохи рідині.

Як зробити цукрову епіляцію самостійно?

Для початку потрібно очистити шкіру, краще всього це робити вологою серветкою або тканиною протираючи проти росту волосся. Потім знежирити шкіру тоніком. Просушити. Також можна присипати шкіру тальком.

Або просто чисту шкіру погладити проти росту волосся, щоб волоски піднялися. Паста повинна бути тепла, оптимальна температура 37-39 градусів.

Паста для цукрової епіляції наноситься проти росту волосся тиснуть, плавним рухом, а видаляється різким рухом в напрямку росту волосся. Це допомагає знизити больові відчуття і уникнути вростання волосків.

На фото нижче консистенція пасти правильна, вона більш прозора, м’якша, ніж на фото вище. Такий пастою простіше працювати.

після процедури

Після того, як Ви зробили цукрову епіляцію, шкіра залишиться трохи липкою. Прибрати липкість дуже легко теплою водою. Також не забудьте нанести зволожуючий, живильний або заспокійливий крем.

Протипоказання до шугаринга

Після загоряння на сонечку або відвідування солярію робити цукрову епіляцію не варто. Потрібно почекати, коли шкіра “прийде в себе”. Також з шугарінг доведеться почекати, якщо на шкірі є роздратування і почервоніння. І, звичайно ж, при алергії на лимон та інші цитрусові цукрова епіляція не підходить.

Відео, як зробити цукрову епіляцію правильно:

Шкіра після цукрової епіляції виглядає прекрасно – гладка, як шовк, без подразнень і почервоніння. Якщо у Вас не вийшло приготувати пасту і зробити якісно епіляцію – завжди можна знайти майстра по шугарінг, який зробить все на вищому рівні!

Шугарінг з медом в домашніх умовах: рецепти, техніка

Жінки з найдавніших часів докладають чимало зусиль для позбавлення своєї ніжної шкіри від неприємних волосків на тілі та обличчі, використовуючи в числі ефективних методів шугарінг – спосіб, давним-давно придуманий східними красунями.

Що таке шугарінг?

За однією з версій, таку технологію видалення волосся і використовувані при цьому рецепти паст придумали в Стародавній Персії (іноді шугарінг називають «перська епіляція»). Деякі джерела стверджують, що таким методом користувалася єгипетська цариця Нефертіті. Інші приписують авторство знаменитої Клеопатрі.

Але це вже не так важливо. Головне, що якщо мільйони жінок з тисячоліття в тисячоліття зберігали і передавали ці рецепти і користувалися цим методом, значить він цілком заслуговує на увагу і довіри.

Шугарінг – це метод депіляції або короткочасне видалення з шкіри видимої частини волосся, під впливом якого волосяні цибулини частково слабшають, волосся росте повільніше і стають тонше.

У домашніх умовах процедура зводиться до наступного: на шкіру наноситься липка густа паста з цукру з додаванням різних компонентів (лимон, молоко, мед), за консистенцією нагадує цукровий сироп. До неї дуже добре приклеюються волоски, які потім, при видаленні нанесеною маси різкими рухами, легко висмикуються з цибулини.

Пасту не важко приготувати самостійно. Благо, інгредієнти все дуже прості, натуральні, доступні і є практично в кожному будинку.

Як приготувати суміш для шугарінга?

 • Вибираємо потрібний рецепт
 • Змішуємо всі інгредієнти
 • Нагріваємо суміш на повільному вогні до повного розчинення цукру, час від часу помішуючи

Поступово суміш набуває бурштиновий відтінок. Колір пасти (темніше або світліше) залежить від використовуваних інгредієнтів і їх співвідношення в рецепті, кількості цукру і умов приготування.

За консистенцією суміш повинна бути пластичною і зручною для нанесення на шкіру. Але при цьому не занадто вузький і тягучою, щоб її легко можна було б видаляти з шкіри при відривання з оброблюваної ділянки.

На цьому етапі головне – не перетримати склад на вогні і не переварити (потемніла коричнева паста може виявитися непридатною для процедури). З першого разу не всім вдається отримати суміш потрібної консистенції, тому як приготування пасти в домашніх умовах вимагає не тільки часу, а й певної вправності.

В якості альтернативи для шугаринга можна використовувати готові пасти, які можна придбати в будь-якому косметичному магазині.

Техніка виконання шугаринга

Процедура ця нескладна, досить швидка, ефективна, щодо безболісна, що не викликає роздратування. Для проведення солодкої депіляції в домашніх умовах додатково може знадобитися:

 • невеликий вузький шпатель (його може замінити дерев’яна паличка від ескімо)
 • вузькі смужки тканини (бавовняні)

Після того як паста для шугаринга приготовлена ​​і охолоджені, можна приступати безпосередньо до самої процедури.

Щоб процедура з видалення волосся, сама по собі досить-таки хвороблива, пройшла з максимальним ефектом, і щоб менше травмувати шкіру, ділянки тіла, на яких буде проводитися депіляція, необхідно правильно підготувати.

Перед депіляцією шкіру потрібно знежирити і очистити від косметики, жиру, ороговілих частинок спеціальним лосьйоном або звичайним тальком (кукурудзяним крохмалем).

Перед депіляцією волосся повинне бути певної довжини: 3-8 мм (оптимальна довжина – 4-5 мм). При більшій довжині волосків процедура може виявитися дуже хворобливою.

Шугарінг не викликає таких різких болів, як, скажімо, епіляція воском, і більшість жінок обходяться без знеболюючих засобів. Згодом, коли кількість волосків зменшиться і шкіра адаптується, процедура може стати абсолютно безболісною.

Однак при першому проведенні процедури або при низькому больовому порозі (особливо при видаленні волосків в інтимних місцях) можна скористатися місцевим знеболюючим препаратом, призначеному для зменшення чутливості шкірного покриву.

Тим же, хто вперше вирішив зробити таку процедуру, не варто відразу починати з видалення волосся в чутливій зоні бікіні або в області пахв, для початку це можна зробити, наприклад, на ногах.

Процедура видалення волосся

Цукрову депіляцію можна робити двома способами.

Варіант 1:

 • Суміш тонким шаром нанести шпателем на шкіру в напрямку проти росту волосся і, накривши її тканинної смужкою, притиснути до поверхні шкіри.
 • Застиглу масу відірвати разом з смужкою в напрямку росту волосся.

Варіант 2:

Видаляти волоски можна не тільки за допомогою тканинних смужок, а й руками за допомогою кульок з м’якої карамелі. Для цього пальцями потрібно гарненько розім’яти невеликий шматочок підготовленої пасти до пластичного стану, приліпити його і розкачати проти росту волосся на ділянці шкіри, заздалегідь обробленому тальком. Потім різким рухом в напрямку росту волосся видалити карамель з поверхні шкіри разом з волосками, трохи натягуючи шкіру вільною рукою.

При цьому частково відбувається руйнування волосяної цибулини, що забезпечує довгостроковий результат і мінімізує виростання волосся в подальшому. Після завершення процедури залишки маси для депіляції і тальк змити теплою водою.

Щоб знизити неприємні відчуття, запобігти можливим запалення або почервоніння, оброблену шкіру можна протерти тоніком, лосьйоном, кремом з живильним, зволожуючим, заспокійливим ефектом. Протягом доби не варто розтирати і розтягувати шкіру, по можливості не мочити, відмовитися від відвідування спортзалу, басейну, сауни, щоб не занести інфекцію через відкриті пори шкіри.

Важливо: не можна повторювати процедуру на одному і тому ж ділянці більше 2-3 разів. До залишилися волоскам бажано повернутися після повного відновлення шкіри .

Рецепти пасти з медом для шугаринга в домашніх умовах

При чутливій шкірі багатьом подобається використовувати при депіляції мед. Пасти, в яких міститься цей продукт, не тільки ефективні при видаленні небажаних волосків, але одночасно пом’якшують шкіру, підвищують її тонус, добре відлущують, усуваючи сухість, дезинфікуючи і загоюючи мікроранки, які можуть виникнути під час проведення процедури.

рецепт №1

Для приготування пасти потрібно:

 • Мед – 2 ст. л.
 • Сік половинки лимона
 • Цукор – 250 г
 • Вода – 1 ст. л.

Ретельно розмішати воду, цукор і сік лимона. Туди ж додати мед. Тримати суміш на слабкому вогні. Час приготування – 15-30 хвилин.

Паста, приготовлена ​​правильно, повинна вийти золотисто-коричневою, пластичної, м’якою і легко скочуватися в кульку після охолодження. Якщо перетримати, вийде тверда карамель, яку не можна використовувати для шугаринга.

рецепт №2

 • мед і цукор – по одній склянці
 • сік половинки лимона – свіжовичавлений

Рецепти пасти з медом і без лимона

У традиційних рецептах цукрової епіляції найчастіше використовується лимонна кислота. Але саме цей компонент може викликати роздратування в найбільш чутливих зонах. Тому для зон глибокого бікіні і на інших ділянках з ніжною шкірою можна провести видалення волосків спеціальною пастою, замінивши, наприклад, в рецепті сік лимона медом.

рецепт №3

 • вода – 1/3 склянки
 • мед – 2 ст. л.
 • цукор – 250 г

рецепт №4

 • цукор – 4 ст. л.
 • вода – 2 ст. л.
 • мед рідкий – 1 ч. л.

Готується паста наступним чином: в розчинений у воді цукор акуратно додається мед, всі інгредієнти перемішуються. Далі все треба робити так само, як в рецептах цукрової пасти з соком лимона. Тобто варимо до утворення однорідної консистенції і появи жовто-золотистого відтінку на слабкому вогні.

Зрозуміло, шугарінг з використанням пасти, приготовленої з додаванням меду і без соку лимона, можна використовувати не тільки на делікатних ділянках, але і для видалення волосся по всьому тілу.

Плюси і мінуси шугаринга, протипоказання

 • Цей спосіб видалення волосків підходить для будь-яких найніжніших і чутливих частин тіла.
 • Ефект від застосування шугаринга зберігається протягом двох-трьох тижнів.
 • Виростають після такого видалення волосся стає помітно тонше, а їх зростання сповільнюється.
 • У цієї процедури практично немає протипоказань (в рецептах шугаринга використовуються тільки натуральні компоненти і повністю відсутні штучні домішки, добавки та барвники).
 • Невисока вартість процедур, особливо в домашніх умовах (для депіляції не потрібні дорогі інгредієнти і спеціальна підготовка).
 • Шкіра не травмується: в процесі видалення цукрової маси видаляються тільки волоски, і верхній шар шкіри практично не пошкоджується.
 • Чи не виникає почервоніння, подразнень і лущення.

Шугарінг – процедура, в якій не використовуються хімічні речовини, і її можна вважати практично безпечною для шкіри. Але при всіх її достоїнствах потрібно враховувати, що такий метод депіляції протипоказаний всім, хто відчуває алергічні реакції на мед і лимонну кислоту.

У список протипоказань можна віднести:

 • сонячні та інші опіки та різні пошкодження на шкірі
 • шкірні захворювання, дерматити, роздратування
 • варикозну хворобу і тромбози
 • діабет і непереносимість цукру
 • епілепсію
 • будь-які новоутворення на шкірі

Якщо зі здоров’ям проблем немає, то шугарінг – швидкий і безпечний спосіб депіляції в домашніх умовах. Дотримуючись простих правил, набравшись терпіння і трохи потренувавшись, можна самостійно зробити свою шкіру гладкою і красивою, практично нічого не витративши.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.